سلطان یاقوت

ترخیص فیکساتور مو از گمرک

ترخیص فیکساتور مو از گمرک

با بررسی داده‌ها و آمارهای ارائه شده از اداره گمرک در زمینه واردات، می‌توان دریافت که هر ساله تاجران و بازرگانان ایرانی مقادیری از ارز کشور را صرف واردات اسپری فیکساتور مو نموده‌اند. از این رو ما در این مقاله قصد داریم تا به موضوع مهم ترخیص اسپری فیکساتور مو از گمرک بپردازیم که یکی از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان یاقوت به شمار می‌رود. امروزه افراد برای حالت دادن به موهای خود، از دستگاه‌های حرارتی استفاده می‌کنند. ولی در صورتی‌که این حالت دهی با مواد مخصوص فیکس نشود، خیلی زود به حالت اولیه برمی‌گردد. برای حل مشکل بهم‌ریختگی و وز شدگی موها در اثر عوامل محیطی از جمله گرما، باد و …، محصولی به نام اسپری فیکساتور مو تولید شد. درست است که پیش از این نیز از محصولات مشابه برای فیکس کردن حالت مو استفاده میشد؛ اما هیچ کدام به اندازه اسپری‌های فیکساتور مو، کارآمد نبودند. آرایشگران نیز برای تثبیت حالت مو بعد از حالت‌دهی به آن، از این محصول پرکاربرد استفاده می‌کنند. یکی از نکات مثبتی که در مورد فیکساتورها وجود دارد، این است که با وجود ماندگاری بالا، به‌راحتی و با استفاده از شامپو معمولی و آب از روی موها شسته می‌شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه تجارت و ترخیص اسپری فیکساتور مو از گمرک، با ما همراه باشید.

واردات فیکساتور مو در ایران

فیکساتور مو جزو کالاهای پر مصرف در کشور ماست و در سالن‌های آرایش و همچنین سلمانی‌ها و منازل یافت می‌شود. مردان و زنان ایرانی برای تثبیت حالت موی خود از برندهای وارداتی و باکیفیت این محصول از جمله برند تافت، استفاده می‌کنند. برخی از برندهای داخلی نیز در حال حاضر مشغول به تولید اسپری‌های فیکساتور مو هستند و بخشی از نیاز بازار مصرفی داخلی را بدین طریق تامین می‌کنند. اما هم‌چنان نیاز به واردات برندهای خارجی این محصول در کشور ما وجود دارد و به همین دلیل است که سالانه شاهد خروج مقادیری ارز از کشور برای خرید و واردات اسپری‌های فیکساتور مو هستیم.

بزرگ‌ترین کشورهای واردکننده فیکساتور مو به ایران، کشورهای آلمان، ایتالیا، امارات متحده عربی، چین، اسپانیا و … می‌باشند. فعالیت در زمینه واردات و فروش اسپری فیکساتور مو در ایران، از سود مناسبی برای تاجران و بازرگانان برخوردار است.

مجوزات لازم برای ترخیص فیکساتور مو از گمرک

اشخاصی که با امور تجاری و بازرگانی آشنایی دارند، به خوبی از این مسئله آگاه هستند که تمام محموله‌های صادراتی و وارداتی کشور از زیر ذره بین اداره گمرک عبور می‌کنند. این اداره در حقیقت مسئول کنترل و بررسی فرآیندهای تجاری و قانونی بودن آن‌هاست. فرد منتخب اداره گمرک برای فعالیت در زمینه ترخیص کالا، کارگزار گمرکی نام دارد که پس از قبولی در آزمون حق العمل کاری، به وی کارت بازرگانی اعطا می‌شود. ترخیص کار با داشتن این مجوز و همچنین گرفتن وکالت از فعالان تجاری مجاز می‌شود تا تشریفات گمرکی را به نمایندگی از آن‌ها به انجام برساند. از مهم‌ترین مراحل ترخیص کالا، می‌توان به جمع آوری مجوزات اشاره کرد که برای هر کالا به طور خاص تعریف شده‌اند. این مرحله دارای پیچیدگی‌های خاصی است که جز با یاری گرفتن از مهارت و تجربه ترخیص کاران معتبر و قابل اطمینان همچون ترخیص کاران شرکت سلطان یاقوت، امکان‌پذیر نخواهد بود.

ترخیص کار رسمی اداره گمرک که قصد دارد برای ترخیص فیکساتور مو از گمرک اقدام کند، باید نسبت به اخذ مجوزهای زیر که مراکز و سازمان‌های بخصوصی در داخل کشور مسئولیت صدور آن‌ها را برعهده دارند اقدام نماید:

  • مجوز فنی و ارزی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای مصارف انسانی
  • مجوز ارزی از دفتر صنایع سلولزی، چاپ و نوشت افزار برای تخصیص ارز

تعرفه گمرکی برای ترخیص فیکساتور مو

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص فیکساتور مو (Hair lacquer) برابر 33053000 است که از حقوق ورودی 15% و اولویت کالایی 4 برخوردار می‌باشد و تعرفه ورودی آن در گمرک برحسب واحد کیلوگرم محاسبه می‌گردد.

خدمات شرکت سلطان یاقوت در زمینه ترخیص فیکساتور مو از گمرک

شرکت سلطان یاقوت، با داشتن سابقه فعالیت مفید و درخشان در زمینه امور بازرگانی بخصوص ترخیص کالا، توانسته است رضایت تاجران و بازرگانان زیادی را جلب نماید. در این شرکت، کادری از نیروهای ترخیص کار کاربلد و باتجربه به کار گرفته شده‌اند که از تمام مهارت و تجربه خود در جهت ارائه خدمات عالی به تاجران عزیز کشورمان بهره می‌برند. از جمله خدمات شرکت سلطان یاقوت می توان به ثبت سفارش کالا، ترخیص کالا، تنظیم اظهار نامه، ترانزیت، ترانشیپ کالا، اخذ مجوزات مورد نیاز برای ترخیص از گمرک و … اشاره کرد. اگر قصد ترخیص فیکساتور مو از گمرک را دارید، می‌توانید برای انجام مشاوره رایگان و یا همکاری با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان یاقوت، تلفن‌های زیر را شماره‌گیری نمایید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02128111034

برخی خدمات شرکت سلطان یاقوت در زمینه ترخیص فیکساتور مو عبارتند از:

  • ترخیص فیکساتور مو تافت Taft از گمرک
  • ترخیص فیکساتور مو لورال از گمرک
  • ترخیص فیکساتور مو بیول از گمرک
  • ترخیص فیکساتور مو کاسپین از گمرک
  • ترخیص فیکساتور مو آلبورا از گمرک
  • ترخیص فیکساتور مو باژه از گمرک