سلطان یاقوت

ترخیص خوشبوکننده دهان از گمرک

ترخیص خوشبوکننده دهان از گمرک

یکی از کالاهای پرمصرف وارداتی در کشور ما، خوشبوکننده‌های دهان هستند که در قالب محصولات مختلف عرضه می‌گردند. به دلیل رواج تجارت این محصول در کشورمان، قصد داریم ادامه مقاله را به موضوع ترخیص خوشبوکننده دهان از گمرک بپردازیم که در دایره خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان یاقوت جای می‌گیرد. بوی بد دهان یکی از اتفاقات رایج است که به دلیل عوامل مختلف ممکن است ایجاد شود. از علل ایجاد بوی بد در دهان می‌توان به عدم رعایت بهداشت دهان و دندان، مصرف برخی مواد غذایی مثل پیاز و سیر، استعمال سیگار و سایر دخانیات، ابتلا به برخی بیماری‌ها، خشکی دهان، ارتودنسی و … اشاره کرد. بهتر است برای حل مشکل بوی بد دهان خود به دکتر مراجعه کرده و آن را ریشه‌یابی و درمان نمائید. اما یکی از راه‌های سریع برای رفع بوی بد دهان، استفاده از خوشبوکننده‌های مخصوص دهان است که امروزه در قالب محصولات مختلف از قبیل قرص، اسپری، آبنبات و … تولید و روانه بازار مصرفی می‌گردد. خوشبوکننده‌ها که در زبان انگلیسی به (breath freshener) معروف هستند، جزو فرآورده‌های بهداشت دهان و دندان به شمار رفته و بلافاصله پس از مصرف، باعث تازه شدن نفس شما و از بین رفتن بوی نامطبوع می‌گردد. استفاده از قرص‌های خوشبوکننده دهان از مزایایی برای انسان ها برخوردار است. برای مثال به پیشگیری از پوسیدگی دندان کمک می‌کند و باعث مقاومت مینای دندان می‌گردد. همچنین محیط دهان را خنک کرده و حس طراوت و تازگی خوشایندی ایجاد می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه تجارت و ترخیص خوشبوکننده دهان از گمرک، در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

واردات خوشبوکننده دهان در ایران

استفاده از خوشبوکننده‌های دهان در کشور ما رواج دارد. نیاز بازار مصرفی در ایران به این قبیل محصولات عمدتا از طریق واردات تامین می‌گردد. فعالیت در زمینه واردات و عرضه فرآورده‌های بهداشت دهان و دندان از سود مناسبی برای فعالان تجاری برخوردار است و تاجران و بازرگانان در این عرصه مشغول به کسب درآمد و سودآوری هستند.

واردات خوشبوکننده دهان در کشور ما از مبداء کشورهای امارات متحده عربی، انگلستان، بلژیک، ایتالیا، اسپانیا، آلمان، ترکیه، چین و … رواج دارد و سالانه مقادیری ارز بدین ترتیب از کشور خارج می‌گردد.

 

مجوزهای لازم برای ترخیص خوشبوکننده دهان از گمرک

ترخیص خوشبوکننده دهان از گمرک، یکی از فعالیت‌های تجاری است که موفقیت در آن، مشروط به رعایت قوانین و مقرراتی است که اداره گمرک وضع کرده است. تاجرانی که قصد انجام مبادلات تجاری در زمینه ترخیص فرآورده‌های بهداشت دهان و دندان از گمرک را دارند، در صورت داشتن کارت بازرگانی معتبر می‌توانند به صورت مستقیم برای انجام مراحل آن وارد عمل شوند. در صورت عدم برخورداری از این گواهی‌نامه، تاجر باید برای استخدام ترخیص کار رسمی اداره گمرک و اعطای وکالت به وی در این زمینه، اقدام نماید. پس از اعطای وکالت، ترخیص کار به نمایندگی از تاجر موظف است تشریفات گمرکی و اخذ مجوزات لازم را به درستی انجام دهد.

ترخیص کار رسمی اداره گمرک که قصد ترخیص خوشبوکننده دهان از گمرک را دارد موظف است برای اخذ مجوزهای زیر از سازمان‌های مربوطه اقدام نماید:

 • مجوز ارزی از دفتر صنایع سلولزی، چاپ و نوشت افزار برای تخصیص ارز
 • مجوز فنی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
 • مجوز ارزی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص خوشبوکننده دهان

کد 8 رقمی تعرفه گمرکی برای ترخیص خوشبوکننده دهان از گمرک ذیل ردیف 33069090 جای می‌گیرد که دارای حقوق ورودی 15% و اولویت کالایی 27 می‌گردد و تعرفه ورودی آن در گمرک برحسب واحد کیلوگرم محاسبه می‌گردد.

 

خدمات شرکت سلطان یاقوت در زمینه ترخیص خوشبوکننده دهان از گمرک

شرکت سلطان یاقوت، در زمینه ترخیص کالاهای تجاری گوناگون از گمرک، تجربه درخشانی داشته و در طی این سال‌ها توانسته است رضایت مشتریان خود را جلب نماید. فعالان تجاری کاربلد همیشه به دنبال ترخیص کار قابل اعتماد و معتبر می‌گردند تا بتوانند پروسه ترخیص کالای خود را به راحتی به ایشان بسپارند. گروهی از کارشناسان ترخیص کار حرفه‌ای و باتجربه در شرکت سلطان یاقوت گرد هم آمده‌اند و آماده خدمت رسانی به تاجران و بازرگانان کشورمان در حوزه‌های تجاری از جمله ترخیص کالا می‌باشند. این افراد تمام مهارت خود را در ترخیص کالا با صرف کوتاه‌ترین زمان و کم‌ترین زمینه ممکن به کار می‌برند. اگر مایل به کسب اطلاعات بیشتر و یا همکاری در زمینه ترخیص خوشبوکننده دهان از گمرک هستید، می‌توانید تلفن‌های زیر را شماره‌گیری کرده و از مشاوره رایگان با ترخیص کاران شرک سلطان یاقوت بهره‌مند شوید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02128111034

برخی خدمات شرکت سلطان یاقوت در زمینه ترخیص خوشبوکننده دهان از گمرک شامل موارد زیر می‌گردد:

 • ترخیص خوشبوکننده دهان وی وان (Vi-one) از گمرک
 • ترخیص خوشبوکننده دهان فروستی (Frostie) از گمرک
 • ترخیص خوشبوکننده دهان اپی مکس (Epimax) از گمرک
 • ترخیص خوشبوکننده دهان کامپاس Compass از گمرک
 • ترخیص خوشبوکننده دهان کولمیت Coolmint از گمرک
 • ترخیص خوشبوکننده دهان سیم سیم simsim از گمرک
 • ترخیص اسپری خوشبوکننده دهان از گمرک
 • ترخیص قرص خوشبوکننده دهان از گمرک
 • ترخیص آبنبات خوشبوکننده دهان از گمرک

 

5/5 - (1 امتیاز)