سلطان یاقوت

گمرک پاوه (راهنمای کامل ترخیص کالا)

گمرک پاوه

 گمرک پاوه

پاوه از شهرهای شمالی در استان کرمانشاه می باشد این شهر یکی از شهرهای مرزی ایران است که در نزدیکی اقلیم کردستان قرار دارد و می توان آن را یکی از شهرهایی که دارای مرز زمینی با عراق می باشد به حساب آورد. پاوه دارای فاصله 45 کیلومتری با نقطه صفر مرزی می باشد.

موقعیت اقتصادی گمرک پاوه چگونه است؟

اقتصاد پاوه قبلتر ها بر روی کشاورزی و دامداری بود اما به دلیل تیکه تیکه شدن زمین ها بر اثر قانون ارث امروزه اقتصاد این شهرستان بیشتر بر تجارت و بازرگانی می چرخد علاوه بر این موارد به دلیل راه اندازی کارخانه تولید نوشابه اکثر جوانان این منطقه در این کارخانه فعالیت خود را آغاز کرده اند در شهر صنعتی پاوه کارخانجات دیگری نیز وجود دارد که به تولید بتن ها آماده و تیرچه بلوک ها می پردازند.

چگونگی ترخیص کالا از گمرک پاوه

کالاهایی که به کشور وارد می شوند تا وقتی که زمان ترخیص آنها برسد در انبار گمرک نگهداری می شوند. برای اقدام به ترخیص صاحب کالا باید قبض انبار را از گمرک دریافت کند. دریافت قبض انبار هم منوط به ارسال اسناد خرید کالا از فروشنده به خریدار است. ترخیص کالا از گمرک یک پروسه 10 روزه می باشد که با داشتن ترخیص کار ماهر و آشنا به امور این زمان به حداقل کاهش می یابد. امور ترخیص کالا را نیز فقط صاحب شرکت یا فردا دارای کارت حق العمکاری یا کارت بازرگانی می تواند به انجام برساند. برای ترخیص کالا از کلیه گمرکات کشور به خصوص ترخیص کالا از گمرک پاوه رعایت قوانین و مقررات صادره در بخشنامه ها الزامی است. به دلیل تغییرات بخشنامه ها در هر دوره نمی توان جزییات دقیقی از قوانین را در این مقاله بیان کرد در ذیل برخی از مدارک مورد نیاز نام برده می شود:

 • پیش فاکتور
 • فاکتور خرید
 • بارنامه
 • بیمه نامه
 • گواهی بازرسی
 • قبض انبار
 • فهرست عدل بندی
 • و …

ترخیص کار گمرک پاوه باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

با توجه به اینکه ترخیص کالا فرآیندی سخت و زمان بر است و اگر فردی نا آشنا به این روند اقدام به ترخیص کالا از گمرک نماید باعث طولانی شدن این روند می شود. و راکد ماندن کالا ها در انبار گمرک  اولا به عقب ماندن تاجر از بازار و رقبای خود می انجامد و ثانیا موجب پرداخت هزینه بیشتر به گمرک می شود ثالثا این صرف هزینه موجب بیشتر شدن هزینه تمام شده برای خریدار می شود. پس نتیجه می گیریم استفاده از ترخیص کاران برای ترخیص کالا در گمرک موجب کاهش قیمت برای مصرف کننده نیز می شود. با استفاده از یک ترخیص کار ماهر و رعایت تمام موارد عنوان شده در این مقاله شما می توانید ترخیص کالایی امن و قانونی با سرعت و دقت زیاد داشته باشید. خوش قولی در زمان تحویل کالا یکی از مهمترین ویژگی های ترخیص کار گمرک می باشد.

شرکت سلطان یاقوت

شرکت سلطان یاقوت با حدود  بیست سال تجربه در ترخیص انواع کالاها و صادرات و واردات کالا از گمرکات کشور همچنین بهره مندی از ترخیص کاران و مشاوران تحصیل کرده و ماهر آماده هرگونه همکاری با شما بازرگانان گرامی می باشد. ترخیص کاران زبده این شرکت تجاری همواره تا انتهای انجام امور تجاری و ترخیص کالا از گمرک پاوه شما را همراهی می کنند تا تجارتی پرسود و کم هزینه را بدون هیچ مشکلی به انجام برسانید. ترخیص کاران شرکت سلطان یاقوت با کسب تجربه فراوان در زمینه بازرگانی و تجارت، می تواند عهده دار امور بازرگانی، صادرات و واردات کالا باشد. از جمله اموری که این شرکت در امر بازرگانی انجام می دهد:

 • صادرات و واردات انواع کالاها
 • حمل و نقل
 •  ترانزیت و ترانشیپ کالا
 • ترخیص کالای به مقصد مورد نظر شما
 • و …..

می باشد. تاجران گرامی، برای امر تجارت و حمل و نقل کالا به فردی زبده با توانایی انجام کار احتیاج دارید که به تمام امور و قوانین و بخشنامه ها مسلط باشد. برای هرگونه پرسش و پاسخ درخصوص ترخیص کالا از گمرک پاوه می توانید با کارشناسان شرکت ما به صورت رایگان مشورت نمایید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02128111034

بیشتر بخوانید :

 

5/5 - (1 امتیاز)