سلطان یاقوت

صادرات کرکره (صفر تا صد)

صادرات کرکره

صادرات کرکره

کرکره یکی از کالاهایی است که امروزه تقاضای زیادی در کشور های عربی منجمله عراق پیدا کرده است. صادرات این کالا از ایران به کشرو عراق و فروش آن در این کشور بیش از پیش شده زیرا برخی از افراد از این کرکره های برقی برای درب خانه های خود نیز استفاده می کنند. همانطور که می دانید این کرکره های برقی با کنترل باز و بسته می شوند و به همین دلیل امنیت بالایی داشته و مورد استفاده افراد قرار می گیرد. در اکثر مغازه ها برای باز و بسته کردن درب آنها ازکرکره های برقی استفاده می شود. بسیاری از این کالا به عنوان درب برقی خانه و یا پارکینگ و مغازه استفاده می شود به دلیل اینکه تمامی ویژگی ها درب های برقی را داراست.

نصب کردن کرکره برقی در عراق یکی از عوامل جلوگیری از ورود نورخورشید می باشد زیرا عایق بالاتری نسبت به شیشه و پنجره ها دارد این کالا با توجه به فولادی یا آلومینیومی بودن و … می تواند ماندگاری های مختلفی داشته باشد در برخی از اجناس این محصول می تواند ماندگاری بیشتری در مقابل عوامل مخرب داشته باشند. اما باید بدانید که معمولا این نوع از کرکره های برقی که دارای مقاومت بیشتری هستند دارای قیمت بالاتری نصبت به نمونه های مشابه می باشند.

کرکره برقی، محصولی سبک و مقاوم است که مانور عالی حرکتی و عملکردی بی صدا را برای محیط های مختلف فراهم می کند. این ویژگی ها در کنار مقرون به صرفه بودن ، محصولات نامبرده را تبدیل به محصولاتی جذاب و منحصر به فرد می کند. کرکره ها می توانند وزن های متفاوتی در هر متر مربع داشته باشند. هر چه بیش تر یک محصول سنگین را انتخاب کنید، استحکام  کرکره انتخاب شده بیش تر می شود.

وزن کرکره یکی از عوامل و مهم و تاثیر گذار در انتخاب کرکره می باشد. زیرا وقتی وزن کرکه بیشتر است معلوم میشود از مواد مقاوم تری ساخته شده و به همین دلیل مقاومت بیشتر در مقابل عوامل جوی مانند تگرگ و باران، برف و …. خواهد داشت و مانع نفوذ ان به پارکینگ، مغازه یا خانه می شود. یکی از ویژگی های مهم این محصول عدم تغییر شکل آن و همچنین برقی بودن آن است که برای استفاده راحت مناسب خواهد بود. یکی از موارد مهمی که برای کیفیت کرکره مهم است ساخته شدن آن با مواد اولیه مرغوب است که می تواند آن را بدون تغییر نگه دارد.

کرکره یکی از اجزای مهم محیط هستند که نصب می شوند و فر آیند باز و بسته شدن درب ها را بر عهده دارند از انواع کرک ه برای بستن درب گاراژ ها، درب مغازه ها، درب پارکینگ ها و ….. استفاده می شود. شما عزیزان برای تجارت و بازرگانی این محصول باید با اصول واردات و صادارت این کالا آشناییت داشته باشید تا در زمان ترخیص آن از گمرکات برای کشور های دیگر دچار مشکل نشده و به راحتی برای ترخیص کالا اقدام نمایید.

شرکت سلطان یاقوت

شرکت سلطان یاقوت یکی از شرکت های بنام در حوزه تجارت و بازرگانی بوده که  با تیمی تحصیلکرده و مجرب  طی دو دهه فعالیت درخشان آماده هرگونه خدمت رسانی به تاجران عزیز می باشد. پیشنهاد کارشناسان ما این است که قبل از اقدام به ثبت سفارش و خرید و فروش آن کالایی هرنوع کالایی با یک ترخیص کار حرفه ای مشورت نمایید. از آنجایی که قوانین و ظوابط های صادرات و واردات کشور همواره در حال تغییر هستند، شما تجارعزیز قبل از اقدام، نیاز به مشورت با متخصصین این زمینه خواهید داشت. شرکت ما در همه مراحل از ابتدا تا انتها که مشاوره بازرگانی و ثبت سفارش و خرید و ترخیص هرنوع کرکره و درب های گاراژ و مغازه از گمرک و حمل آن به مقصد مورد نظر یار و یاور شما تاجران محترم می باشد و می تواند تمامی امور ترخیص کالایی را بر عهده بگیرد.

شما تجار گرامی برای هرگونه پرسش و پاسخی در خصوص واردات و صادرات و قوانین مرتبط با ان برای انواع کرکره به صورت رایگان می توانید با کارشناسان و مشاوران ترخیص کار این شرکت تجاری و بازرگانی تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02128111034

بیشتر بخوانید :