سلطان یاقوت

گمرک فولاد مبارکه اصفهان (راهنمای کامل ترخیص کالا)

گمرک فولاد مبارکه

 گمرک فولاد مبارکه

همانطور که می دانید یکی از واحد های صنعتی بزرگ در ایران و از بزرگترین مجتمع های تولید فولاد در کشور می باشد. فولاد مبارکه تامین کننده و محرک اکثر صنایع در کشور می باشد. فولاد مبارکه در حال حاضر به تامین نیاز های مواد اولیه بیش از سه هزار کارخانه و صنایع تولیدی از جمله صنایع لوله سازی، تهیه و تولید انواع موتورهای الکتریکی، کارخانجات تولید انواع لوازم خانگی، صنایع کشتی سازی و دیگر سازه های دریایی و …. می پردازد.

همچنین بخشی دیگر از محصولات تولیدی در فولاد مبارکه برای صادارت و حضور در بازارهای جهانی و توسعه امور و ارتقای کیفیت و همچنین برآورده کردن نیازهای ارزی به حدود 38 کشور در جهان صادر می شود.

مدارک مورد نیاز برای ترخیص کالا از گمرک فولاد مبارکه چیست؟

برای ترخیص کالا از تمامی گمرکات نیاز به دریافت قبض انبار می باشد. قبض انبار هم تا زمان ارسال مدارک مالکیت کالا از فروشنده به خریدار صادر نمی شود. در ضمن تمامی حقوق و تعرفه گمرکی، مالیات کالا ها باید پرداخت شود. لازم به ذکر است تنها صاحب کالا دارای کارت بازرگانی و یا ترخیص کار دارای کارت حق العمکاری می تواند اقدام به ترخیص کالا نماید. مدارک مورد نیاز برای ترخیص کالا به شرح زیر است:

 • کارت بازرگانی
 • قبض انبار
 • تنظیم اظهار نامه
 • اخذ مجوزات لازم
 • گواهی بازرسی
 • بیمه نامه
 • بارنامه
 • اینویس
 • پرداخت هزینه ها و تعرفه گمرکی کالا
 • گواهی مبدا
 • و …..

ترخیص کار فولاد مبارکه اصفهان

با توجه به اینکه ترخیص کالا فرآیندی سخت و زمان بر است و اگر فردی نا آشنا به این روند اقدام به ترخیص کالا از گمرک نماید باعث طولانی شدن این روند می شود. و راکد ماندن کالا ها در انبار گمرک  اولا به عقب ماندن تاجر از بازار و رقبای خود می انجامد و ثانیا موجب پرداخت هزینه بیشتر به گمرک می شود ثالثا این صرف هزینه موجب بیشتر شدن هزینه تمام شده برای خریدار می شود. پس نتیجه می گیریم استفاده از ترخیص کاران برای ترخیص کالا در گمرک موجب کاهش قیمت برای مصرف کننده نیز می شود.

در صورت افزایش قیمت کالا شاید تاجر بتواند خسارت وارد شده از طولانی شدن روند ترخیص کالا را جبران کند اما این مساله باعث خارج شدن از رقابت با سایر تجار کالاهای مشابه در بازار می باشد. بنابراین با کمک گرفتن از ترخیص کار ماهر می توانید در بازار رقابتی کالاها هم موفق عمل کنید.

با استفاده از یک ترخیص کار ماهر و رعایت تمام موارد عنوان شده در این مقاله شما می توانید ترخیص کالایی امن و قانونی با سرعت و دقت زیاد داشته باشید، با توجه به اینکه تاجران به صورت عمده کالا ها را وارد و بین مشتریان توزیع می کنند . خوش قولی در زمان تحویل کالا یکی از موارد مهم در بازار رقابتی و حفظ مشتری می باشد. با کمک گرفتن از ترخیص کار ماهر می توانید در حفظ مشتریان خود نیز توانا باشید و در بازارهای جهانی به عنوانی فردی خوش قول بدرخشید.

شرکت سلطان یاقوت

شرکت سلطان یاقوت با سالها تلاش و دستاورد بیست ساله تجربه در خصوص ترخیص کالا و تجارت و بازرگانی در خدمت شماست. ترخیص کاران زبده و ماهر این شرکت بازرگانی آماده عهده گیری تمامی امور صادرات و واردات شما تاجران گرامی می باشند. از سری خدمات ما: مشاوره بازرگانی، حمل  ونقل کالا، ترانشیپ و ترانزیت کالا، اخذ مجوزات، تنظیم اظهار نامه، ثبت سفارش، خرید کالا و …… می باشد. به دلیل مشکلات عدیده ای از جمله تغییرات مداوم بخشنامه، پیشنهاد ما این است که برای ترخیص کالا از ترخیص کاران زبده کمک بگیرید. تا دچار معطلی کالا در انبار های گمرک نشوید و ترخیص کالایی سریع و به موقع داشته باشید. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه ترخیص کالا از گمرک فولاد مبارکه می توانید به صورت رایگان با کارشناسان شرکت سلطان یاقوت تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02128111034

بیشتر بخوانید :