سلطان یاقوت

ترخیص کیف کراس بادی از گمرک

ترخیص کیف کراس بادی از گمرک

یکی از مهم‌ترین اکسسوری‌ها برای زنان و مردان که به صورت روزانه و مدام از آن استفاده می‌کنند، کیف‌ها هستند که در اندازه و مدل‌های مختلف تولید می‌شوند. کیف‌های بزرگ و دستی از لحاظ جادار بودن، انتخاب خوبی هستند؛ ولی در برخی شرایط استفاده از آن‌ها ممکن است دست و پا گیر بوده و به شانه‌ها آسیب برساند. به همین دلیل نوع خاصی از کیف‌ها طراحی شدند که بسیار کاربردی و راحت هستند. کیف کراس بادی یا رودوشی، نوع ویژه‌ای از کیف‌ها است که تجارت آن در کشور ما رواج دارد. از این رو قصد داریم در ادامه مقاله به موضوع ترخیص کیف کراس بادی از گمرک بپردازیم که در دایره خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان یاقوت جای می‌گیرد. کیف کراس بادی یا رودوشی، همانطورکه از نامش پیداست، نوع خاصی از کیف‌ها است که دارای بند بلند بوده و بصورت معمولی یا ضربدری روی شانه‌ افراد قرار می‌گیرد. کیف‌های رودوشی در مدل‌ها و سایزهای مختلف مناسب زنان و مردان دوخته شده و به بازار مصرفی عرضه می‌گردد. این نوع کیف‌ها بسیار ساده و کاربردی بوده و ظاهر شیک و مرتبی به استایل شما می‌بخشد. این نوع کیف از جنس مواد اولیه گوناگون از قبیل چرم و یا پارچه‌های مصنوعی قابل تولید است. کیف کراس بادی در عین کوچک بودن، بسیار جادار و کاربردی است و می‌توان وسایلی از قبیل موبایل، کلید، کارت‌های بانکی، مدارک و … را درون آن جای داد. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه تجارت و ترخیص کیف رودوشی از گمرک، در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

 

تجارت کیف کراس بادی در ایران

انواع کیف‌ با جنس‌های مختلف از جمله کیف کراس بادی، جزو منسوجات و پوشاک رایج و پرمصرف در کشور ما هستند. بخشی از نیاز بازار مصرفی کشور ما به این محصولات از طریق تولیدات داخلی و بخشی نیز از طریق واردات از کشورهای خارجی تامین می‌گردد. فعالیت در زمینه واردات و صادرات انواع کیف‌ها از سود مناسبی برای فعالان تجاری برخوردار است و افراد زیادی در این حوزه مشغول به کسب درآمد و سودآوری می‌باشند.

واردات انواع کیف در ایران از مبداء کشورهای چین، امارات متحده عربی، ترکیه، آلمان و … صورت می‌گیرد و سالانه مقادیری ارز بدین ترتیب از کشور خارج می شود.

از طرفی نیز تولیدکنندگان داخلی که در زمینه تولید انواع کیف‌ها فعالیت می‌کنند، تولیدات خود را به بازار مصرفی کشورهای متقاضی از جمله عراق، آلمان، آذربایجان، ترکمنستان، افغانستان و … صادر می‌نمایند و سبب ارزآوری به کشور می‌شوند.

مجوزهای لازم برای ترخیص کیف کراس بادی از گمرک

تاجران و بازرگانان فعال در زمینه‌های تجاری همچون واردات، صادرات و ترخیص کالا، حتما از سختی‌ها و پیچیدگی‌های عملیات ترخیص کالا از گمرک اطلاع دارند. وظیفه ترخیص کالا برعهده شخصی به نام ترخیص کار است که از گواهی‌نامه‌ای تحت عنوان کارت بازرگانی بهره‌مند می‌باشد. ترخیص کار می‌تواند خود تاجر بوده یا با گرفتن وکالت قانونی، نماینده او برای انجام دادن مراحل ترخیص کالا باشد. اداره گمرک ترخیص هر کالایی را ملزم به رعایت قوانین و مقررات مربوطه از جمله اخذ مجوزهای خاص می‌داند. ترخیص کار معتبر، می‌تواند با به‌کارگیری مهارت و تجربه خود، پیچیدگی‌های فرآیند ترخیص کالا را پشت سرگذاشته و موفق به اخذ مجوز نهایی خروج کالا از گمرک شود. یکی از مهم‌ترین وظایف این شخص، اخذ و جمع‌آوری مجوزهایی است که به طور خاص برای هر کالای تجاری تعریف شده‌اند و سازمان‌های خاصی در داخل کشور مسئولیت صدور آن‌ها را برعهده دارند.

 

ترخیص کار رسمی اداره گمرک که قصد ترخیص کیف کراس بادی از گمرک را دارد باید جهت اخذ مجوزهای زیر از سازمان‌های مربوطه اقدام نماید:

  • مجوز ارزی از دفتر صنایع منسوجات و پوشاک جهت تخصیص ارز
  • نیاز به شناسه کالا

کد تعرفه گمرکی جهت ترخیص کیف کراس بادی

کلیه محصولات تجاری در سیستم اداره گمرک، مشمول یک کد 8 رقمی هستند و اطلاعات دیگر همچون حقوق ورودی و اولویت کالایی آن از روی این کد مشخص خواهد شد. همچنین ترخیص کار می‌تواند با تشخیص درست کد تعرفه گمرکی، به لیست مجوزهای لازم برای ترخیص کالای مورد نظر خود دست پیدا کند.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص کیف کراس بادی از گمرک ذیل ردیف 4202 واقع شده است. شما علاقمندان می‌توانید برای کسب اطلاع دقیق از تعرفه گمرکی کالای مورد نظر خود، با کارشناسان شرکت سلطان یاقوت تماس بگیرید.

خدمات شرکت سلطان یاقوت در زمینه ترخیص کیف کراس بادی از گمرک

بطورکلی ترخیص کالا از گمرک، فرآیند پیچیده و تخصصی است که پیش نیاز آن، دانش و تجربه ترخیص کاری است. ترخیص کار رسمی اداره گمرک، از این مهارت برخوردار بوده و بهترین یار و راهنمای واردکنندگان و صادرکنندگان برای انجام درست مراحل ترخیص کالا و سایر امور گمرکی می‌باشد. متخصصان ترخیص کار شرکت سلطان یاقوت، قادر به ارائه خدمات در زمینه ثبت سفارش، تنظیم اظهارنامه، اخذ مجوزات قانونی، حمل و نقل کالا، ترانزیت و ترانشیپ، حواله ارز و ترخیص کالا از تمام گمرکات کشور می‌باشند. در صورتی که قصد ترخیص کیف کراس بادی از گمرک را دارید، می‌توانید با شمار‌های درج شده در زیر تماس گرفته و جهت مشاوره رایگان و یا همکاری با شرکت سلطان یاقوت، درخواست نمایید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02128111034

 

5/5 - (1 امتیاز)