سلطان یاقوت

کالایابی و سورسینگ کالا در چین چگونه امکان پذیر است؟

سورسینگ

با پیشرفت تکنولوژی دیگر تجارت جهانی سخت و خطرناک نیست. تجارت در زندگی مدرنیته امروز دیگر مانند گذشته خطر از دست دادن سرمایه را مانند گذشته نخواهد داشت بلکه بسیار پرسود است. چین نیز امروز به یکی از بزرگ‌ترین قطب‌های تجاری در جهان بدل گشته است و کار تولید و صادرات انواع کالا به اقصی نقاط جهان دارد. موقعیت تجاری و استراتژیک این منطقه موجب شده که قیمت کالاها به صورت رقابتی باشد. اما با گشت و گذار در بازار چین به دنبال هرچیزی که باشید از جواهرات تا انواع وسایل الکترونیکی و لباس، وسایل پلاستیکی و لوازم جانبی موبایل و … پیدا خواهید کرد.

سورسینگ کالا و منبع یابی آن همواره از بزرگترین دغدغه‌های تجار بوده زیرا خیلی از بازرگانان دسترسی به چین و نداشته و یا بازارها را نمی‌شناسند و یا در حین سفر هم وقت کافی برای جستجو را ندارند و برخی دیگر هم نحوۀ صحیح منبع‌یابی آموزش ندیده‌اند و در این مورد آگاهی ندارند.

سورسینگ کالا در چین

برای کالایابی یا همان سورسینگ کالا در چین بسیاری از تجار به آنجا سفر می‌کنند تا بتوانند بدون دخالت واسطه و دلال‌ها خرید خود را از تولید کنندگان و تامین کنندگان به صورت مستقیم انجام دهند. یکی از موارد خیلی مهمی که باعث واردات بیش از حد تجار ایرانی از چین شده است شرایط سیاسی و اقتصادی و تحریم‌هایی است که برای کشور به وجود آمده است. به همین دلایلی که گفته شد خرید کالا از چین روند رو به رشدی را طی کرده است. اما به این نکته توجه کنید که یافتن تامین کننده مناسب کالا یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های تجار می‌باشد که این مورد با توجه به پیشرفت تکنولوژی راحت‌تر شده است.

همانطور که گفته شده پیشرفت تکنولوژی باعث راحت‌تر و سریع تر شدن عمل سورسینگ و کالایابی شده است. امروزه برای کالایابی و سورسینگ سریع به راحتی می‌توانید از طریق اینترنت و موتورهای جستجوگر مانند گوگل و بینگ و …. اقدام نمایید و همچنین برخی از وب سایت‌های خرید عمده و جزئی مانند علی بابا، علی اکسپرس، گلوبال سورس و …. وجود دارد که تولید کنندگان مختلف در آن عضو هستند و کالاهای خود را برای فروش ارائه می‌کنند. که براحتی نیز می‌توانید از این پلتفرم‌ها برای سورسینگ کالا استفاده نمایید. با استفاده از این پلتفرم‌ها و فیلتر کردن خصوصیاتی که می‌خواهید امکان انتخاب بهتر را برای شما دارد.

کالایابی در چین

واردات و سورسینگ کالا در چین چند مرحله دارد:

واردات کالا و سورسینگ آن خود دارای چند مرحله کار تخصصی و اساسی است که در زیر به طور خلاصه شرح می دهیم اولین مرحله در واردات کالا سورسینگ کالای مورد نظر است بعد از سورسینگ استعلام قیمت در درجه دوم قرار دارد. برای مرحله سوم می‌توان به دریافت نمونه کالا برای بررسی آن قبل از سفارش اشاره کرد. مشخص کردن تعداد کالای درخواستی نوع آن و نحوه بسته بندی آن است. بررسی کد تعرفه گمرکی کالا و شرایطی که برای ورود کالا در قدم بعدی قرار دارد. برای مرحله بعدی صفر تا صد هزینه‌های تجارت و بازرگانی و واردات آن کالای مورد نظر را بررسی می‌کنیم.  تامین بودجه کافی و بررسی راه‌های انتقال پول به چین برای فروشنده در قدم بعدی قرار دارد. مذاکره و بستن قرار داد بر سر زمان تحویل کالا نیز از مراحل سورسینگ کالا است.

شرکت سلطان یاقوت

شرکت سلطان یاقوت با سال‌ها سابقه خدمت به تجار و بازرگانان عزیز در خدمت شما ست و با ارائه کلیه خدمات تشریفات گمرکی در ترخیص کالا از گمرک یاری دهنده شما در امور گمرکی و ترخیص کالا خواهد بود. ثبت سفارش، تنظیم اظهارنامه، اخذ مجوزات مجوزات قانونی، حمل و نقل کالا، ترانزیت و ترانسشیپ، حواله ارز، ترخیص کالا، مشاوره بازرگانی و خرید کالا از چین و سورسینگ کالا در چین  و … تنها برخی از خدماتی است که توسط شرکت سلطان یاقوت ارائه می‌گردد. این شرکت در نظر دارد با ارائه خدمات خود توسط نیرو‌های متخصص و با تجربه از بروز مشکل و تاخیر در امور تجاری و بازرگانی شما عزیزان جلوگیری نماید و موجبات تجارتی امن، موفق و پرسود را برای شما فراهم آورد. در صورت تمایل برای کسب اطلاعات بیش‌تر یا همکاری با شرکت سلطان یاقوت در زمینۀ خرید از چین و یا سورسینگ کالا در چین با تلفن‌های زیر تماس حاصل فرمائید.

تلفن های تماس: 09121995406 –02128111034

بیشتر بخوانید :