سلطان یاقوت

گمرک شهرکرد (راهنمای کامل ترخیص کالا)

گمرک شهرکرد

 گمرک شهرکرد

شهرکرد از شهرهای استان چهارمحال و بختیاری می باشد که در قسمت شمال شرق این استان قرار گرفته و از شرق به استان اصفهان می رسد. شهرکرد در بین دشت های وسیعی قرار گرفته که از بزرگترین این دشت ها می توان به دشت شهرکرد و دشت بن اشاره کرد.

اقتصاد شهرکرد چگونه است؟

اقتصاد شهرکرد قبلتر به صورت سنتی بیشتر برپایه قالی های چالشتر، قفل چالشتر، نمد مالی و گیوه دوزی، کوره های آجر پزی و …. بوده است. اما امروزه با توجه به صنعتی تر شدن جامعه و تجمع کارخانجات و صنایع بزرگ و مهم در نزدیکی های شهرکرد بیشتر مردم و ساکنین در این کارها وارد شده و مشغول هستند. از مهمترین صنایعی که شهرک های نزدیک شهرکرد قراردارد می توان به: کارخانه فولاد زاگرس، کارخانه سیمان شهرکرد، کارخانه لوازم خانگی برفاب شهرکرد، نساجی حجاب شهرکرد، صنایع شیر و لبنیات شهر کیان، گاز کربنیک شهرکرد و …. اشاره کرد.
کارخانه سیمان شهرکرد در قلب زاگرس و استان چهارمحال بختیاری واقع شده و از سال 87 مورد بهره برداری قرار گرفته است. لازم است بدانید که این کارخانه یکی از تولید کنندگان بنام در بین تولید کنندگان داخلی می باشد آنهم به این دلیل است که معادن بسیار غنی در این استان قرار دارد.

ترخیص کالا از گمرک شهر کرد چگونه امکان پذیر است؟

کالای وارد شده به کشور تا زمان ترخیص در انبار گمرک نگهداری می شود. برای ترخیص کالا اسناد باید توسط فروشنده به خریدار ارسال شود تا امکان دریافت قبض انبار و ترخیص کالا برای خریدار فراهم گردد. پروسه ترخیص کالا حدود یک هفته تا ده روز زمان می برد. اما با داشتن یک ترخیص کار ماهر و آشنا به بخشنامه ها ترخیص کالا از گمرک این بازه زمانی به حداقل می رسد. ترخیص کالا را فقط افراد دارای کارت بازرگانی یا کارت حق العملکاری یا صاحب شرکت، می توانند انجام دهند. برای ترخیص کالا باید حقوق ورودی کالا طبق بخشنامه ها پرداخت شود. تغییرات هر روزه بخشنامه ها امکان اعلام قوانین و مجوازت در این مقاله را از ما صلب کرده است شما تجار گرامی برای دریافت اطلاعات دقیق و بروز با کارشناسان شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید. برای ترخیص کالا از گمرک مدارکی لازم است در زیر به آنها اشاره می کنیم:
• پیش فاکتور
• فاکتور خرید
• فاکتور مبدا
• کارت بازرگانی
• ترخیصیه
• بیمه نامه
• گواهی بازرسی
• بارنامه
• و ….

شرکت سلطان یاقوت

شرکت سلطان یاقوت نزدیک به دو دهه سابقه درخشان و بهره مندی از ترخیص کاران مجرب، زبده و تحصیل کرده در زمینه تجارت و بازرگانی، راهنما شما در کلیه امور تجاری خواهد بود. از سری خدمات این شرکت بازرگانی می توان به مشاوره بازرگانی، ثبت سفارش، خرید کالا، انجام حواله های بانکی، انجام کلیه تشریفات اداری گمرک و پیگیری اسناد، اخذ کلیه مجوزات لازم جهت ترخیص کالا، حمل و نقل، ترانزیت و ترانشیپ کالا به صورت هوایی، دریایی، ریلی، زمینی و … اشاره کرد. پیشنهاد ترخیص کاران و کارشناسان این شرکت تجاری این است که امور خود را به متخصصین آگاه در زمینه ترخیص کالا بسپارید. می توانید جهت هرگونه پرسش و پاسخ برای ترخیص کالا از گمرک شهرکرد به صورت رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید.
تلفن های تماس: 09121995406 – 02128111034

بیشتر بخوانید :

 

 

5/5 - (1 امتیاز)