سلطان یاقوت

ترخیص ماسک ورقه‌ای از گمرک

ترخیص ماسک ورقه‌ای از گمرک

رسیدگی به سلامت و شادابی پوست در انسان‌ها یک موضوع بسیار مهم است، زیرا می‌تواند سبب تقویت اعتماد به نفس و ارتقا بهداشت فردی به‌خصوص در بانوان باشد. امروزه با استفاده از محصولات زیبایی از جمله‌ ماسک‌های صورت می‌توان با استفاده از مواد طبیعی و بی‌ضرر نسبت به تحقق رویای داشتن پوستی صاف و باطراوت اقدام نمود. یکی از اقلام ماسک‌های پوستی موثر و پرمصرف در جهان، ماسک‌های ورقه‌ای یا ماسک‌های نقابی هستند که مصرف آن‌ها در کشور ما رواج پیدا کرده و فعالان تجاری به واردات این محصول از بهترین برندهای جهانی مشغول می‌باشند. از این رو قصد داریم ادامه مقاله را به موضوع ترخیص ماسک‌های ورقه‌ای از گمرک بپردازیم که جزو خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان یاقوت به شمار می‌رود. ماسک ورقه‌ای جزو روتین پوستی روزانه به شمار رفته و عبارت است از یک ورقه پنبه‌ای یا شبه پنبه‌ای که در قالب صورت به جز چشم‌ها و اطراف دهان برش خورده و به مواد طبیعی و مغذی از جمله سرم‌های پوستی و ویتامین ها و مواد دیگر آغشته شده است. پس از قرار دادن این ماسک به مدت 20 دقیقه بر روی پوست خود، می توانید تاثیر بی‌نظیر آن را در جوان‌سازی، لایه برداری، روشن‌کنندگی، سم‌زدایی، آبرسانی، بهبود کیفیت پوست و … مشاهده نمائید. از آن‌جا که این ماسک‌ها یک‌ یا نهایت دوبار مصرف بوده و تاثیر بی‌نظیر در برابر قیمت بسیار مناسب را ارائه می‌دهند، خیلی‌ زود میان مردم سراسر جهان از جمله ایران محبوب شده‌اند. در ادامه مقاله به شرح اطلاعات تکمیلی در خصوص تجارت و ترخیص ماسک‌های نقابی از گمرک پرداخته‌ایم.

واردات ماسک ورقه‌ای در ایران

ماسک ورقه‌ای یکی از محصولات وارداتی از کشورهای چین و کره جنوبی است که به دلیل استقبال و محبوبیت بالا در کشور ما توسط تاجران و بازرگانان ثبت سفارش شده و به بازار مصرفی تزریق می‌گردد. عمده واردات این محصولات از کشورهای چین، امارات متحده عربی، ترکیه، چین، فرانسه، آلمان و … صورت می‌گیرد و سالانه مقادیر بالایی ارز برای واردات این قبیل محصولات از کشور خارج می‌شود.

مصرف ماسک‌های ورقه‌ای بخصوص میان بانوان در کشور ما رواج پیدا کرده و اغلب افراد تمایل به استفاده از برندهای معتبر و باکیفیت خارجی این محصولات هستند. تاجران و بازرگانان به راحتی می‌توانند برای واردات این محصولات از کشورهای تولیدکننده درخواست نموده و برای ترخیص محموله‌های وارداتی خود از شرکت‌های بازرگانی از جمله شرکت سلطان یاقوت یاری جویند. فعالیت در این زمینه به یکی از بهترین و پرسودترین تجارت‌ها در کشور ما مبدل شده است.

مجوزهای لازم برای ترخیص ماسک ورقه ای از گمرک

محموله‌های تجاری حاوی کالاهای مختلف که بنابر نیاز داخلی توسط تاجران و بازرگانان به کشور ما وارد می‌شوند، باید برای عبور از مرز و رسیدن به بازار مصرفی ابتدا تحت قوانین برابر و یکسانی کنترل و بررسی شوند. وظیفه نظارت بر امور تجاری و بازرگانی در ایران برعهده سازمانی به نام اداره گمرک است که قوانین و مقررات خاصی برای ترخیص کالا وضع کرده است. ترخیص کار رسمی گمرک شخصی است که از طرف اداره گمرک، کارت بازرگانی دریافت نموده و مجاز به انجام مراحل ترخیص کالا به نمایندگی از فعالان تجاری کشورمان است. اخذ مجوزات از سازمان‌های مربوطه داخلی، یکی از مراحل مهم و کلیدی در ترخیص کالاست که لیست این مجوزها برای هر کالا بصورت خاص معین شده و ترخیص کار با تشخیص درست کد تعرفه گمرکی کالای مورد نظر، می‌تواند به این لیست دست پیدا کند.

ترخیص کاری که قصد ترخیص ماسک ورقه‌ای از گمرک را دارد موظف است جهت اخذ مجوزهای زیر از سازمان‌های مربوطه اقدام نماید:

  • مجوز ارزی از دفتر صنایع سلولزی، چاپ و نوشت افزار
  • مجوز فنی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

کد تعرفه گمرکی مناسب برای ترخیص ماسک ورقه‌ای

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص ماسک‌های ورقه‌ای برابر 33042090 است که از حقوق ورودی 15% و اولویت کالایی 4 برخوردار بوده و تعرفه ورودی آن در گمرک برحسب واحد Kg محاسبه می‌گردد.

خدمات شرکت سلطان یاقوت در زمینه ترخیص ماسک ورقه‌ای از گمرک

ترخیص کالا عبارت است از مراحل پر پیچ و خمی که به تشریفات گمرکی شهرت دارند. تنها ترخیص کار دارای مهارت و تجربه بالا بر این مراحل و دستورالعمل‌های آن تسلط داشته و می‌تواند بدون ایجاد مشکلات کوچک و بزرگ، مجوز خروج کالا از گمرک را اخذ نماید. به همین دلیل برگزیدن ترخیص کار معتبر و قابل اطمینان همچون متخصصان ترخیص کار شرکت سلطان یاقوت، یکی از مهم‌ترین و حساس‌ترین امور مربوط به فعالان تجاری است. شما عزیزان پس از درخواست همکاری با شرکت سلطان یاقوت، می‌توانید صفر تا صد مراحل ترخیص کالا و سایر امور گمرکی با خاطری آسوده به کارشناسان ترخیص کار این شرکت سپرده و از بروز مشکلات ذکر شده جلوگیری نمائید. در صورت تمایل به بهره‌مندی از مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ترخیص ماسک ورقه‌ای از گمرک، کافیست با شماره‌های ذکر شده در انتهای مقاله تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02128111034

برخی خدمات شرکت سلطان یاقوت در زمینه ترخیص ماسک‌های ورقه‌ای از گمرک عبارتند از:

  • ترخیص ماسک ورقه‌ای اکل
  • ترخیص ماسک ورقه‌ای دیگنیتی
  • ترخیص ماسک ورقه‌ای Senana
  • ترخیص ماسک ورقه‌ای بیوآکوا Bioaqua
  • ترخیص ماسک ورقه‌ای ایمیجز Images
  • ترخیص ماسک ورقه‌ای بیسوتانگ
  • ترخیص ماسک ورقه‌ای بایزتون