سلطان یاقوت

گمرک کرمانشاه (راهنمای کامل ترخیص کالا)

گمرک کرمانشاه

گمرک کرمانشاه

کرمانشاه از شهرهای پرجمعیت ایران و یکی از کلان شهر های ایران به حساب می آید. علاوه بر اینکه پرجمعیت می باشد از بزرگترین شهرهای پرجمعیت نیز محسوب می شود. این شهر در بین کوه های فرخشاد، طاق بستان و سفید کوه می باشد و به عنوان شاهراه ارتباطی بین خاور و باختر است. این شهر و گمرک آن از کهن ترین راه گذر های ایران است که در چهار راه دو محوره شمال به جنوب و شرق به غرب که در همسایگی عراق و سر راه کربلا و بغداد قرار گرفته است.

اقتصاد استان کرمانشاه چگونه است؟

هر کرمانشاه همانطور که گفته شد یکی از شهرهای پرجمعیت در ایران می باشد از همین جهت هم یکی از شهرهایی است که از نظر اقتصادی بسیار پیشرفته می باشد در این شهر کارخانجات قند، سیمانغرب، سیمان سامان و کرخانه تولید اسید سیتریک که تنها کارخانه در خاورمیانه می باشد در این شهر قرار دارد. همچنین پالایشگاه کرمانشاه و پلایشگاه نفت آناهیتا، مجتمع پتروشیمی کرمانشاه و …. در کرمانشاه قرار گرفته است.

حمل و نقل بین المللی گمرک کرمانشاه چگونه است؟

حمل و نقل کالا از گمرک گمرکانشاه هم به صورت زمینی و هم به صورت هوایی انجام می شود. فرودگاه بین المللی این استان که نام آن فرودگاه اشرفی اصفهانی می باشد به عنوان فرودگاهی استاندارد و از مهم ترین فرودگاه ها در غرب کشور شناخته می شود. پروازهای بین المللی که از این فرودگاه انجام می شود به مقصد دبی، استانبول، سلیمانیه، جده، دمشق و …. است.

گمرک های کرمانشاه کدامند؟

گمرک هایی که در استان کرمانشاه فعال هستند شش گمرک است که می توان از آن به گمرک های پاوه، گمرک های شوشمی، گمرک مرز خسروی، گمرک مرز پرویزخان، گمرک بازارچه شیخ صله و …. اشاره کرد. در گمرک های استان کرمانشاه امور مختلفی انجام می شود که در ادامه این مقاله به تفکیک اعلام می کنیم.

چه اموری در گمرکات کرمانشاه انجام می شود؟

در گمرک کرمانشاه که از مهمترین گمرک ها و قدیمی ترین مرزهای ایران می باشد واردات و صادرات قطعی و موقت انجام می شود. همچنین تمامی امور مسافری، مرزنشینان و امانات پستی، کارنه تیر مبدا و مقصد انجام می شود. لازم است بدانید که در این گمرک یک واحد قضایی مستقل وجود دارد که در زمان بروز مشکل  و یا قاچاق کالاها می توانید پرونده تشکیل داده و به دادگاه مراجعه نمایید. در گمرک بازارچه شیخ صله فقط و فقط امور مربوط به واردات و صادرات قطعی انجام می شود. گمرک پاوه نیز دیگی دیگر از گمرکات استان کرمانشاه می باشد که در این گمرک تمامی امور مربوط به مرزنشینان انجام می شود همچنین اینت گمرک نیز دارای واحد قضایی مستقل می باشد. گمرک بازارچه شوشمی که از دیگر کمرکات استان کرمانشاه می باشد فقط امور مربوط به واردات و صادرات قطعی کالا را انجام می دهد. گمرک مرز خسروی مرز دیگری است که در استان کرمانشاه قرار دارد و در این گمرک نیز امور صادارت و واردات قطعی و موقت، ترانزیت خارجی مبدا و مقصد، امور مسافری و مرزنشینان و … انجام می شود. همچنین این گمرک دارای واحد قضایی مستقل است تا در زمان بروز مشکل بتوان به راحتی و به سرعت پرونده تشکیل داد و پیگیری کرد.

شرکت سلطان یاقوت

شرکت سلطان یاقوت با سالها تجربه اندوزی و سابقه درخشان و همچنین بهره مندی از کارشناسان و ترخیص کاران زبده و تحصیل کرده از ابتدای کار ثبت سفارش کالا و تا انتها که ترخیص کالا از گمرک می باشد همراه شما هستند. تا کالای شما با کمترین هزینه و بیشترین سود از گمرک ترخیص شود و در مقصد مورد نظر شما کالا را تحویل می دهند. این شرکت ترخیص کالا از کلیه گمرکات کشور را به طور تخصصی انجام می دهد. همانطور که در بالا اشاره شد با تغییر بخشنامه ها شما به کارشناس زبده ترخیص کار ماهر نیاز دارید.  تجار گرامی شما می توانید برای مشاوره رایگان در خصوص ترخیص کالا از گمرک کرمانشاه با کارشناسان مجرب این شرکت تجاری و بازرگانی تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02128111034

بیشتر بخوانید :

 

5/5 - (1 امتیاز)