سلطان یاقوت

ترخیص بادی اسپلش از گمرک

ترخیص بادی اسپلش از گمرک

بادی اسپلش، زمینه نسبتا جدیدی برای فعالیت واردکنندگان محسوب می‌شود و سود مناسبی بدین طریق نصیب ایشان می‌گردد. به همین دلیل مقاله امروز را به موضوع ترخیص بادی اسپلش از گمرک اختصاص داده‌ایم که یکی از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان یاقوت نیز به شمار می‌رود. پوست بدن انسان، ارزشمندترین پوشش اوست و انسان همواره مایل به تمیز و خوشبو نگه‌داشتن این پوشش ارزشمند است. در گذشته از انواع عطر و ادکلن تنها برای خوشبو کردن البسه خود استفاده می‌کردیم؛ زیرا اسپری کردن آن‌ها به سطح پوست، ممکن است سبب ایجاد خارش و یا آلرژی گردد. در سال‌های اخیر، نوعی محصول تازه وارد به دنیای آرایشی و بهداشتی اضافه شده که بسیار پرکاربرد و جذاب است. بادی اسپلش یا بادی میست، نام نوعی اسپری بدن است که معمولا پس از استحمام و روی پوست بدون چربی اسپری می‌شود. از مزایای استفاده از بادی اسپلش، می‌توان به آب‌رسانی به پوست، حفظ شادابی پوست بدن، معطرسازی پوست بدن، خواص ضدتعریق، قیمت مناسب و عدم ایجاد خارش یا حساسیت اشاره کرد. بادی اسپلش به صورت یک مایع رقیق است که در آن از ترکیب آب، عطرهای معطر و الکل استفاده شده است. تفاوت عمده بادی اسپلش با اسپری بدن، عدم استفاده از گاز درون آن است و به همین دلیل میزان پخش بوی آن نسبت به اسپری بدن کمتر، ولی ماندگارتر و ملایم‌تر است. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه تجارت و ترخیص بادی میست از گمرک، تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

واردات بادی اسپلش در ایران

بادی اسپلش در سال‌های اخیر میان مردم کشورهای مختلف از جمله کشور ما طرفدار پیدا کرده است و تقاضا برای این محصول از برندهای معتبر خارجی، در بازار مصرفی ایران اوج گرفته است. به همین دلیل تامین کنندگان برای جبران کمبودهای بازار مصرفی، اقدام به واردات این محصولات و تزریق آن‌ها به کشور نموده‌اند. سالانه مقادیر بالایی ارز برای واردات بادی اسپلش از کشور ما خارج شده و در چرخه اقتصاد جهانی به گردش درمی‌آید. واردات بادی اسپلش از کشور ما به مقصد کشورهای امارات متحده عربی، فرانسه، کیش، ترکیه، ایتالیا، اسپانیا و … صورت می‌گیرد.

از طرفی، پس از رواج مصرف بادی اسپلش در کشور ما، برخی شرکت‌ها در داخل کشور ما نیز اقدام به تولید این محصول نموده و هم‌اکنون توانسته‌اند بخشی از فروش داخلی را در زمینه بادی اسپلش‌ها، در دست بگیرند.

مجوزات مورد نیاز جهت ترخیص بادی اسپلش از گمرک

در بخش‌های قبل به رواج واردات انواع بادی اسپلش از کشورهای خارجی و تزریق آن به بازار مصرفی در داخل کشور اشاره کردیم. به همین دلیل، ترخیص بادی اسپلش از گمرک نیز از اهمیت بالایی برای تاجران و بازرگانان در داخل کشور ما برخوردار است. وظیفه انجام امور گمرکی و ترخیص کالا، برعهده ترخیص کار رسمی اداره گمرک قرار می‌گیرد که تنها در صورت داشتن کارت بازرگانی و وکالت‌نامه قانونی از فعالان تجاری، اجازه فعالیت دارد. مرحله اخذ مجوزها از سازمان‌های خاص داخلی، یکی از مهم‌ترین مراحل ترخیص کالا است که تجربه و مهارت بالایی می‌طلبد. ترخیص کار زبده و ماهر همچون کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان یاقوت، با تکیه بر دانش و تجربه خود می‌توانند به‌خوبی این مراحل را پشت سر گذاشته و از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری کنند.

ترخیص کار رسمی اداره گمرک که قصد ترخیص بادی اسپلش را دارد، باید برای اخذ مجوزهای زیر از اداره گمرک اقدام نماید:

  • مجوز فنی و ارزی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
  • مجوز ارزی از دفتر صنایع سلولزی، چاپ و نوشت افزار برای تخصیص ارز

تعرفه گمرکی جهت ترخیص بادی اسپلش

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص بادی اسپلش، برابر 33030090 است که از حقوق ورودی 15% و اولویت کالایی  27 برخوردار می‌باشد و تعرفه ورودی آن در گمرک برحسب واحد کیلوگرم محاسبه می‌گردد.

خدمات شرکت سلطان یاقوت در زمینه ترخیص بادی اسپلش از گمرک

ترخیص کالا عبارت است از مراحل پر پیچ و خمی که به تشریفات گمرکی شناخته شده‌اند. تنها ترخیص کار دارای مهارت و تجربه بالا بر مراحل و دستورالعمل‌های آن تسلط داشته و می‌تواند بدون ایجاد مشکلات کوچک و بزرگ، مجوز خروج کالا از گمرک را اخذ نماید. به همین دلیل برگزیدن ترخیص کار معتبر و قابل اطمینان همچون متخصصان ترخیص کار شرکت سلطان یاقوت، یکی از مهم‌ترین و حساس‌ترین امور مربوط به فعالان تجاری است. شما عزیزان پس از درخواست همکاری با شرکت سلطان یاقوت، می‌توانید صفر تا صد مراحل ترخیص کالا و سایر امور گمرکی با خاطری آسوده به کارشناسان ترخیص کار این شرکت سپرده و از بروز مشکلات ذکر شده جلوگیری نمائید. در صورت تمایل به بهره‌مندی از مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ترخیص بادی اسپلش از گمرک، کافیست با شماره‌های ذکر شده در انتهای مقاله تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02128111034

برخی خدمات شرکت سلطان یاقوت در زمینه ترخیص بادی اسپلش از گمرک عبارتند از:

  • ترخیص بادی اسپلش ویکتوریا سکرت از گمرک
  • ترخیص بادی اسپلش مای از گمرک
  • ترخیص بادی اسپلش شون از گمرک
  • ترخیص بادی اسپلش آرت دکو از گمرک
  • ترخیص بادی اسپلش ریچنا از گمرک
  • ترخیص بادی اسپلش هیدرودرم از گمرک
  • ترخیص بادی اسپلش شاین‌دار از گمرک