سلطان یاقوت

گمرک زنجان (راهنمای کامل ترخیص کالا)

گمرک زنجان

گمرک زنجان

زنجان یکی از استان های ایران است که در شمال غرب ایران واقع شده و اقتصاد آن از طریق صنایع دستی ( معرق، منبت، قلم زنی و … ) مصنوعات چرمی، قالی بافی و ……. می چرخد. در این شهر گمرکی برای ترخیص کالاهای تجاری و بازرگانی وجود دارد. بودن گمرک در هر شهری برای ترخیص کالاهای تاجران و بازرگانان این شهر ها مناسب است زیرا این کار سریعتر و کم هزینه تر می باشد.

ترخیص تخصصی کالا از گمرک زنجان

برخی از گمرک ها به صورت تخصصی به ترخیص بعضی از کالاها می پردازند و این کار برای صرفه جویی در هزینه و زمان برای تجار بسیار مهم است. گمرک زنجان هم گمرکی تخصصی برای ترخیص خودرو می باشد و شما عزیزان می توانید برای ترخیص خودروهای وارداتی خود به این گمرک مراجعه نمایید.

چه اموری در گمرک زنجان انجام می شود؟

در گمرک زنجان تمامی امور از جمله امانات پستی، کارنه تیر مبدا و کارنه تیر مقصد انجام می شود. همچنین در این امور تمامی امور مسافربری، واردات و صادرات قطعی همچنین واردات و صادرات موقت انجام می شود. لازم است که بدانید در این گمرکیک واحد قضایی جدا مستقر شده است این یکی از پوئن های مثبت این گمرک می باشد که در زمان بروز مشکل شما تجار عزیز به راحتی می توانید پرونده را تشکیل داده و به دادگاه ارجاع نمایید.

ترخیص کالا از گمرک زنجان چگونه امکان پذیر است؟

ترخیص کالا از گمرک زنجان نیز همچون دیگر گمرکات بر طبق قوانین و مقررات بین المللی و داخلی کشور می باشد. به همین دلیل توصیه ما به شما این است که قبل از اقدام به تجارت و بازرگانی قوانین صادارت و واردات را بررسی کرده تا با خیال راحت بتوانید به ترخیص کالا از این گمرک بپردازید. مرحله بعدی برای ترخیص کالا این است برای تنظیم اظهار نامه اقدام نمایند. برای تنظیم اظهار نامه به مدارکی همچون اینویس، پیش فاکتور، مجوزهای ورود، بارنامه، بیمه نامه، آنالیز، گواهی بهداشت، گواهی قرطینه و ….. نیاز است و باید به گمرک ارائه شود. بعد از آن گمرک به بررسی اسناد و مدارک پرداخته و مجوز خروج کالاها از انبار را صادر می کند. بعد از خروج کالاها از انبار گمرک و تحویل آن به صاحب کالا، کالا به مقصد انتقال داده می شود. لازم است بدانید که کمک گرفتن از ترخیص کاران و مشاوران زبده در این زمینه می تواند تجربه شما از تجارت و بازرگانی را لذت بخش تر کرده زیرا ترخیصکاران با تمامی قوانین و مقررات آشناییت داشته و می توانند در سریعترین زمان ممکن و با کمترین هزینه کالایتان را از گمرک ترخیص نماید.

هزینه ترخیص کالا از گمرک زنجان

هزینه های ترخیص کالا از تمامی گمرک ها به یک صورت محاسبه خواهد شد زیرا بر اساس تعرفه های گمرکی و حقوق گمرکی و قوانین و مقرراتی که گمرک تهیه و تنظیم کرده و انتشار داده محاسبه و بررسی می شود. شما بازرگانان برای اطلاع از هزینه ها می توانید قبل از اقدام به تجارت و بازرگانی با کمک گرفتن از یک مشاور و ترخیص کار هزینه ها را محاسبه کرده تا در زمان ترخیص کالا دچار مشکل نشوید.

شرکت سلطان یاقوت

شرکت سلطان یاقوت با سالها تجربه درخشان و بهره مندی از مشاوران تحصیل کرده و ترخیص کاران زبده در زمینه تجارت و ترخیص کالا از گمرکات کشور آماده هر گونه خدمت رسانی به شما تاجران گرامی است. ترخیص کاران ماهر این شرکت بازرگانی در کنار خواهند بود  تا در روند تجارت با مشکلی برخورد نکرده و تجارتی پرسود و کم هزینه و ایمن را تجربه کنید. کارشناسان و مشاوران شرکت سلطان یاقوت با کسب تجارب در زمینه تجارت و بازرگانی، صادرات و واردات، ترانزیت کالای شما به مقصد مورد نظر را با صرف کمترین وقت و هزینه بر عهده می گیرند. برای هرگونه پرسش و پاسخ رایگان در خصوص ترخیص کالا از گمرک زنجان می توانید با کارشناسان ما مشورت کنید.

تلفن تماس: 09121995406 – 02128111034

بیشتر بخوانید :

 

5/5 - (1 امتیاز)