سلطان یاقوت

 گمرک اهواز(راهنمای کامل ترخیص کالا)

 گمرک اهواز

 گمرک اهواز

شهرستان اهواز یکی از کلان شهرهای ایران به حساب می آید. این شهر نیز به عنوان مرکز استان خوزستان نیز شناخته می شود. این شهر بامساحت تقریبی 18650 از وسیع ترین و همچنین پرجمعیت ترین شهر ایران به شمار می آید. در ادامه به توضیحات بیشتر درخصوص اقتصاد و نحوه در آمد مردمان این شهر خواهیم پرداخت.

اقتصاد شهر اهواز

شرکت های و پالایشگاه های زیادی در مناطقه مختلف استان اهواز قرار دارد از جمله اینها می توان به شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب که به عنوان بزرگترین شرکت تولید کننده نفت ایران شناخته می شود و شرکت ملی حفاری ایران که آن هم به عنوان بزرگترین شرکت حفاری ایران شناخته می شود اشاره کرد. شرکت فولاد خوزستان که از تولید کنندگان بزرگ فولاد کشور می باشد نیز در این استان قرار دارد لازم است که بدانید بزرگترین کارخانجات مادر در استان اهواز قرار دارد.

راه های ارتباطی اهواز

در اهواز فرودگاه بین المللی وجود دارد که اخیرا با نام فرودگاه قاسم سلیمانی شناخته می شود. این فرودگاه در اطراف اهواز قرار دارد. و شرکت های هواپیمایی معتبر و زیادی در این فرودگاه فعالیت می کنند لازم است بدانید که روزانه 18 پرواز خارجی در این فرودگاه انجام می شود. راه آهن اهواز نیز یکی از مهمترین راههای ارتباطی این شهر و استان می باشد. ایستگاه راه آهن کارون که بیشتر قطار های باری از این راه آهن استفاده می کنند این راه آهن به بندر امام خمینی منتهی می شود به همین دلیل برای تجار وبازرگانان یکی از راه های حل و نقل با قیمت مناسب می باشد.

ترخیص کالا از گمرک اهواز چگونه امکان پذیر

ترخیص کالا از اموری است که نیاز به تبحر خاصی در آن است. زیرا قوانین و بخشنامه های صادرات و واردات کالا از ایران به دیگر کشورها و یا صادرات و واردات کالا به ایران در هر دوره تغییر می کند. بدین منظور شما نیاز به یک ترخیص کار ماهر در زمینه صادرات کالا از ایران و واردات کالا به ایران خواهید داشت. با کمک گرفتن از ترخیص کاران ماهر در این زمینه به راحتی می توانید کالای خود در کمترین زمان ممکن و با حداقل هزینه از گمرک ترخیص نمایید زیرا هرچقدر کالا درا نبارهای گمرک بیشتر بماند هزینه های ترخیص بالاتر رفته و همچنین کالا از دیرتر به بازار مصرف عرضه خواهد شد و شما از رقابت با رقبا عقب تر خواهید ماند.

در شرکت سلطان یاقوت با بکار گیری کارمندان زبده و تحصیلکرده آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در حوزه تجارت و بازرگانی و ترخیص انواع کالاها از کلیه گمرکات کشور می باشد.

شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر و دقیقتر در حوزه تجارتی خود صادرات کالا به ایران و یا از ایران به دیگر کشور ها می توانید با مشاوران مجرب این شرکت یه صورت رایگان تماس بگیرید. و از خدمات مشاوره ای رایگان بهره ببرید.

ترخیص کاران این شرکت از ابتدا کار تجاری شما که خرید کالا و ثبت سفارش است تا انتهای کار که ترخیص و تحویل در محل مورد نظر شما می باشد شما عزیزان را همراهی می کند.

با سپردن امور تجاری خود به مشاوران ترخیص کار این شرکت تجاری و بازرگانی آسوده خواهید بود که کالای شما در اسرع وقت با کمترین هزینه در کمال امنیت حمل و ترخیص می شود.

از جمله خدماتی که این شرکت بازرگانی و تجاری سلطان یاقوت به شما ارائه می دهد می توان به: ثبت سفارش کالا، خرید کالا، اخذ مجوزات لازم، حمل و نقل کالا، ترانزیت و ترانشیپ کالا، انجام تشریفات گمرکی، ترخیص کالا، بسته بندی کالا، مشاوره بازرگانی و ….. اشاره کرد. شما عزیزان می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ترخیص انواع کالای صادراتی و وارداتی از گمرک اهواز در ایران با مشاوران شرکت سلطان یاقوت تماس بگیرید .

تلفن های تماس: 09121995406 – 02128111034

بیشتر بخوانید :

5/5 - (1 امتیاز)