سلطان یاقوت

ترخیص شامپو کراتینه از گمرک

ترخیص شامپو کراتینه از گمرک

شامپو کراتینه نام یک مدل از شامپوهای رایج در بازار مصرفی است که فاقد سولفات بوده و بطور خاص برای افرادی که موهای خود را کراتینه کرده‌اند تولید شده است. تجارت در زمینه شامپو کراتینه در کشور ما رواج دارد و از این رو می‌خواهیم ادامه مقاله را به موضوع ترخیص شامپو کراتینه از گمرک اختصاص دهیم که جزء خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان یاقوت بوده و موضوعی ارزشمند برای فعالان تجاری در ایران می‌باشد. موی انسان در حالت نرمال و برخورداری از میزان مناسب از پروتئینی به نام کراتین، حالت نرم و درخشان به خود می‌گیرد؛ ولی در صورت کم شدن کراتین طبیعی در بدن، تار موها نازک و وز شده و خوش‌حالتی خود را از دست می‌دهد. در همین راستا روشی به نام کراتین سازی مو ابداع شد که امروزه در بیشتر سالن‌های آرایشی قابل اجراء بوده و به ترمیم کوتیکول‌های موی آسیب‌دیده به وسیله کراتین مصنوعی می‌پردازد. تاثیر مواد کراتینه بر روی موی سر بالا نیست ولی با رعایت یک سری نکات ویژه می‌توان عمر آن را بالا برد. نحوه شست‌وشوی موی سر و همچنین مواد شوینده مصرفی ایشان بطور ویژه و خاصی است که سبب تثبیت اثر کراتینه می‌شود. بدون شک محبوب‌ترین تاثیر کراتینه، صاف و لخت شدن موها است که بسیار درخشان و نرم بوده و سایر مزایای آن عبارتند از: از بین بردن حالت خشکی و وز مو و تبدیل آن به موهای نرم و حالت‌پذیر، ضخیم‌تر کردن تار موهای نازک و درمان موخوره‌های آن، ترمیم و بازسازی موهای سوخته و ضعیف شده در اثر دکلره و رنگ و در نهایت داشتن موهایی محکم، صاف و سالم است. برای دوام این تاثیرها و از بین نرفتن تاثیر مواد کراتینه بر روی مو، فرد باید در هر استحمام از شامپوهای مخصوص کراتین استفاده نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه تجارت و ترخیص شامپو کراتینه از گمرک، ادامه مقاله را دنبال نمائید.

تجارت شامپو کراتینه در ایران

کارخانه‌ها و شرکت‌های برجسته و بزرگ در کشور ما برای تولیدات مواد شوینده از قبیل شامپوها احداث شده‌اند و قادر به تولید محصولات باکیفیت و درجه یک هستند. تولیدات برندهای ایرانی علاوه بر عرضه در بازار مصرفی داخلی، به کشورهای متقاضی نیز صادر می‌گردد و بدین طریق ارز مناسبی وارد چرخه اقتصادی کشور ما می‌گردد. واردکنندگان شامپو کراتینه از ایران عبارتند از عراق، افغانستان و … .

با وجود تولیدات داخلی در زمینه شامپوهای کراتینه در ایران، همچنان برندهای خارجی این محصول در کشور ما طرفداران زیادی داشته و به همین دلیل تامین کمبودهای بازار مصرفی از طریق واردات از کشورهای خارجی تامین می‌گردد. معروف‌ترین برندهای شامپو کراتینه در جهان از مبداء کشورهای ترکیه، امارات متحده عربی، آلمان، بلژیک، ایتالیا، فرانسه و … به ایران وارد شده و به بازار مصرفی تزریق می‌گردد.

اخذ چه مجوزاتی برای ترخیص شامپو کراتینه از گمرک الزامی است؟

اداره گمرک قوانین و مقررات بخصوصی مشخص کرده است که انجام عملیات ترخیص کالا در این چهارچوب، ضرورت دارد. ترخیص کار رسمی اداره گمرک شخصی است که به نمایندگی از صادرکنندگان و واردکنندگان، به این دستورالعمل‌ها عمل کرده و با تسلط بالای خود بر امور گمرکی، از بروز مشکلات احتمالی از جمله تاخیر در خروج کالا از گمرک و پرداخت هزینه‌های مازاد جلوگیری می‌کند. یکی از مراحل مهم و سرنوشت‌ساز ترخیص کالا، مرحله دریافت مجوزهای لازم است که لیست این مجوزها با توجه به تعرفه گمرکی کالای مورد نظر قابل مشاهده است.

ترخیص کار رسمی اداره گمرک برای ترخیص شامپو کراتینه از گمرک موظف است نسبت به اخذ مجوزهای زیر از سازمان‌های مربوطه داخلی اقدام نماید:

 • مجوز فنی از سازمان بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای مصارف انسانی؛
 • مجوز ارزی از سازمان بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای مصارف انسانی؛
 • مجوز فنی از دفتر صنایع سلولزی، چاپ و نوشت افزار؛
 • مجوز ارزی از دفتر صنایع سلولزی، چاپ و نوشت افزار جهت تخصیص ارز.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص شامپو کراتینه

شماره 8 رقمی تعرفه جهت ترخیص شامپو کراتینه از گمرک برابر 33051000 است که دارای حقوق ورودی 15% و اولویت کالایی 26 می‌باشند و اندازه‌گیری تعرفه ورودی آن برحسب واحد Kg است.

ترخیص شامپو کراتینه از گمرک با شرکت سلطان یاقوت

پروسه ترخیص کالا از گمرک، فرآیند حساس و دشواری است که پیش نیاز آن، مهارت و تجربه ترخیص کاری است. ترخیص کار رسمی اداره گمرک، از این مهارت برخوردار بوده و بهترین یار و راهنمای فعالان تجاری برای انجام درست مراحل ترخیص کالا و سایر تشریفات گمرکی می‌باشد. کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان یاقوت، قادر به ارائه خدمات در زمینه ثبت سفارش، تنظیم اظهارنامه، اخذ مجوزات قانونی، حمل و نقل کالا، ترانزیت و ترانشیپ، حواله ارز و ترخیص کالا از تمام گمرکات کشور می‌باشند. در صورت تمایل به کسب مشاوره رایگان و یا درخواست همکاری در زمینه ترخیص شامپو کراتینه از گمرک، می‌توانید با شمار‌های درج شده در انتهای مقاله تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02128111034

برخی خدمات شرکت سلطان یاقوت در زمینه ترخیص شامپو کراتینه از گمرک عبارتند از:

 • ترخیص شامپو کراتینه فلوس فلاور
 • ترخیص شامپو کراتینه بویسا
 • ترخیص شامپو کراتینه اریکه
 • ترخیص شامپو کراتینه هانادی
 • ترخیص شامپو کراتینه وچه
 • ترخیص شامپو کراتینه لامینین
 • ترخیص شامپو کراتینه گلیس
 • ترخیص شامپو کراتینه ژینوا