سلطان یاقوت

ترخیص فیس واش (face wash) از گمرک

ترخیص فیس واش (face wash) از گمرک

فیس واش یا ژل شست‌وشوی صورت یکی از محصولات مراقبت پوستی کاربردی در سراسر جهان است که تمامی افراد فارغ از جنسیت و سن باید به صورت روزمره از آن جهت پاکسازی سلول‌های مرده از سطح پوست استفاده نمایند. با توجه به حساسیت و اهمیت بالای پوست صورت، افراد به استفاده از فیس واش‌های باکیفیت از برندهای معتبر جهانی مایل بوده و از این رو واردات فیس واش در کشور ما رواج پیدا کرده است. با توجه به مسئله ذکر شده، قصد داریم در ادامه مقاله به شرح فرآیند ترخیص فیس واش از گمرک بپردازیم که جزو خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان یاقوت می‌باشد. پوست صورت انسان در طول شبانه‌روز در معرض آلودگی‌ها، باکتری، گرد و غبار، میکروب، لوازم آرایشی و … قرار می‌گیرد که همین موارد باعث ایجاد چربی و بسته شدن منافذ پوست می شود. عدم پاکسازی صحیح پوست از موارد ذکر شده به مرور سبب ایجاد جوش‌های پوستی، چین و چروک و تیره شدن صورت می‌شود. برای همین منظور محصولات مختلفی ایجاد شده‌اند که فیس واش یا ژل شست‌وشوی صورت یکی از رایج‌ترین آن هاست. این محصول از مواد شوینده بخصوصی ساخته میشود که علاوه بر شست‌وشوی آلودگی‌ها از پوست، سبب پاکسازی عمیق و آبرسانی سلول‌ها نیز می‌گردد. برای هر مدل پوست نوع خاصی از فیس واش طراحی شده و بدین ترتیب شاهد انواع فیس واش پوست چرب، فیس واش پوست خشک، فیس واش پوست معمولی و … در بازار هستیم. فیس واش را برای تاثیرگذاری بیشتر، به همراه فیس براش دستی و یا برقی مورد استفاده قرار می‌دهند. برای اشنایی بیشتر با نحوه تجارت و ترخیص ژل شست‌وشوی صورت از گمرک، ادامه مقاله را دنبال نمایید.

واردات فیس واش در ایران

فیس واش جزو کالاهایی است که برندهای معروف در سراسر دنیا به تولید آن مشغول بوده و فرمول‌های خاصی را در ساخت آن به کار می‌برند. مصرف‌کنندگان ایرانی فیس واش، استفاده از این برندهای باکیفیت را ترجیح داده و به دنبال آن‌ها در بازار مصرفی داخلی هستند. به دلیل تقاضای بالای این محصولات، تامین کنندگان اقدام به واردات فیس واش از کشورهای خارجی نموده و بدین ترتیب نیاز داخلی را تامین می‌نمایند.

واردات فیس واش در ایران عمدتا از مبداء کشورهای چین، کره جنوبی، امارات متحده عربی، فرانسه، ترکیه، فرانسه، ایتالیا و … صورت گرفته و سالیانه مقادیر بالایی ارز به خرید این قبیل محصولات از شرکت‌های خارجی اختصاص پیدا می‌کند.

مجوزهای لازم برای ترخیص فیس واش از گمرک

مجوزهای لازم جهت ترخیص فیس واش از گمرک، مجموعه گواهی‌نامه‌هایی هستند که از سمت این اداره مشخص شده و ترخیص کار رسمی اداره گمرک با داشتن وکالت از تاجران و بازرگانان و به نمایندگی از آن‌ها موظف به اخذ این مدارک می‌باشد. ترخیص کار به شخصی اطلاق می‌شود که در آزمون حق‌العمل کاری اداره گمرک قبول شده و کارت بازرگانی به وی اعطا شده است.

ترخیص کاری که قصد ترخیص فیس واش از گمرک را دارد، موظف است جهت اخذ مجوزهای زیر از سازمان‌های مربوطه اقدام نماید:

 • مجوز فنی و ارزی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
 • مجوز ارزی از دفتر صنایع سلولزی، چاپ و نوشت افزار جهت تخصیص ارز

تعرفه گمرکی برای ترخیص فیس واش

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص فیس واش face wash برابر 33049990 است که از حقوق ورودی 15% و اولویت کالایی 4 برخوردار است و تعرفه گمرکی آن برحسب واحد کیلوگرم محاسبه می‌گردد.

خدمات شرکت سلطان یاقوت در زمینه ترخیص فیس واش از گمرک

تاجران و بازرگانان ایرانی برای تامین نیازها و کمبودهای موجود در بازار مصرفی، همواره به خرید محصولات باکیفیت مختلف از کشورهای خارجی تولیدکننده و تزریق آن‌ها به کشور مشغول می‌باشند. در این میان اداره گمرک قرار گرفته است که تمامی محموله‌های صادراتی و وارداتی را کنترل و بررسی نموده و برای انجام این فرآیندهای تجاری قوانین و دستورالعمل‌های ویژه‌ای در نظر گرفته است. ترخیص کار یا کارگزار گمرک شخصی است که بر این قوانین حاکم بوده و با دانش و تجربه خود به یاری و راهنمایی فعالان تجاری می‌پردازد. در این میان وظیفه تاجران است که ترخیص کار یا نماینده قانونی خود برای سپردن فعالیت‌های بازرگانی را به درستی انتخاب نموده و از بروز اشتباهات رایج در این زمینه جلوگیری نماید. پیشنهاد ما به شما، بهره‌مندی از خدمات متخصصان ترخیص کار شرکت سلطان یاقوت است. از مزایای همکاری با ایشان، می‌توان به ترخیص کالا در کوتاه‌ترین زمان و صرفه هزینه مناسب اشاره کرد. در صورتی که قصد بهره‌مندی از مشاوره رایگان و یا درخواست همکاری با شرکت سلطان یاقوت را دارید، با شماره‌های زیر تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02128111034

برخی خدمات شرکت سلطان یاقوت در زمینه ترخیص فیس واش از گمرک عبارتند از:

 • ترخیص فیس واش کامان comeon
 • ترخیص فیس واش ایو روشه Yves rocher
 • ترخیص فیس واش لافارر La farrerr
 • ترخیص فیس واش بایودرما Bioderma
 • ترخیص فیس واش هیدرودرم Hydroderm
 • ترخیص فیس واش سینره Cinere
 • ترخیص فیس واش آردن Ardene
 • ترخیص فیس واش لامینین Laminine
 • ترخیص فیس واش استم سل Stem cell