سلطان یاقوت

ترخیص نمک ماشین ظرفشویی از گمرک

ترخیص نمک ماشین ظرفشویی از گمرک

نمک ماشین ظرفشویی جزو کالاهای وارداتی در ایران است و به همین دلیل قصد داریم ادامه مقاله پیش‌رو را به موضوع ترخیص نمک ماشین ظرف‌شویی از گمرک اختصاص دهیم که جزو خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان یاقوت به شمار می‌رود. ظرف شستن برای خانم‌های خانه‌دار و اهالی خانه معمولا سخت و زمان‌بر است و هم‌زمان با پیشرفت تکنولوژی راه حلی برای این مشکل از سوی مخترعان ارائه شد که ماشین ظرفشویی نام دارد. امروزه در اکثر منازل از انواع ماشین‌های ظرفشویی رومیزی یا سایز بزرگ که ظاهری مشابه ماشین لباس‌شویی دارد برای سهولت شست‌وشوی ظرف‌ها استفاده می‌شود. وسایل جانبی و در واقع ماده شوینده‌ای که در ماشین‌های ظرفشویی به کار می‌رود شامل پودرها، قرص‌ها، ژل، نمک و … می‌باشند که هر کدام کاربرد خاص خود را داشته و در این میان نمک ماشین ظرف‌شویی یکی از لوازم ضروری در این وسیله برقی محسوب می‌شود. نمک ماشین ظرف‌شویی کاملا با نمک خوراکی متفاوت بوده و عبارت است از کلرید سدیم دانه درشت که قابلیت تبدیل آب سخت شهری به آب نرم را داراست. آب لوله کشی کم و بیش از املاحی برخوردار است که در سیستم ماشین ظرفشویی اختلال ایجاد می‌کند. به همین دلیل باید از نمک ماشین لباسشویی به‌طور مستمر جهت بهبود سازوکار این وسیله استفاده نمود. اگر قصد خرید نمک ماشین ظرفشویی را دارید، حتما این محصول را از بهترین و معتبرترین برندهای جهانی تهیه نمائید و سعی کنید از یک مدل و برند ثابت استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه تجارت و ترخیص نمک ماشین ظرف‌شویی از گمرک، ادامه مقاله را دنبال نمائید.

کاربرد نمک ماشین ظرف‌شویی چیست؟

  • املاح اب لوله‌کشی شهری به مرور سبب ایجاد خش بر روی ظروف و اسیب به آن‌ها می‌شود. نمک ماشین ظرفشویی به سرعت در این آب حل شده و آن را نرم میکند.
  • رسوبات آهکی موجود در آب شهری در لوله و مسیر عبور آب درون ماشین‌های ظرفشویی نشت کرده و علاوه بر مسدود کردن راه رسیدن آب به دستگاه، سبب می‌شود تا موتور ماشین ظرفشویی انرژی بیشتری برای گرم کردن آب صرف کند.
  • نمک ماشین ظرفشویی سبب پاکسازی و بهبود عملکرد فیلتر سختی‌گیر آب درون دستگاه می‌شود.

تجارت نمک ماشین ظرفشویی در ایران

امکان تولید نمک ماشین ظرفشویی در کشور ما وجود دارد ولی به دلیل عدم استقبال گسترده مردم، تولید آن صرفه اقتصادی دارد. به همین دلیل واردکنندگان اقدام به واردات بی‌دردسر و مستقیم نمک ماشین ظرفشویی از بهترین برندهای جهانی نموده و نیاز بازار مصرفی را بدین طریق تامین می‌نمایند.

واردات نمک ماشین ظرفشویی در ایران عمدتا از مبداء کشورهای ترکیه، آلمان و سایر کشورهای اروپایی انجام شده و سالیانه مقادیری ارز بدین ترتیب از کشور خارج می‌شود.

چه مجوزاتی برای ترخیص نمک ماشین ظرفشویی لازم است؟

صادرکنندگان و واردکنندگانی که فاقد علم ترخیص کاری هستند، در انجام مراحل آن به مشکل خورده و ممکن است سرمایه خود را از دست داده و متحمل ضرر شوند. به همین دلیل اداره گمرک، انجام این مراحل را به دست ترخیص کار رسمی دارای مدرک کارت بازرگانی، قانونی و مجاز دانسته و به ایشان اجازه فعالیت به عنوان نماینده فعالان تجاری را می‌دهد. از مراحل مهم ترخیص کالا، مرحله اخذ و جمع‌آوری مجوزهای مربوط به کالای مورد نظر از سازمان‌های خاص است. ترخیص کار با ارائه این مدارک به اداره گمرک، می‌تواند مجوز خروج کالا و محموله مورد نظر خود را از اداره گمرک دریافت نموده و ماموریت خود را به پایان برساند.

ترخیص کاری که قصد ترخیص نمک ماشین ظرفشویی از گمرک را دارد موظف است جهت تخصیص ارز در این زمینه نسبت به اخذ مجوز ارزی از دفتر صنایع معدنی اقدام نماید.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص نمک ماشین ظرفشویی

کد تعرفه گمرکی جهت ترخیص نمک ماشین ظرفشویی برابر 25010030 است که دارای حقوق ورودی 4% و اولویت کالایی 23 می‌باشد و واحد اندازه‌گیری تعرفه ورودی آن براساس Kg است.

شرح تعرفه: تغییر یافته برای مصارف صنعتی (شامل خالص شده)

ترخیص نمک ماشین ظرفشویی از گمرک با شرکت سلطان یاقوت

شرکت سلطان یاقوت در زمینه امور گمرکی از جمله ثبت سفارش، حواله ارز، خرید کالا، کسب مجوز های قانونی، ترانزیت و ترانشیپ، حمل و نقل کالا و به ویژه ترخیص کالا از تمام گمرکات کشور، آماده ارائه خدمات و همکاری با فعالان تجاری کشورمان می‌باشد. از مزایای همکاری با متخصصان ترخیص کار باتجربه و کاربلد این شرکت، می‌توان به ترخیص کالا در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با صرف هزینه مناسب اشاره کرد. این شرکت متعهد می‌شود تا از صفر تا صد مراحل ترخیص کالا، راهنما و همراه شما عزیزان باشد. در صورتی که قصد ترخیص نمک ماشین ظرفشویی از گمرک را دارید، می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده در زیر تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02128111034

 

برخی خدمات شرکت سلطان یاقوت در زمینه ترخیص نمک ماشین ظرفشویی از گمرک عبارتند از:

  • ترخیص نمک ظرفشویی فینیش Finish از گمرک
  • ترخیص نمک ظرفشویی پریل Pril از گمرک
  • ترخیص نمک ظرفشویی فیری Fairy از گمرک
  • ترخیص نمک ظرفشویی ناتار Natar از گمرک
  • ترخیص نمک ظرفشویی لودویک Ludwik از گمرک
  • ترخیص نمک ظرفشویی نت پلاس Net plus از گمرک