سلطان یاقوت

گمرک منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان(راهنمای ترخیص کالا)

ترخیص کالا از منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان

منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان

سلفچگان قم یکی از مناطق در نزدیکی تهران می باشد که بزرگی آن به 2000 هزار هکتار می رسد. با توجه به اینکه این شهر در فاصله 185 کیلومتری تهران قرار دارد می توان گفت که یکی از شهر های مرکزی ایران به حساب می آید. و از طرف راههای زمینی با 17 استان می تواند ارتباط مستقیم بر قرار کند.

سلفچگان در جاده اصلی ابریشم که از قدیم الیام برای امور تجاری و بازرگانی مورد استفاده بوده قرار گرفته است. که این جاده به راه آهن سراسری ایرا نیز متصل بوده و همچنین به بزرگراه های اصلی در شمال، جنوب، شرق، غرب و …… نزدیک است. و به همین دلیل این منطقه اقتصادی برای تجار بسیار محبوب است زیرا از طریق این گمرک به راحتی می توانند برای واردات و صادرات و ترانزیت کالا و ارتباط  با اروپا و ارسال کالا از طریق خلیج فارس و دیگر کشور های آسیای میانه اقدام نماید.

این منطقه ویژه اقتصادی یکی از مهمترین مناطق و گمرکات برای صادرات کالا است و شما تجار محترم می توانید برای صادرات و ترخیص کالا از این گمرک اقدام نمایید.

لازم است بردانید که برای صادرات و واردات کالا از هر طریقی باید دانش کافی در زمینه تجارت و بازرگانی داشته باشید و یا از افراد متخصص در این خصوص کمک بگیرید. تیم ترخیصکار و مشاوران شرکت سلطان یاقوت می توانند در این زمینه راهنما و راهگشای شما باشند.

ترخیص اختصاصی کالا از منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان قم چگونه است؟

شاید برای شما جالب باشد که ترخیص تخصصی کالا چگونه است. ترخیص تخصصی کالا از گمرک به این معنی است که کالایی به صورت خاص از گمرکات کشور ترخیص می شود و علت این کار این است که کالا سریعتر از گمرک ترخیص و به بازارهای مصرفی تزریق شود. در گمرک منطقه اقتصادی سلفچگان کالاهای زیادی به صورت تخصصی ترخیص می شود اما یکی از مهمترین ترخیص های تخصصی در این منطقه اقتصادی ترخیص تخصصی خودروها می باشد و به صورت سالانه خودروهای زیادی در این گمرک ترخیص می شود. حال که به معنی ترخیص تخصصی کالا از گمرکات و بازارهای اقتصادی پی بردیم به معرفی کالاهایی که به صورت تخصصی از منطقه اقتصادی سلفچگان ترخیص می شود به شرح زیر است:

  • ترخیص تخصصی لوازم های خانگی
  • ترخیص تخصصی چینی
  • ترخیص ترخصص خودروها
  • ترخیص تخصصی لوازمات آرایشی
  • ترخیص تخصصی لاستیک ها
  • ترخیص تخصصی شیر آلات بهداشتی
  • ترخیص تخصصی چسب
  • و ….

مزیت فعالیت تجاری در منطقه اقتصادی سلفچگان چیست؟

از مزیت های فعالیت در منطقه اقتصادی سلفچگان می توان به: شرایط آب هوایی مناسب برای انبارداری و دپوی کالا اشاره کرد که در تمام فصول با توجه به آب و هوای منطقه امکان پذیر است. فراهم کردن امکانات دخیره سازی و عرضه مواد نفتی ترانزیت کالا به مبادی خروجی از دیگر امکانات منطقه اقتصادی سلفچگان می باشد. از مزیت های دیگر این منطقه تجاری می توان به ارائه تسهیلات گمرکی برای واردات و صادرات کالا، کارنه تیر، ترانزیت و … اشاره کرد. عدم محدودیت برای نگه داری و انبار داری کالاها بر طبق قوانین و توافق طرفین در انبارها منطقه، همانطور که می دانید در شرایط عادی در انبارهای گمرک بر اساس قانون کالای متروکه فقط تا 3 ماه می توان از انبار استفاده کرد. لازم است بدانید که امکان واگذاری و یا فروش کالا به دیگران با صدور قبض انبارهای قابل معامله و گواهی مبدا امکان پذیر است.

شرکت سلطان یاقوت

وجود قوانین و مقررات گسترده در زمینه تجارت سبب شده است تا بازرگانی به امری تخصصی بدل شود که بدون همکاری با افراد توانمند در این حیطه امکان پذیر نباشد. شرکت سلطان یاقوت به عنوان شرکتی ترخیص کار آماده است شما تاجران عزیز را در این امر سخت یاری دهد تا تجارتی امن و پرسود را تجربه کنید. این شرکت با ارائه خدماتی نظیر ثبت سفارش، تنظیم اظهارنامه، اخذ مجوزات قانونی، حمل و نقل کالا، ترانزیت و ترانشیپ، حواله ارز، ترخیص کالا از گلیه گمرکات  و … درصدد است در اسرع وقت و با کمترین هزینه موجبات خوشنودی و اعتماد شما عزیزان را فراهم آورد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر یا همکاری با شرکت سلطان یاقوت در زمینه ترخیص کالا از گمرک منطقه اقتصادی سلفچگان قم با تلفن های زیر تماس حاصل فرمائید.

تلفن های تماس 09121995406 – 02128111034

بیشتر بخوانید :

 

5/5 - (1 امتیاز)