سلطان یاقوت

گمرک اینچه برون (راهنمای کامل ترخیص کالا)

گمرک اینچه برون

اینچه برون از سری شهرهای مرزی ایران می باشد که در استان گلستان قرار دارد. این شهر در شمالی ترین قسمت استان گلستان قرار گرفته و دارای مرز مشترک کشور ترکمنستان می باشد. گمرک اینچه برون دارای قدمت 22 ساله می باشد  و ه همین دلیل از مناطق استراتژیک است. یکی از نقاط مهم در شهر اینچه برون همان بازارچه مرزی می باشد که بیشتر مسافران برای دیدن از این بازارچه و خرید از آن به شهر سفر می کنند.

راه های ارتباطی اینچه برون

هملنطور که متوجه شدین این شهر دارای مرز مشترک با کشور ترکمنستان می باشد . و به همین دلیل دارای راههای زمینی جاده ای و ریلی با این کشور و همچنین روسیه می باشد که این خود یک نوع امتیاز برای تجاری است که برای ترخیص کالای خود می خواهد از مرز اینچه برون اقدام نمایند زیرا تجارت و بازرگانی کالا به صورت جاده ای و ریلی به کشور های روسیه چین و ترکمنستان بسیار مقرون بصرفه تر از جا به جایی کالا به صورت هوایی از دیگر مرزها می باشد.

بازارچه مرزی اینچه برون

بازار چه مرزی اینچه برون همانطور که از اسم آن پیداست در مرز اینچه برون یعنی حدود 20 کیلومتری از شهر اینچه برون قرار دارد اینچه برون در شهرستان گنبد کاووس استان گلستان قرار گرفته است. این بازارچه مرزی سالانه گردشگردان ریادی را به خود جذب می کند و به همین دلیل اینچه برون را به عنوان مقصدی گردشگری در استان گلستان و شهرستان گنبد کاووس می شناسند.

لازم است بدانید که در این بازارچه بسیاری از صنایع دستی ترکمنستان وهمچنین اجناس تاناکورا و دست  دوم و یا وسایل و لباس هایی که در فروشگاهه ای روسیه فروش نرفته را از این بازارچه مرزی تهیه نمایید. در برخی از مغازه های این بازارچه مرزی زیور آلات ترکمنی و حتی فرش های ترکمنی به فروش می رسد.

چه فعالیت هایی در گمرک اینچه برون انجام می شود؟

همانطور که متوجه شدین در بین تمامی گمرکاتی که در اسستان گلستان و بندر ترکمن قرار دارد گمرک اینچه برون از همه مهمتر بوده و در این گمرک که به عنوان یک مرز زمینی به حساب می آید تمام رویه های گمرکی لازم انجام می شود که از آن می توان به واردات قطعی و موقت کالاها و همچنین صادرات قطعی و موقت کالاهای مسافری اشاره کرد. همچنین صادارت کالاهای خوارکی و مرجموعی کالاها در این گمرک انجام می شود.

لازم است که بدانید با تمامی این تفاسیر در تمامی نقاط مرزی زمینی برای رود و خروج کامیون ها به مرزهای کشور ها یک سری از تقاهم نامه هایی امضا می شودکه بر اساس تفاهم نامه هایی که ایران با کشور ترکمنستان و مرز های مشترکمان با این کشور قرار بر این شد تا پذیرش روزانه کامیون ها از 105 کامیون به 140 کامیون در روز برسد که این خود یک نقطه عطفی در صادارت کالا به ترکمنستان از مرز اینچه برون می باشد.

شرکت سلطان یاقوت

شرکت سلطان یاقوت با سالها تجربه درخشان  در امر ترخیص کالا از گمرک ات مختلف و همچنین بهره مندی از مشاوران و ترخیصکاران زبده، تحصیل کرده و کاربلد در زمینه تجارت و ترخیص کالا  و انجام تشریفات گمرکی از کلیه گمرکات کشور آماده هر گونه خدمت رسانی به شما تاجران گرامی می باشد. ترخیص کاران ماهر این شرکت تجاری و بازرگانی در کنار شما خواهند بود  تا در روند تجارت با مشکلی برخورد نکرده و تجارتی پرسود و کم هزینه و ایمن را تجربه کنید.

کارشناسان و مشاوران شرکت سلطان یاقوت با کسب تجارب در زمینه تجارت و بازرگانی، صادرات و واردات، ترانزیت و ترانشیپ کالای شما به مقصد مورد نظر را با صرف کمترین وقت و هزینه بر عهده می گیرند تا شما با خیالی آسوده به امور تجاری و بازرگانی خود برسید.

برای هرگونه پرسش و پاسخ رایگان در خصوص ترخیص کالا اینچه برون می توانید با کارشناسان و متخصصان ترخیص کار ما در شرکت سلطان یاقوت مشورت کنید.

بیشتر بخوانید :

 

5/5 - (1 امتیاز)