سلطان یاقوت

ترخیص دینام چرخ خیاطی صنعتی از گمرک

ترخیص دینام چرخ خیاطی صنعتی از گمرک

ترخیص دینام چرخ خیاطی صنعتی از گمرک

دینام چرخ خیاطی یکی از مهمترین اجزای چرخ خیاطی می باشد زیرا با دینام است که موتور چرخ خیاطی شروع به حرکت می کند. قدرت دینام و سرعت موتور بستگی به میزان قدرت خروجی دینام دارد. معنی آن این است که هرچه خروجی دینام بیشتر باشد. دینام که همان موتور چرخ خیاطی می باشد قدرت بیشتری دارد.

از آنجا که امروزه طراحی و دوخت لباس ها یکی از صنایع پر رونق و پرطرفدار می باشد. واردات چرخ خیاطی و قطعات ان یکی از تجارت های پر طرفدار و دارای سود می باشد. با توجه به بروز بودن چرخ خیاطی های صنعتی با تکنولوژی های روز و امکانات دوخت های مختلف واردات آنها به کشور از می تواند به اقتصاد کشور و پر بار تر کردن صنعت پوشاک و دوخت و دوز و پیشرفت در این صنعت کمک شایانی کند.

چرخ خیاطی صنعتی یکی از انواع چرخ خیاطی های موجود در بازار می باشد که این چرخ خیاطی برای دوخت و دوز های بزرگ و زیاد و حتی پارچه ها سخت استفاده می کنند. این چرخ ها با مقاوت و قدرت زیادی که دارند بیشتر در کارگاه های تولیدی مورد استفاده قرار می گیرند.

انواع دینام

دینام ها دارای انواع مختلفی می باشد دینام های بزرگ و دینام های سرخود، دینام های سرخود به دینام های نوع دوم معروف هستند.این نوع دینام ها نسبت به دینام های بزرگ دینام های کوچک تری هستند. این نوع دینام ها دارای کلاج نمی باشدو به صورت یکسره حرکت می کنند. اما لازم است بدانید که دقت این نوع از دینام ها بالا بوده وبه راحتی می توان سرعت و زمان را در حالت های مختلف تنظیم کرد. دینام های بزرگ از نوع دینام های کلاج دار هستند و استفاده از این نوع دینام ها نیز راحتتر می باشد. این دینام از طریق یک نوع دیسک و و صفحه شروع به حرکت می کند و با استفاده از آن حرکت موتور را به تسمه های آن منتقل می کند و در نهایت دوخت و دوز انجام می شود.

بیشتر واردات چرخ خیاطی های صنعتی و دینام های آنها از کشور های چین، ژاپن و کره و برخی از کشور های اروپایی انجام می شود. شما تجار عزیز اگر قصد واردات این نوع از کالاهای صنعتی را دارید باید بر اساس قوانین و مقررات عمل کرده تا در زمان ترخیص کالا از گمرکات کشور درچار مشکل نشده و به راحتی کالای خد را از گمرک ترخیص نمایید. برای اطلاع از قوانین و مقررات مربوط به ترخیص انواع دینام چرخ خیاطی ها باید به مطالعه نامه ها  و قوانینی که توسط ارگان ها و سازمان های ذی ربط بپردازید، و یا از مشاوران و ترخیصکاران زبده و ماهر در این خصوص کمک بگیرید.

مدارک مورد نیاز برای ترخیص دینام چرخ خیاطی

مدارک مورد نیاز برای ترخیص دینام چرخ خیاطی با مدارک مورد نیاز برای سایر کالاهای دیگر یکی است. به عنوان مثال برای ترخیص چرخ خیاطی باید حتما در سامانه ثبتارش به ثبت سفارش خود اقدام نمایید. همچنین باید تمامی هزینه ها و عوارض وردی و خروجی کالا با تعرفه گمرکی آن محاسبه شود تا در زمان ترخیص دچار مشکل نشوید. تنظیم اظهار نامه یکی از مهمترین مدارک و اصلی ترین مدرک برای ترخیص کالا می باشد. برای تنظیم اظهار نامه به مدارکی همچون بیمه نامه، بارنامه، تعر فه گمرکی، گواهی انبار داری، ترانشیپ و ترانزیت کالا و …. نیاز هست.تعرفه گمرکی برای ترخیص انواع قطعات چرخ خیاطی که دینام آن نیز یکی از قطعات چرخ خیاطی ها می باشد در ردیف 85012000 قرار دارد.

شرکت سلطان یاقوت

همانطور که می دانید ترخیص کار و حق العمکار با توجه به مسئولیت مهمی که بر دوش دارد باید فردی معتمد و کاربلد باشد تا شما تجار عزیز را در امور بازرگانی دچار مشکل نکند. شرکت سلطان تجارت بازرگان  با سال ها فعالیت مسمتر و مفید خود درعرصه بازرگانی توانسه است اعتماد و رضایت بازرگانان زیادی را به خود جلب نماید. این شرکت با ارائه خدمات خود نظیر ثبت سفارش، ترخیص کالا، حمل و نقل کالا، ترانزیت و ترانشیپ و … در اسرع وقت و با کمترین هزینه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر و یا همکاری با شرکت سلطان یاقوت در زمینه ترخیص دینام چرخ خیاطی صنعتی از گمرک می توانید با تلفن های زیر تماس حاصل فرمائید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02128111034

بیشتر بخوانید :