سلطان یاقوت

حمل کالای فوق سنگین در تجارت و بازرگانی چگونه امکان پذیر است؟

حمل-کالای-فوق-سنگین

حمل کالای فوق سنگین در تجارت و بازرگانی چگونه امکان پذیر است؟

لازم است بدانید که بارهای سنگین در تمام دنیا وجود دارند و جا به جایی آنها در بین مناطق و کشور ها انجام می شود. از طر فی دیگر منظور از لوازم سنگین تمامی تجهیزات و مواد اولیه کارخانجات تولیدی، محصولات کشاورزی، کالاهای خانگی مانند یخچالها و فرش، ماشین های سواری، ماشین های کشاورزی و راهسازی، محموله های ساختمانی و ماشین آلات مورد استفاده در ساختمان سازی و …. می باشد.

اصطلاح کالاهای فوق سنگین نیز برای بارهای با تناژ بالا نیز به حساب می آید که جابه جایی آنها نیز با تریلی ها امکان پذیر است. به صورت کلی کالاه ای سنگین و فوق سنگین کالاهایی به حساب می آیند که برای جا به جایی آنها به تریلی ها و کمر شکن ها نیاز است.

کامیون ها دارای انواع مختلفی هستند و بر اساس وزن بارها برای جابه جایی می توان آنها را انتخاب کرد. بارهایی بیشتر از ده تن می باشند برای جابه جایی با خاورها یا کامیون ها مناسب نیستند برای جابه جایی این کالاها باید از ماشین های باری که متناسب حمل این تناژ از کالاها است استفاده کرد.

انواع بارهای سنگین

بارهای سنگینی که توسط تریلی ها و کامیون ها جا به جا می شوند در انواع مختلفی هستند که برخی از آنها به اختصار برای شما نام می بریم تا با آنها آشنا شوید به عنوان مثال حمل و نقل و جابه جایی آنه آلات در تناژ بالا، حمل و نقل و جابه جایی دکل های بزرگ مخابراتی نیز از انواع بارهای فوق سنگین می باشند که تجارت و بازرگانی آنها انجام می شود. برای موارد دیگر می توان به حمل و نقل تجهیزات راهسازی و حمل و نقل بولدوزر و لودر، ماشین های راهسازی اشاره کرد. حمل و نقل و جابه جایی انواع نوار نقاله ها، حمل و نقل و جا به جایی، حمل و نقل تانکر ها، حمل و نقل سنگ های معدنی، حمل و نقل سازه های بزرگ فلزی، حمل و نقل سنگ های معدنی، حمل و نقل سازه های بزرگ فلزی و حمل و نقل خانه و ویلا های پیش ساخته و کانکس ها و … بازم است بدانید برای حمل و نقل انواع این کالاهای سنگین و فوق سنگین باید از موسسات معتبری برای جا به جایی کمک بگیرید زیرا این موسسات دارای انواع ماشین باری مختلف هستند که به راحتی می توانند کالاهای مختلف را در اندازه و ابعاد مختلف با ماشین های مناسب جا به جا کنند. با کمک گرفتن از موسسات باربری به راحتی و با با خیال راحت می توانید انواع بارهای خود را جا به جا کنید  زیرا حمل انواع بار در موسسات باربری با بارنامه و مجوز می باشد که این برای حمل  بار خیلی حائز اهمیت است. یکی دیگر از خدماتی که در هنگام استفاده از شرکت های حمل و نقل می توانید از آنها استفاده کنید داشتن مجوز های ترافیکی و همچنین ماشین های اسکورت در زمان نیاز برای جا به جایی کالا را در اختیار بگیرند.

کالای ترافیکی چه نوع کالایی می باشد؟

کالاها و بارهای فوق سنگین و یا با ابعاد غیر استاندارد با زول و عرض و یا ارتفاع زیاد محموله ای بیش از حد استاندارد و یا حد مجاز می باشد که این نوع کالا به عنوان کالاهای ترافیکی محسوب می شوند. برای جا به جای این نوع کالاها به تریلی ها و کمر شنکن ها و یا بوژی ها نیاز است و همچنین برای جا به جایی آنها مجوزهایی لازم و ضروری است که به آن مجوز های ترافیکی گفته می شود. این مجوزها توسط وزرات راه به شرکت های باربری معتبر داده می شود.

شرکت سلطان یاقوت

همانطور که می دانید بازرگانی و ترخیص کاری امر سخت است که نیازمند تجربه و تخصص بالایی از جانب ترخیص کار می باشد. زیرا کوچکترین اشتباهی هزینه های گزافی را به همراه خواهد داشت از این رو همکاری با شخص حقوقی یا حقیقی توانمند و واجد شرایط بسیار ضروری و با اهمیت می باشد. شرکت ترخیص کار سلطان یاقوت نیز آماده است تا با استفاده از تخصص و تجربه ای طی سال ها فعالیت مستمر در این زمینه کسب کرده است خدمات متنوعی نظیر ثبت سفارش، تنظیم اظهارنامه، اخذ مجوزات قانونی، حمل و نقل کالا، ترانزیت و ترانشیپ، حواله ارز، ترخیص کالا و … را ارائه دهد. شما تاجران و بازرگانان عزیز می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر یا همکاری با شرکت سلطان یاقوت در زمینه ترخیص انواع کالاها از گمرک با تلفن های زیر تماس حاصل فرمائید.

تلفن های تماس 09121995406 – 02128111034

بیشتر بخوانید :