سلطان یاقوت

ترخیص ساندویچ‌ساز از گمرک

ترخیص ساندویچ‌ساز از گمرک

ساندویچ‌ساز یا اسنک‌ساز نام یک دستگاه جدید و مدرن برای آماده کردن سریع ساندویچ و اسنک است. این دستگاه چندین سال است که در بازار مصرفی و آشپزخانه‌های منازل کشور ما نیز راه پیدا کرده است. به همین دلیل تاجران و بازرگانان برای تامین نیاز بازار به این محصولات، اقدام به واردات آن‌ها نموده‌اند. از این رو قصد داریم در ادامه مقاله به موضوع ترخیص ساندویچ‌ساز از گمرک بپردازیم که یکی از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان یاقوت به شمار می‌رود. شکل ظاهری این دستگاه به صورت یک ماهی‌تابه دوطرفه و دسته‌دار برقی است که درون آن محفظه‌های مربعی یا مثلثلی شکل برای قرار دادن ساندویچ و اسنک طراحی شده‌اند. برای پخت ساندویچ درون دستگاه ساندویچ‌ساز حتما باید از نان تست استفاده کرد. درون نان تست را می‌توان با مواد غذایی گوناگون از جمله مرغ، گوشت، کالباس به همراه پنیر پیتزا و ذرت و قارچ و … پر کرد. پس از قرار دادن این مواد درون نان تست، آن را درون دستگاه قرار داده و در آن را می‌بندیم. پس از به اتمام رسیدن زمان پخت، در دستگاه را باز کرده و ساندویچ‌های آماده را از آن خارج می‌کنیم. اسنک‌ساز‌ها در دو نوع خانگی و صنعتی موجود هستند. نوع خانگی آن ظریف بوده و ظرفیت نان کم‌تری دارد و برای استفاده در محیط آشپزخانه مناسب است. اما نوع صنعتی آن در رستوران‌ها و فست‌فودی‌ها کاربرد داشته و از قدرت بیشتری برخوردار است. برای جداسازی راحت نان از دستگاه، جنس درون دستگاه ساندویچ‌ساز را از تفلون می‌سازند. و هم‌چنین برای حفظ زیبایی و مقاومت بالا و همچنین شست‌وشوی راحت، جنس بدنه ساندویچ‌ساز را از استیل می‌سازند. قسمت درب این دستگاه سنگین و مقاوم است تا بتواند نان را پرس و داغ نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دستگاه تجارت و ترخیص دستگاه اسنک‌ساز از گمرک، ادامه مقاله را دنبال نمائید.

تجارت ساندویچ‌ساز در ایران

ساندویچ‌ساز یکی از لوازم برقی آشپزخانه مدرن است که به تازگی میان بازار مصرفی کشورهای مختلف از جمله کشور ما راه پیدا کرده است. شرکت‌ها و برندهای معتبر در دنیا این کالا را با پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌ها طراحی و تولید کرده و در سراسر جهان توزیع می‌کنند. کشور ما نیز از جمله واردکنندگان لوازم برقی گوناگون از جمله ساندویچ‌ساز است که سالانه مقادیر زیادی ارز بدین ترتیب از کشور خارج می‌شود. فعالیت در زمینه واردات ساندویچ‌ساز میان تاجران و بازرگانان ایرانی رواج دارد و سود مناسبی بدین ترتیب نسیب ایشان می‌شود.

مطابق آمار ارائه شده از اداره گمرک در ده سال اخیر، بیشترین میزان واردات ساندویچ‌ساز و لوازم برقی مشابه از کشورهای چین، امارات متحده عربی، ترکیه، ایتالیا، آلمان و … صورت گرفته است. از طرفی تولیدکنندگان ایرانی موفق شده‌اند بخشی از تولیدات خود را به بازار مصرفی کشورهای عراق، افغانستان و … عرضه کنند.

مجوزات لازم برای ترخیص ساندویچ‌ساز از گمرک

تمامی لوازم برقی و آشپزخانه از جمله دستگاه ساندویچ‌ساز که مقصد صادرات و واردات قرار می‌گیرند، برای آنکه از مرز کشورمان عبور کرده و به بازار مصرفی مورد نظر راه یابند، باید از زیر نظر اداره گمرک کشور عبور کنند. اداره گمرک در سراسر مرزهای کشورمان شعبه داشته و کارکنان آن به بررسی و کنترل محموله‌های صادراتی و وارداتی می‌پردازند.

ترخیص کاری که قصد ترخیص ساندویچ‌ساز از گمرک را دارد باید برای اخذ مجوزات زیر از سازمان‌های مربوطه اقدام نماید:

 • مجوز ارزی از دفتر صنایع لوازم خانگی و اداری جهت تخصیص ارز
 • مجوز فنی از کمیسیون ماده 1 سازمان توسعه تجارت برای ترخیص کالاهای مستعمل
 • نیاز به شناسه کالا

تعرفه گمرکی برای ترخیص ساندویچ‌ساز

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص ساندویچ‌ساز برابر 85166000 است که از حقوق ورودی 4% و اولویت کالایی 55 برخوردار است.

خدمات شرکت سلطان یاقوت در زمینه ترخیص ساندویچ‌ساز از گمرک

تشریفات گمرکی برای ترخیص یک کالای بازرگانی، پروسه‌ای پیچیده و تخصصی است که احتمال بروز خطا و اشتباه در صورت نداشتن تسلط کامل بر قوانین و دستورالعمل‌های اداره گمرک در مراحل انجام آن بسیار بالاست. به همین دلیل است که تاجران و بازرگانان به راهنمایی‌های ترخیص کار رسمی اداره گمرک نیاز دارند تا بتوانند این مسیر پر پیچ و خم را با موفقیت طی نمایند. شرکت سلطان یاقوت با به‌ کارگیری نیروهای ترخیص کار معتبر و باتجربه، حاضر به ارائه خدمات در زمینه تمامی امور گمرکی از جمله ترخیص کالا است. از مزایای همکاری با این شرکت می‌توان به انجام امور گمرکی در کوتاه‌ترین زمان و با صرف مناسب‌ترین هزینه است. در صورتی‌که قصد ترخیص ساندویچ‌ساز از گمرک را دارید کافیست برای کسب اطلاعات بیشتر و برخورداری از مشاوره رایگان، با شماره‌های زیر تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02128111034

 

برخی خدمات شرکت سلطان یاقوت در زمینه ترخیص ساندویچ‌ساز از گمرک شامل موارد زیر می‌باشند:

 • ترخیص ساندویچ‌ساز بلک اند دکر از گمرک
 • ترخیص ساندویچ‌ساز کنوود از گمرک
 • ترخیص ساندویچ‌ساز فلر از گمرک
 • ترخیص ساندویچ‌ساز تفال از گمرک
 • ترخیص ساندویچ‌ساز گوسونیک از گمرک
 • ترخیص ساندویچ‌ساز پارس خزر از گمرک
 • ترخیص ساندویچ‌ساز کرکماز از گمرک
 • ترخیص ساندویچ‌ساز میگل از گمرک
 • ترخیص ساندویچ‌ساز دلونگی از گمرک
 • ترخیص ساندویچ‌ساز کاراجا از گمرک
 • ترخیص ساندویچ‌ساز آریته از گمرک
 • ترخیص ساندویچ‌ساز فوما از گمرک