سلطان یاقوت

ترخیص لوله فشار قوی از گمرک

ترخیص لوله فشار قوی از گمرک

لوله فشار قوی به لوله هایی گفته می شود که برای انتقال مایعاتی با فشار بالا مورد استفاده قرار می گیرند. این لوله ها معمولا از جنس فولاد، پلی اتیلن، PVC و … ساخته می شوند. لوله های فشار قوی معمولا در صنایع نفت، گاز، شیمیایی و آب و فاضلاب استفاده می شوند. این لوله ها باید تحت فشار بالا قرار گیرند و باید قادر به تحمل فشارهای بالایی باشند.

لوله‌های فشار قوی معمولا از جنس‌های زیر ساخته می‌شوند:

– فولاد

– پلی اتیلن

– PVC

لوله‌های پلی اتیلن فشار قوی به دلیل سهولت نصب، واکنش پذیری پایین و طول عمر بالا، برای ساخت خطوط انتقال استراتژیک مثلاً نفت، گاز، فاضلاب و آبیاری تحت فشار مورد استفاده قرار می‌گیرند. لوله‌های فولادی نیز جزو پر فروش ترین نوع اتصالات می‌باشند که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند.

تجارت و بازرگانی لوله فشار قوی

ایران و چینن از کشور های پیشرو در زمینه تولید لوله های فشار قوی می باشند که به کشور های دیگر هم این لوله های را صادر می کنند.

در ایران چندین شرکت به تولید لوله فشار قوی می‌پردازند. برخی از این شرکت‌ها عبارتند از:

شرکت پایپ کالا که در تولید لوله‌های بدون درز به روش کشش سرد و نورد گرم فعالیت دارد.

شرکت آراد برندینگ که لوله‌های پلی اتیلن فشار قوی را تولید، پخش و عرضه می‌کند.

شرکت لوله سازان که لوله‌های پلی اتیلن فشار ۱۰ بار را به فروش می‌رساند.

شرکت لوله و اتصالات پلی اتیلن سمنان و لوله پلیکا تهران که در تولید تجهیزات آبیاری، آبرسانی، گازرسانی و فاضلاب فعالیت دارد.

شرکت لوله دقیق کاوه که تنها تولید کننده لوله‌های دقیق بدون درز مانیسمان در ایران است.

شما تجار عزیز برای دریافت اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید از متخصصان ترخیص کار این مجموعه تجاری و بازرگانی کمک بگیرید. تا ترخیص سریع و به موقع با هزینه کم از گمرک داشته باشید.

مجوز ها و مدارک مورد نیاز برای ترخیص لوله فشار قوی

برای ترخیص لوله فشار قوی از گمرک، مدارک و مجوزهای زیر ممکن است مورد نیاز باشد:

فاکتور فروش (Commercial Invoice)

بارنامه (Bill of Lading)

گواهی اصالت محصول (Certificate of Origin)

گواهی کیفیت محصول (Quality Certificate)

گواهی مبدأ کالا (Certificate of Conformity)

گواهی استاندارد (Standard Certificate)

مجوز واردات (Import License)

مجوز ارزی (Foreign Exchange Permit)

در هر صورت، برای ترخیص لوله فشار قوی بهتر است با شرکت ترخیص کالا و یا کارشناسان ترخیص کالا مشورت کنید تا مدارک و مجوزهای مورد نیاز را به شما اعلام کنند.

هزینه ها و کد تعرفه گمرکی ترخیص لوله فشار قوی از گمرک

بسته به نوع لوله فشار قوی و کشور مبدأ، هزینه‌های گمرکی متفاوت خواهد بود. برای مثال، تعرفه گمرکی هر کدام از انواع لوله و اتصالات در ردیف‌های مشخصی وجود دارد که بسته به نوع لوله می‌تواند متفاوت باشد. همچنین، برای ترخیص لوله فشار قوی از گمرک، باید هزینه‌های مربوط به ترخیص کالا و مجوزهای مورد نیاز را پرداخت کرد.

تعرفه گمرکی برای ترخیص لوله فشار قوی به دلیل متفاوت بودن نوع لوله و کشور مبدأ، متفاوت است. برای مثال، تعرفه گمرکی لوله‌های استیل در ردیف 73041100 و تعرفه گمرکی لوله‌های بدون درز حفاری از انواع فولاد به جز فولاد زنگ نزن در ردیف 73042300 می‌باشد. برای اطلاعات دقیق‌تر، بهتر است با شرکت ترخیص کالا و یا کارشناسان ترخیص کالا شرکت سلطان یاقوت مشورت کنید.

شرکت سلطان یاقوت

شرکت سلطان یاقوت با بهره‌گیری از نیروهای متخصص و مجرب، خدمات ترخیص کالا از گمرک را با قیمت مناسب و در کمترین زمان ممکن ارائه می‌دهد. این شرکت با داشتن تجربه و دانش کافی در زمینه ترخیص لوله فشار قوی، مشتریان خود را در این زمینه راهنمایی می‌کند. با توجه به تعرفه گمرکی سال جاری، شرکت سلطان یاقوت با پایین‌ترین تعرفه ممکن، خدمات ترخیص لوله فشار قوی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

تلفن تماس: 09121995406 – 02128111034