سلطان یاقوت

ترخیص کرم دور چشم از گمرک

ترخیص کرم دور چشم از گمرک

همانطورکه می‌دانید پوست صورت ما در طول شبانه‌روز همواره در معرض مستقیم عوامل آلوده‌کننده و باکتری‌ها قرار گرفته و به همین منظور نیاز به مراقبت و رسیدگی دارد. کرم دور چشم یکی از محصولات مراقبت پوستی است که باید در روتین پوستی افراد بالای 25 سال فارغ از جنسیت گنجانده شود. این محصول با برندهای معتبر جهانی در بازار مصرفی کشور ما موجود است و واردکنندگان به خرید آن از کشورهای خارجی و عرضه به مشتریان داخلی مشغول می‌باشند. با توجه به همین موضوع قصد داریم در ادامه مقاله به موضوع ترخیص کرم دور چشم از گمرک بپردازیم که جزو خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان یاقوت به شمار می‌رود. پوست اطراف چشم نسبت به پوست سایر نواحی صورت نازک‌تر بوده و از غدد چربی کمتری برخوردار است. در نتیجه بیشتر مستعد خشکی و چین و چروک قرار می‌گیرد. به همین دلیل است که برای رسیدگی به آن باید از محصولات بخصوص استفاده شود. اگر می‌خواهید از شر خشکی اطراف چشم، پف اطراف آن و تیرگی در این ناحیه همزمان با افرایش سن خلاص شوید، استفاده مرتب از کرم دور چشم را به شما توصیه می‌کنیم. انتخاب کرم دور چشم باکیفیت و معتبر اهمیت بالایی دارد؛ زیرا در صورت مناسب نبودن ترکیبات موجود در آن، می‌تواند نتیجه عکس داشته باشد. در ادامه مقاله به شرح اطلاعات مفید در خصوص نحوه تجارت و ترخیص کرم دور چشم از گمرک پرداخته‌ایم.

مزایای استفاده مرتب از کرم دور چشم چیست؟

استفاده اصولی و مرتب از کرم دور چشم با کیفیت، می‌تواند مزایای زیر را برای شما به همراه داشته باشد:

 • پیشگیری و یا کاهش چین و چروک‌های اطراف چشم‌ها
 • کم شدن پف دور چشم
 • روشن‌کنندگی و از بین بردن تیرگی پوست اطراف چشم
 • بازسازی و ترمیم پوست زیر چشم
 • رساندن ویتامین و آب مورد نیاز پوست دور چشم
 • سفت کردن نواحی دور چشمی
 • جوان‌سازی پوست اطراف چشم و در نتیجه افزایش گیرایی و زیبایی چشم‌ها

واردات کرم دور چشم در ایران

کرم دور چشم جزو محصولاتی است که مستقیما با پوست و زیر چشم انسان ارتباط داشته و به همین دلیل از حساسیت بالایی برخوردار است. مصرف‌کنندگان کرم دور چشم در ایران، تمایل به مصرف محصولات خارجی و از برندهای معتبر جهانی را داشته و از این رو واردکنندگان در زمینه واردات کرم دور چشم از شرکت‌های تولیدکننده برتر در جهان فعالیت می‌نمایند.

واردات کرم دور چشم در ایران از مبداء کشورهای آلمان، کره جنوبی، چین، امارات متحده عربی، ترکیه، فرانسه و … صورت گرفته و میزان ارز بالایی سالانه برای انجام این امر اختصاص پیدا می‌کند.

مجوزهای لازم برای ترخیص کرم دور چشم از گمرک

در ابتدای امر باید آگاه بود که اداره گمرک ایران، جهت واردات و ترخیص هر کالایی به صورت جزئی به شرح تعرفه و مجوزات لازمه آن پرداخته است تا واردکنندگان دچار گمراهی نشوند و تمام مراحل ترخیص کالای مورد نظر خود را، اصولی و قانونی انجام دهند.

ترخیص کرم دور چشم از گمرک، امری تخصصی و حساس بوده و هرگونه خطایی در مسیر انجام آن، می‌تواند پیامدهای جبران ناپذیری به همراه داشته باشد. از رایج‌ترین مشکلات پیش آمده برای واردکنندگانی که بدون اطلاع کافی از قوانین و دستورالعمل‌ها اقدام به ترخیص کالا از گمرک می‌نمایند می‌توان به تاخیر در زمان صدور مجوز خروج کالا از گمرک و همچنین پرداخت هزینه‌های مازاد اشاره کرد. به منظور همیاری تاجران و پیشگیری از صورت گرفتن چنین اشتباهاتی، اداره گمرک شخصی به نام حق العمل کار رسمی یا ترخیص کار را به عنوان طرف حساب جهت ترخیص کالا از گمرک به رسمیت می‌شناسد. ترخیص کار معتبر مانند متخصصان ترخیص کار شرکت سلطان یاقوت با تسلط کامل بر مدارک لازمه جهت ترخیص کالا، آماده خدمت رسانی و همیاری تاجران فعال در این زمینه می‌باشند.

ترخیص کاری که قصد ترخیص کرم دور چشم از گمرک را دارد باید جهت اخذ مجوز فنی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اقدام نماید.

تعرفه گمرکی برای ترخیص کرم دور چشم

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص کرم دور چشم برابر 33049990 است که از حقوق ورودی 15% و اولویت کالایی 4 برخوردار است و تعرفه ورودی آن برحسب واحد کیلوگرم محاسبه می‌گردد.

خدمات شرکت سلطان یاقوت در زمینه ترخیص کرم دور چشم از گمرک

شرکت سلطان یاقوت با تکیه بر نیروهای توانمند خود در زمینه بازرگانی و ترخیص کالا، آماده خدمت‌رسانی به تاجران گرامی می‌باشد. در صورت تمایل به همکاری با شرکت سلطان یاقوت در زمینه ترخیص کرم دور چشم از گمرک می توانید با همکاران ما در این شرکت تماس بگیرید تا تمام مراحل تجارت شما از خرید کالا و ثبت سفارش تا تحویل کالا را به انجام برسانند.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02128111034

برخی خدمات شرکت سلطان یاقوت در زمینه ترخیص کرم دور چشم از گمرک عبارتند از:

 • ترخیص کرم دور چشم هیدرودرم
 • ترخیص کرم دور چشم دکتر ژیلا
 • ترخیص کرم دور چشم لیپوزوم آردن سری Beauty
 • ترخیص کرم دور چشم الی ژن مدل Active
 • ترخیص کرم مرطوب کننده دور چشم فیس دوکس مدل Hydrasome
 • ترخیص کرم دور چشم لامینین
 • ترخیص کرم دور چشم هالوکسیل مدیلن
 • ترخیص کرم دور چشم اوریفلیم
 • ترخیص کرم دور چشم بایوآکوا
 • ترخیص کرم دور چشم نوتروژینا