سلطان یاقوت

درباره ما

سلطان یاقوت

شرکت سلطان یاقوت یکی از شرکت های متخصص در امر ترخیص کالا، صادرات و واردات می باشد.

درباره سلطان یاقوت
درباره سلطان یاقوت

 

این شرکت  از سال 1391 فعالیت خود را به طور رسمی آغاز نموده وخدمات ارزنده ای در حوزه ترخیص و واردات کالاهای مایحتاج و صادارت کالاهای تولیدی و همچنین تامین کالای تجار و حمل و نقل، ترانزیت و ترانشیپ کالاها و تحویل در مقصد را برای مشتریان خود به انجام رسانده است.

شرکت سلطان یاقوت با بکارگیری نیروهای متخصص و مجرب سعی در ارائه بهترین خدمات در زمینه تشریفات گمرکی با قیمت های مناسب در کمترین زمان ممکن را دارد.

از جمله خدماتی که این شرکت تجاری و بازرگانی به مشتریان خود ارائه می دهد می توان به: حمل و نقل کالاها، تشریفات ارزی، حواله نیمایی، بانکی، ترخیص کالاها، خرید کالا، ترانزیت و ترانشیپ کالاها و تحویل در مقصد اشاره کرد.

خدمات ترخیص کالا شرکت سلطان یاقوت
خدمات ترخیص کالا شرکت سلطان یاقوت

خدمات ترخیص کالا شرکت سلطان یاقوت

مشاوران و متخصصان، حق العمل کاران، ترخیص کاران این شرکت تا اتمام پروژه ترخیص کالا با اعتقاد به اینکه پروژه ترخیص کالا و انجام تشریفات گمرکی بدون هیچ مشکلی پیش رود و اگر تولید کننده و یا تجار در این مسیر دچار مشکلی شدند ارائه راه حل برای نیاز مشتری هدف ماست همواره همراه شما می باشند و در جهت برطرف کردن آن گام برمی دارند.

با اعتماد به متخصصان کاردان و حق العمل کاران زبده این شرکت می توانید سرمایه و کالای خود را در مسیر واردات و صادرات و به طور کلی تجارت و بازرگانی با خیالی راحت خرج کرده زیرا هدف و شعار این شرکت انجام امور در کوتاه ترین زمان ممکن با کمترین هزینه ها و حمایت از حقوق مشتریان در انجام مقاصد و ترخیص و تحویل کالای تجاری و در محل می باشد.