سلطان یاقوت

ترخیص وان حمام از گمرک

ترخیص وان حمام از گمرک

استفاده از وان حمام در کشورهای سراسر دنیا کاربرد داشته و از اهمیت بالایی برخوردار هستند؛ از این رو شاهد تجارت وان حمام میان کشورهای سراسر دنیا هستیم. در کشور ما نیز انواع وان حمام هدف صادرات و واردات قرار می‌گیرد و بدین منظور قصد داریم در مقاله پیش‌رو به موضوع ترخیص وان حمام از گمرک بپردازیم که در دایره خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان یاقوت جای می‌گیرد. وان عبارت است از یک ظرف بزرگ که عمدتا در حمام قرار گرفته و افراد می‌توانند داخل آن را با آب و مواد شوینده بدن پر کرده و یک حمام آرام و راحت را تجربه کنند. وان حمام در کشور ما جزو کالاهای لوکس و گران قیمت به حساب می‌آید و به همین دلیل داخل آپارتمان‌ها و خانه‌های معمولی خبری از وان نیست. اما در خانه‌ها و عمارت‌های لوکس و گران قیمت، استفاده از وان در دکوراسیون حمام به چشم می‌خورد. وان حمام انواع مختلفی دارد که براساس ابعاد، جنس مواد اولیه، خواستگاه و … جهت شست‌وشوی انسان و حیوانات به کار می‌رود. همانطورکه اشاره شد وان را می‌توان از مواد اولیه مختلف تولید کرد و وان‌های امروزی را به جهت سبک بودن و قیمت مناسب‌تر از پلاستیک می‌سازند. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه تجارت و ترخیص وان حمام از گمرک، در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

واردات و صادرات وان حمام در ایران

وان حمام در کشور ما جزو کالاهای تجاری قرار می‌گیرد که سالانه مقادیری ارز به سبب صادرات و واردات این محصول میان کشور ما و سایر کشورهای جهان جابه‌جا می‌شود.

واردات وان حمام در ایران عمدتا از مبداء کشورهای چین، امارات متحده عربی، ترکیه، آلمان، ایتالیا و … صورت می‌گیرد.

صادرات این محصول از ایران به کشورهای عراق، آذربایجان، افغانستان، ترکمنستان و … رواج دارد.

مجوزهای مورد نیاز برای ترخیص وان حمام از گمرک

ترخیص کالا عبارت است از یک‌سری مراحل که باید مطابق دستورالعمل‌های اداره گمرک طی شوند و از طرفی موفقیت در این امر به دانش و تجربه بالا نیاز دارد. زیرا عدم آگاهی درست از پیچ و خم‌های این مسیر ممکن است مشکلات غیرقابل جبران به همراه داشته باشد. در نتیجه فعالان تجاری همواره در پی یافتن ترخیص کار معتبر و قابل اطمینان و بهره‌مندی از خدمات ایشان می‌باشند. پیشنهاد ما به شما، همکاری با متخصصان ترخیص کار شرکت سلطان یاقوت است که با سال‌ها فعالیت در زمینه امور گمرکی و ترخیص کالا، اکنون به یار و راهنمای بسیاری از تاجران و بازرگانان فعال کشورمان مبدل شده‌اند. یکی از مراحل ترخیص کالا، مرحله دریافت مجوزات مربوط به کالا از سازمان‌های داخلی است که جمع‌آوری و ارائه آن‌ها جزو اقدامات موثر در تعیین زمان خروج کالا از گمرک است.

ترخیص کار رسمی اداره گمرک که قصد ترخیص وان از گمرک را دارد موظف است برای اخذ مجوزهای زیر از سازمان‌های مربوطه اقدام نماید:

 • مجوز ارزی از دفتر صنایع شیمیایی و پلیمری جهت تخصیص ارز برای ترخیص وان پلاستیکی
 • مجوز ارزی از دفتر صنایع لوازم خانگی و اداری جهت تخصیص ارز برای ترخیص وان فلزی
 • مجوز فنی از کمیسیون ماده 1 سازمان توسعه تجارت برای ترخیص کالاهای دسته دوم

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص وان حمام

کد 8 رقمی تعرفه گمرکی برای ترخیص وان پلاستیکی از گمرک برابر 39221000 است که شامل حقوق ورودی 32% و اولویت کالایی 4 بوده و تعرفه ورودی آن در گمرک برحسب واحد کیلوگرم محاسبه می‌گردد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص وان حمام از چدن، حتی لعاب‌داده شده برابر 73242100 است که شامل حقوق ورودی 55% و اولویت کالایی 4 بوده و تعرفه ورودی آن در گمرک برحسب واحد کیلوگرم محاسبه میگردد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص وان حمام از آهن، فولاد و سایر فلزات برابر 73242900 است که شامل حقوق ورودی 55% و اولویت کالایی 4 بوده و تعرفه ورودی آن در گمرک برحسب واحد کیلوگرم محاسبه می‌گردد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص وام حمام سرامیکی ذیل ردیف 6910 قرار می‌گیرد.

خدمات شرکت سلطان یاقوت در زمینه ترخیص انواع وان حمام از گمرک

همانطورکه اشاره شد، وان حمام از تنوع بالایی برخوردار است و شرکت سلطان یاقوت در زمینه ترخیص انواع وان از گمرک فعالیت دارد. در ادامه قصد داریم به برخی از خدمات این شرکت در زمینه ترخیص انواع وان حمام از گمرک اشاره کنیم:

 • ترخیص وان پلاستیکی از گمرک
 • ترخیص وان آکریلیک از گمرک
 • ترخیص وان فایبرگلاس از گمرک
 • ترخیص وان فولاد ضدزنگ از گمرک
 • ترخیص وان فلزی از گمرک
 • ترخیص وان چوبی از گمرک
 • ترخیص وان سنگی از گمرک
 • ترخیص وان حمام شرقی از گمرک
 • ترخیص وان حمام غربی از گمرک
 • ترخیص وان رزینی از گمرک
 • ترخیص وان حمام مثلثی از گمرک
 • ترخیص وان حمام پلت فرمی از گمرک
 • ترخیص وان جکوزی از گمرک

ترخیص وان حمام از گمرک با شرکت سلطان یاقوت

شرکت سلطان یاقوت قادر به ارائه خدمات در تمامی زمینه‌های گمرکی به‌ویژه ثبت سفارش، حواله ارز، خرید کالا، کسب مجوزهای قانونی، ترانزیت و ترانشیپ، حمل و نقل کالا و ترخیص کالا از تمام گمرکات کشور می‌باشد. در صورتی‌که قصد کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با متخصصان ترخیص‌کار شرکت سلطان یاقوت در زمینه ترخیص وان حمام از گمرک را دارید، می‌توانید همین حالا با شماره‌های درج شده در زیر تماس حاصل نمایید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02128111034

5/5 - (1 امتیاز)