سلطان یاقوت

گمرک باشماق(مشاوره رایگان ترخیص از گمرک)

گمرک باشماق

ترخیص کالا از گمرک باشماق

باشماق یکی از شهرستان های توابع استان مریوان می باشد. شهرستان مریوان در استان کردستان قرار دارد که به عنوان یکی از مرزهای زمینی و مهم در بین ایران و عراق به حساب می آید. مرز باشماق مریوان یکی از مرز های رسمی کردستان می باشد. لازم است که بدانید گمرک و مرز باشماق یکی از مرزهای مهم و رسمی ایران با کردستان عراق است.

استان کردستان دارای مرزهای زیادی می باشد اما مهمترین مرز زمینی در این استان گمرک باشماق است که همانطور که گفته شده ایران را به کردستان عراق وصل می کند.

گمرک بین المللی باشماق در زمینه ترانزیت و صادارت کالا، امور مسافری و همچنین واردات کالا بسیار فعال می باشد.

قوانین و مقررات ترخیص کالا از گمرک باشماق

قوانین و مقررات یکی از مهمترین اطلاعات در تجارت و بازرگانی با کشورها می‌باشد زیرا برای انجام تجارتی پر سود باید بر قوانین و مقررات گمرکی آن کشور تسلط داشته باشی تا بتوانید بهترین سود را اذان خود کنید. از جمله مهترین قوانین برای تجارت و بازرگانی دانستن قوانین مربوط به ادارات گمرکی می باشد. لازم است بدانید تمامی کشور هایی که در زمینه تجارت و بازرگانی فعالیت می‌کنند دارای بنادر و گمرکات متعددی برای سرعت بخشیدن در امر واردات و صادارت می‌باشند. یکی از موارد مهم در گمرکات ارزش سیف کالاها می‌باشد.

ترخیص کالا از گمرک باشماق چگونه است؟

به طور کلی تمامی مراحلی که برای دریافت و آزاد کردن کالاهای وارداتی و صادارتی باید انجام شود را ترخیص کالا می گویند. برای ترخیص کالا نیز باید تمام مدارک کالا از زمان خرید تا بسته بندی و حمل و نقل و آزاد سازی کالا از انبار های گمرک چه به صورت الکترونیکی و چه به صورت فیزیکی آماده باشد. تا بتوان برای ترخیص کالا اظهار نامه را تنظیم کرد.

در زمان ترخیص کالا باید تمام هزینه های ترخیص کالا اعم از هزینه های حمل و نقل، حقوق گمرکی، مالیات کالا، سود بازرگانی کالا و ….. توسط صاحب کالا و یا نماینده قانونی وی پرداخت شود.

همانطور که متوجه شدید پروسه ترخیص کالا در عین سادگی یک امر تخصصی و پیچیده می باشد که توصیه ما به شما عزیزان این است که از افراد متخصص و کاردان در این زمینه کمک بگیرید.

ترخیص کالا در سریعترین زمان ممکن و تحویل آن در زمان مقرر همیشه از مهمترین دغدغه های تجار بوده است. زیرا بعد از ترخیص کالا و تحویل آن می توان قیمت تمام شده آن را محاسبه کرد.

صادرات کالا یکی از ارکان اصلی در ترخیص کالا از گمرک های کشور می باشد. به همین دلیل یکی دیگر از دغدغه های تجار اطلاع کامل از گمرکات کشورهای هدف می باشد که داشتن اطلاعات در زمینه تشریفات گمرکی ترخیص کالا در این گمرک ها کمک مضاعفی به تجار و صادر کنندگان کالا می کند. و به همین دلیل داشتن ترخیص کاری مطمئن و زبده، فعال و امانت دار که به قوانین و مقررات گمرکات مختلف آگاه باشد. از راههای رسیدن به ترخیص سریع است و این جهت حائز اهمیت می باشد که ترخیص و تحویل به موقع کالا به بازار مصرف از ضرر و زیان جلوگیری کرده و سود دهی بالایی دارد.

شرکت سلطان یاقوت

شرکت سلطان یاقوت با داشتن تجربه درخشان در زمینه ترخیص کالا از کلیه گمرکات و همچنین بکار گیری مشاوران زبده و کاردان در امور ترخیص کالا آماده خدمت رسانی در زمینه ترخیص کالا های مختلف برای شما عزیزان می باشد. این شرکت تمامی خدمات تجاری و بازرگانی شما را از اول ثبت سفارش  و اخذ مجوزات و …. تا ترخیص و تحویل کالای مورد نظر را برعهده گرفته و در کمترین زمان و با کمترین هزینه به انجام می رساند. شما عزیزان می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه ترخیص کالا های مختلف با مشاوران این شرکت تجاری و بازرگانی تماس بگیرید و به صورت رایگان مشاوره بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02128111034

بیشتر بخوانید :