سلطان یاقوت

ترخیص میکروبراش از گمرک

ترخیص میکروبراش از گمرک

یکی از ابزارهای مهم و کاربردی در سراسر جهان، میکروبراش نام دارد که از این وسیله در زمینه‌های مختلف استفاده می‌شود. به سبب رواج تجارت این محصول در جهان، قصد داریم در ادامه مقاله به موضوع ترخیص میکروبراش از گمرک بپردازیم که در دایره خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان یاقوت جای می‌گیرد. شکل ظاهری و ساختار میکروبراش به صورت یک ابزار پلاستیکی کوچک است که در قسمت سر خود دارای الیاف پرزی و نرم است. میکروبراش‌ها را می‌توان در رنگ‌های متفاوت یافت. از میکروبراش در انجام تاتو، کاشت مژه، دندانپزشکی و … استفاده می‌شود. کاربرد میکروبراش در تتو در زمینه‌هایی همچون انجام بی‌حسی، ریممو یا بخش کردن رنگ روی پوست و … می‌باشد. میکروبراش شبیه یک گوش پاک‌کن است که الیاف سر آن، نسبت به گوش پاک‌کن نازک‌تر است. در ادامه مقاله قصد داریم شما را با ویژگی‌ها و کاربرد میکروبراش آشنا کرده و به شرح فرآیند ترخیص میکروبراش از گمرک بپردازیم.

ویژگی‌های میکروبراش چیست؟

میکروبراش‌ها بسیار ظریف هستند و از الیاف پرزی بسیار مرغوب برخوردار می‌باشند. به کمک این وسیله می‌توان مقدار دقیق و اندازه‌ای از مواد را برداشت و به طور دقیق به محل مورد نظر انتقال داد. در نتیجه این ابزار را می‌توان بهترین انتخاب برای استفاده از مواد کاشت، لمینیت و لیفت مژه دانست. همچنین از این وسیله می‌توان برای ریموو مژه و تتو استفاده کرد. آرایشگران حرفه‌ای از این وسیله به جای گوش پاک کن جهت انجام تاتوهای سالنی و … استفاده می‌کنند.

کاربردهای میکروبراش

همانطورکه اشاره شد، میکروبراش را می‌توان وسیله بسیار کاربردی دانست که افراد مختلف برای اهداف متفاوت از آن استفاده می‌کنند. برخی از رایج‌ترین کاربردهای این وسیله را در لیست زیر آورده‌ایم:

  • مناسب هنگام استفاده از ریموورها، بی‌حس‌کننده‌ها، چسب‌ها و …
  • تمیز کردن اطراف چشم و گوش
  • جدا کردن مژه‌ها از یک دیگر هنگام کاشت مژه
  • برای لیفت و لمینیت مژه و ابرو
  • امور دندانپزشکی
  • ترکیب رنگ‌های تاتو
  • برای پاک کردن تاتوهای ظریف و جزئی قسمت های مختلف بدن
  • و … .

تجارت میکروبراش در ایران

واردات و صادرات کالاهای مختلف به‌منظور تامین نیاز بازار مصرفی و صنایع مختلف و همچنین ارائه مازاد تولیدات داخلی به کشورهای متقاضی و ارزآوری به کشور از این طریق، در کشور ما رواج دارد. نیازهای صنعت پزشکی در ایران عمدتا از طریق واردات این محصول از کشورهای خارجی از قبیل چین و امارات متحده عربی تامین می‌گردد. تولیدات ایرانی در این زمینه نیز به کشورهای همسایه صادر شده و از سود مناسبی برخوردار است.

میکروبراش یکی از کالاهای تجاری در کشور ما است و فعالیت در زمینه صادرات و واردات این محصول رواج دارد.

کد تعرفه و مجوزهای لازم برای ترخیص میکروبراش از گمرک

در کشور ما سازمانی به نام گمرگ جهت بررسی و کنترل کالاهای صادراتی و وارداتی تشکیل شده است. این اداره برای هر کالای تجاری یک کد تعرفه و مجوزاتی مشخص کرده است که اخذ آن‌ها جهت صدور مجوز ترخیص کالا ضروریت دارد. وظیفه ترخیص کالا برعهده‌ی شخص مورد تایید اداره گمرک، یعنی ترخیص کار است که از طریق شرکت در آزمون حق‌العمل‌کاری تعیین سطح شده و پس از کسب نمره مناسب، به او گواهی‌نامه‌ای تحت عنوان کارت بازرگانی اعطاء می‌گردد. کارگزار گمرکی با داشتن این گواهی نامه اجازه فعالیت در زمینه امور تجاری به عنوان نماینده قانونی تاجران و بازرگانان کشورمان را دارد. از سخت‌ترین و پیچیده‌ترین مراحل ترخیص کالا، می توان به دریافت مجوزها از سازمان‌های خاص اشاره کرد که جز با بهره‌گیری از دانش و مهارت بالای ترخیص کار رسمی و معتبر اداره گمرک، امکان‌پذیر نمی‌باشد.

کلیه محصولات تجاری در سیستم اداره گمرک دارای یک کد تعرفه گمرکی مخصوص به خود هستند. این کد تعرفه گمرکی 8 رقمی بوده و تشخیص درست آن از اهمیت بالایی برخوردار است. ترخیص کار با توجه به کد تعرفه گمرکی کالای مورد نظر خود، اقدام به اخذ مجوزها و سایر مراحل ترخیص کالا می‌نماید.

شما علاقمندان می‌توانید برای کسب اطلاعات دقیق در خصوص کد تعرفه گمرکی انواع گالی پات و همچنین مجوزهای لازم برای ترخیص میکروبراش از گمرک، با کارشناسان ترخیص کالای شرکت سلطان یاقوت تماس بگیرید.

خدمات شرکت سلطان یاقوت در زمینه ترخیص میکروبراش از گمرک

ترخیص کالا عبارت است از مراحل پر پیچ و خمی که به تشریفات گمرکی شهرت دارند. تنها ترخیص کار دارای مهارت و تجربه بالا بر این مراحل و دستورالعمل‌های آن تسلط داشته و می‌تواند بدون ایجاد مشکلات کوچک و بزرگ، مجوز خروج کالا از گمرک را اخذ نماید. به همین دلیل برگزیدن ترخیص کار معتبر و قابل اطمینان همچون متخصصان ترخیص کار شرکت سلطان یاقوت، یکی از مهم‌ترین و حساس‌ترین امور مربوط به فعالان تجاری است. شما عزیزان پس از درخواست همکاری با شرکت سلطان یاقوت، می‌توانید صفر تا صد مراحل ترخیص کالا و سایر امور گمرکی با خاطری آسوده به کارشناسان ترخیص کار این شرکت سپرده و از بروز مشکلات ذکر شده جلوگیری نمائید. در صورت تمایل به بهره‌مندی از مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ترخیص میکروبراش از گمرک، کافیست با شماره‌های ذکر شده در انتهای مقاله تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02128111034

 

5/5 - (1 امتیاز)