سلطان یاقوت

خرید از چین و هرآنچه باید بدانید

خرید از چین

خرید از چین چگونه و از چه سایت‌هایی امکان پذیر است؟

چین یکی از غول‌های بزرگ تولید کننده و صادر کننده کالا به سراسر جهان است و می‌توان گفت تمامی محصولات مورد نیاز کسب و کارها را تولید و به صورت عمده و جرئی صادر می‌کند. قیمت مناسب و کیفیت مطلوب و همچنین پیشرفت تجارت الکترونیک از موارد افزایش خرید از چین است. قسمت بسیار عمده‌ای از خرید و واردات کشورهای درحال توسعه از چین صورت می‌گیرد. در کنار این موارد سایت‌های معتبری مثل علی بابا ( Alibaba ) و مید این چاینا ( Made in China ) که در چین فعالیت تجاری  انجام می‌دهند باعث افزایش خرید از این کشور شده‌اند. چین به تمام کشور‌های بزرگ دنیا از جمله آمریکا، آلمان، کانادا، هلند، کره و … صادارت کالا انجام می‌دهد و این کشورها به عنوان بزرگترین وارد کننده کالاهای چینی به حساب می‌آیند. ایران نیز از جمله کشور‌هایی است که رابطه تجاری  دور و درازی یعنی از زمان جاده ابریشم با چین دارد اما در قرن حاضر با توجه به پیشرفت‌های تکنولوژی در تجارت الکترونیک و خرید از سایت‌های معتبر خرید‌های بیش‌تر و سریع‌تری در حال انجام است.

چگونگی ارسال کالای خریداری شده

همانطور که متوجه شدید راه‌های زیادی برای خرید از چین وجود دارد. اما به دلیل تغییرات مداومی که در نرخ تعرفه‌های گمرکی و همچنین قوانین و مقررات و سیاست‌های سیاسی و اقتصادی به وجود می‌آید خرید از چین و واردات کالا به ایران دارای ریزه کاری هایی است که باید به آن مسلط باشید  و یا از وجود یک راهنما در کنار خود برای خرید و واردات کالا از چین بهره ببرید. در کنار همه این‌ها تولید  کننده و فروشندگان چینی به تنهایی 30 درصد کل تولیدات کارخانه ای جهان را در بر گرفته اند و این گستردگی کالا و خدمات و برندها را در این کشور نشان می‌دهد. این گستردگی برای تاجران و بازرگانان ممکن است نگرانی‌هایی ایجاد کند که چگونه و از کدام تولید کننده و یا سایت خرید کرده تا هم کالا قیمت مناسبی داشته باشد و هم کیفیت خوب که در زمان فروش محصول دچار ضرر و زیان نشوند.

چگونگی انجام این کار برای افراد نا آشنا ممکن است گران تمام شود. اما شما با داشتن افراد ماهر و خبره در این کار به راحتی می‌توانید به سود خوبی در تجارت و خرید از چین برسید. شرکت سلطان یاقوت و مشاوران و متخصصان مستقر در این شرکت به راحتی می‌توانند شما را در خرید از این کشور و از سایت های معتبر و حمل و نقل و تشریفات گمرکی آن همراهی کنند تا خریدی سریع و تجارتی مطمئن را تجربه کنید. راه دیگری هم وجود دارد آن هم حضور در نمایشگاه‌های بین المللی است که برگزار می‌شود و تمامی برندها محصولات خود برای بازدید عموم به نمایش می‌گذارند شما به راحتی می‌توانید در این نمایشگاه ها شرکت کرده و با محصولات و فروشندگان آنها آشنا شوید و در این نمایشگاه شرکت‌هایی را برای خرید عمده و کارکردن با آن‌ها انتخاب کنید.

چگونگی خرید از سایت‌های چینی

بابت تحریم‌هایی که برای ایران اعمال شده است خرید از سایت هایی با پلتفرم جهانی که در همه جهان آزاد ممکن است برای سرویس دهی در ایران دچار مشکلاتی شود. اما شما نگران نباشید با کمک گرفتن از متخصصین شرکت سلطان یاقوت به راحتی می‌توانید از سایت‌هایی با پلتفرم جهانی مانند علی بابا، آمازون، مید این چاینا و علی اکسپرس به راحتی خرید کنید و کالای خود را از طریق حمل و نقل سریع هوایی و یا دریایی تحویل بگیرید. لازم است بدانید که برخی از سایت‌ها برای خرید عمده هستند، مانند علی بابا که در آن هرکالایی که بخواهید وجود دارد و به صورت عمده می‌توانید کالای مورنظر را خرید کنید و برخی دیگر از سایت‌ها بری خریدهای جزئی طراحی شده‌اند مانند علی اکسپرس که زیر مجموعه همان علی بابا است و می‌توانید برای خرید از برندها برای خود و دوستان‌تان اقدام نمایید.

شرکت سلطان یاقوت

همانطور که می‌دانید به دلیل تحریم‌های که برخی کشور‌ها علیه ما استفاده کرده اند واردات و صادرات هر نوع کالایی در کشور ما تابع قوانین و مقرراتی است که از سمت مجلس وضع می گردد از همین رو این بازرگانی امری سخت و پیچیده بوده و مستلزم همکاری با فرد حقوقی یا حقیقی با تجربه است. شرکت سلطان یاقوت با سال ها تجربه در زمینۀ ترخیص کاری و خرید کالا از کشور های دیگر آماده ارائه خدماتی از قبیل ثبت سفارش، تنظیم اظهارنامه، اخذ مجوزات قانونی، حمل و نقل کالا،ترانزیت و ترانسشیپ، حواله ارز، ترخیص کالا و… است. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیش‌تر یا همکاری با شرکت سلطان یاقوت برای خرید انواع کالا از سایت‌های چینی می‌توانید با تلفن‌های زیر تماس حاصل فرمائید.

تلفن های تماس: 09121995406 –02128111034

بیشتر بخوانید :