سلطان یاقوت

گمرک بندر لنگه (راهنمای کامل ترخیص کالا)

ترخیص کالا از بندر لنگه

برای ترخیص کالا از بندر لنگه باید به یک ترخیص کار مجرب و کاردان که ترخیص کالایی سریع و کم هزینه را برایتان به ارمغان می آورد مراجعه کنید.

موقعیت بندر لنگه

لندر لنگه یکی از بنادر مهم در جنوب کشور می باشد. این بندر که در استان هرمزگان واقع شده از قدیمی ترین بنادر جهان به حساب می آید. بندر لنگه به خاطر زیبایی که در داشته در گذسته به بندر مروارید نیز شهرت پیدا کرده است. اسم این بندر در زمان هخامنشیان گوگونا بوده و در زمان زندیه در زمنیه حمل و نقل دریایی رونق زیادی کسب کرده است. با توجه به توضیحاتی که داده شد می توان به لافت تاریخی و قدمت این بندر پی برد.

سلطان یاقوت

شرکت سلطان یاقوت با تجربه بیست ساله آماده ارائه خدمات ترخیص کالا و تجارت و بازرگانی می باشد. ترخیص کار ان و پرسنل زبده این شرکت امور حمل و نقل و ترخیص کالای شما از گمرک را در سریعترین زمان ممکن با حداقل قیمت انجام می دهند. از سری خدمات این شرکت تجاری و بازرگانی: ثبت سفارش، خرید کالا، حمل و نقل، ترانزیت و ترانشیپ کالا، اخذ مجوزات لازم، دریافت پته گمرکی ، دریافت برگ سبز و ….. می باشد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به صورت رایگان با کارشناسان این شرکت تجاری و بازرگانی تماس بگیرید.

ترخیص کالا از بندر لنگه چگونه است

ترخیص کالا امری دشوار و سخت می باشد  و این سختی به دلیل تغییرات مداوم بخشنامه ها در موقعیت های سیاسی و اقتصادی متفاوت می باشد زیرا برای ترخیص کالا از گمرکات نیازمند اطلاع دقیق از بخشنامه های صادر شده از ارگان ها و سازمان های ذی ربط خواهید بود.  ترخیص کالا از بندر لنگه نیز مشمول رعایت قوانین و مقررات می باشد و اگر به آنها توجه نشود در ترخیص کالا به مشکل برخورد خواهید کرد. برای همین به ترخیص کار بندر لنگه  نیاز خواهید داشت زیرا ترخیص کار بندر لنگه به تمامی امور و قوانین و مقررات این بندر آگاهی دارد و می تواند کالای شما را در سریع ترین زمان ممکن با کمترین هزینه از گمرک ترخیص نمایید.

مدارک مورد نیاز برای ترخیص کالا از بندر لنگه

برای ترخیص کالا از بندر لنگه نیاز به یک سری از مدارک خواهید داشت که در صورت داشتن حق العمل کار و یا ترخیص کار بندر لنگه باید این مدارک را به او تحویل دهید تا با عنوان نماینده قانونی شما تجار برای ترخیص کالا و انجام تشریفات گمرکی اقدام نماید. برای ترخیص کالا باید به تنظیم اظهار نامه اقدام کنید برای تنظیم اظهار نامه به مدارکی همچون قبض انبار، بیمه نامه، بارنامه، مدارک خرید  و یا فروش کالا، مدارک مربوط به بازرسی کالا، مدارک مربوط به آزمایشگاه کالا، پروفرما، اینویس، مدارک حمل و نقل و یا ترانزیت و ترانشیپ کالا، مدارک مربوط به اخذ مجوزات و …… احتیاج خواهید داشت.

ترخیص اختصاصی کالا از بندر لنگه

برخی از گمرکات برای تسریع در روند ترخیص کالا به صورت اختصاصی به ترخیص نوع خاصی از کالاها می پردازند که این امر در عرضه سریع کالاها به بازار مصرف مفید خواهد بود. پیشنهاد ما به شما تجار این است که برای تسریع در روند ترخیص کالای خود به گمرک اختصاصی آن کالا مراجعه نمایید تا در بازار اقتصادی و رقابتی کالا پیشقدم باشید. گمرک بندر لنگه نیز به ترخیص اختصاصی کالاهایی همچون لوازم خانگی و خودرو ها و …. می پردازد. برای اطلاع بیشتر در این خصوص می توانید به سایت گمرک بندر لنگه مراجعه نمایید.

هزینه ترخیص کالا از گمرک بندر لنگه

ترخیص کالا به خودی خود داری هزینه های بسیاری می باشد اما در عین حال سود بسیار خوبی نیز برای تجار و بازرگانان به همراه دارد. هزینه هایی که معمولا برای تمامی کالاها یکسان می باشد اعم از هزینه های بارگیری، هزینه تخلیه بار، هزینه بدرقه کالا، هزینه های حمل و نقل، هزینه های بازرسی، هزینه های آزمایشگاه، هزینه های حقوق و عوارض گمرکی و ….. است. مجری وصول اثر این هزینه های گمرک می باشد و در زمان ترخیص کالا از بندر لنگه خود بازرگان و یا نماینده وی باید نسبت به پرداخت آنها اقدام نماید.

در ادامه همچنین می توانید از چگونگی ترخیص کالا از قشم مطلع شوید.

هزینه های ترخیص کالاها از بندر لنگه

 

بیشتر بخوانید :

 

 

3/5 - (1 امتیاز)