سلطان یاقوت

بهترین شرکت های ترخیص کالا از گمرک

بهترین شرکت های ترخیص کالا از گمرک

فرآیند ترخیص کالا تنها توسط شخص دارنده پروانه حق‌العمل کاری مجاز است که به آن ترخیص کار رسمی اداره گمرک نیز می‌گویند. امروزه شرکت‌های زیادی در زمینه انجام امور تجاری مشغول به فعالیت هستند؛ اما از آن جا که این فرآیندها بسیار تخصصی بوده و به تجربه و مهارت خاصی نیازمند است، نباید از هر شرکت بازرگانی خدمات دریافت کنید. انجام خطا در تشریفات و امور گمرکی ممکن است ضررها و خسارت‌های مالی و همچنین اتلاف وقت را در پی داشته باشد. از ویژگی‌های مهم یک حق العمل کار قابل اعتماد می‌توان به امانت‌داری و اعتبار و تجربه کافی اشاره کرد. ما در این مقاله با بررسی بهترین و درست‌کارترین شرکت‌های ترخیص کار گمرک، سعی داشته‌ایم تا شما تاجران گرامی را در برداشتن گام درست در زمینه امور تجاری و بهره‌مندی حداکثری از سرمایه‌تان یاری نمایییم. به همین منظور لیستی از این شرکت‌ها که شامل 10 شرکت تجاری و بازرگانی برتر می‌باشد آماده و در اختیار شما عزیزان قرار داده‌ایم.

1-   شرکت سلطان یاقوت

شرکت سلطان یاقوت از سال 1391 به طور رسمی آغاز به فعالیت نموده و با به‌کارگیری نیروهای ترخیص کار زبده و کاربلد سعی در خدمت‌رسانی مفید به تاجران گرامی داشته است. این شرکت بر روی ارزش دو سرمایه مهم یعنی زمان و هزینه تاکید داشته و شعار آن انجام امور تجاری با صرف کم‌ترین هزینه و کوتاه‌ترین زمان ممکن است. این خدمات عبارتند از:

 • حمل و نقل کالاها
 • تشریفات ارزی
 • حواله نیمایی و بانکی
 • ترخیص کالا از گمرک
 • خرید کالا در مبدا
 • ترانزیت و ترانشیپ کالاها
 • تحویل کالا در مقصد تعیین شده از سمت تجار گرامی

شرکت سلطان یاقوت این اطمینان را به شما می‌دهد که تا آخرین مرحله پروژه ترخیص کالا همراه شما خواهد بود تا اولا کوچک‌ترین مشکلی در انجام تشریفات گمرکی پیش نیاید و دوما، اگر تولیدکننده یا تاجر در طی این مراحل به مشکلی برخورد، گام برداشتن در جهت رفع آن جزو اولویت‌های این شرکت قرار بگیرد.

شما تاجران گرامی می‌توانید با خیالی راحت و اعتماد به کارشناسان ترخیص کار با تجربه و ماهر شرکت سلطان یاقوت، مراحل امور تجاری خود را پشت سر گذاشته و نگرانی از بابت سرمایه خود نداشته باشید؛ زیرا هدف این شرکت، همانطورکه گفته شد پیش‌برد صحیح فعالیت‌های تجاری با کم‌ترین هزینه ممکن و بیشترین بازدهی است.

 

2- شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان که در ابتدا با نام بازرگانی سلطانی شروع به فعالیت نمود، اکنون با بیش از 20 سال سابقه کاری مفید در زمینه انجام امور تجاری از قبیل ترخیص کالا، واردات مایحتاج داخلی به کشور و صادرات تولیدات داخلی به خارج از کشور توانسته نظر تاجران زیادی را به خود جلب کرده است. از سال 1391 تا کنون، شرکت سلطان تجارت بازرگان پابه‌پای تاجران کشور در جهت رشد و توسعه اقتصادی از طریق واردات و صادرات کالا قدم برداشته و در حال حاضر با سابقه ارائه خدمات ارزنده، جایگاه ویژه‌ای میان مشتریان به خود اختصاص داده است.

همانطور که میدانید، امر ترخیص کالا بسیار تخصصی بوده و داشتن تجربه در این زمینه مهم‌ترین مزایا برای ترخیص کار رسمی اداره گمرک به حساب می‌آید. شرکت سلطان تجارت بازرگان با در نظر گرفتن قیمت‌های مناسب و ارائه خدمات در کوتاه‌ترین زمان ممکن سعی در جلب رضایت هرچه بیشتر مشتریان حود دارد. همچنین با اعتماد به متخصصان باتجربه این شرکت، قادر خواهید بود سرمایه خود را در مسیر ترخیص کالا و سایر امور تجاری، بهینه‌سازی کنید.

این شرکت از سال 1391 به انجام اموری همچون ترخیص کالا از کلیه بنادر و گمرکات، ترخیص کالا از کلیه بازارچه‌های رسمی کشور، انجام تشریفات بانکی حواله ارز مرجع و … بوده است. در انتها به برخی مزیت‌های این شرکت اشاره می‌کنیم:

 • ارائه مشاوره تخصصی در زمینه ترخیص کالا، واردات و صادرات کالا؛
 • تجربه تخصصی بیش از یک دهه در زمینه ترخیص و واردات و صادرات؛
 • سرعت عمل بالا در انجام خدمات؛
 • قیمت مناسب خدمات به مشتریان گرامی؛
 • پرسنل مجرب، با احساس مسئولیت بالا، حرفه ای و خوش اخلاق؛
 • ارائه خدمات عالی و با کیفیت به مشتریان عزیز.

 

3- شرکت بازرگانی اورانوس

شرکت بازرگانی تجاری اورانوس از کادر مجرب ترخیص کاران گمرک بهره‌مند است و با بهره‌گیری از تجربه چندین ساله خود در زمینه واردات ، صادرات ، ترخیص و حمل کالا و همچنین خدمات بازرگانی داخلی و خارجی در تمامی گمرکات کشور آماده خدمت رسانی به تاجران گرامی می‌باشد که این امر با ارائه کد اقتصادی ، گواهی ارزش افزوده و فاکتور فروش رسمی همراه است.

این شرکت با در اختیار گذاشتن اطلاعات دقیق دنیای روز تجارت برای تجار و بازرگانان محترم و همچنین استفاده از دانش علمی خود در زمینه امور تجاری، سعی دارد این امور را با هزینه مناسب و حفظ منافع اقتصادی به اتمام برساند.

 

4- شرکت ایمن تجارت کارآمد

شرکت بازرگانی ایمن تجارت کارآمد فعالیت خود را در زمینه ترخیص کالا از گمرک از سال 1383 آغاز کرده و دیگر فعالیت‌های این شرکت شامل موارد زیر می‌باشد:

 • ارائه ضمات‌نامه‌های ضروری جهت انجام امور گمرکی؛
 • تعیین ردیف کالا؛
 • حمل محموله ترخیص شده تا مقصد مورد نظر مشتری؛
 • پیگیری لحظه‌ای وضعیت محموله در هر زمان.

از آنجاکه این شرکت کارشناسان ماهر و زبده‌ای را در بندرعباس مستقر کرده، تشریفات و خدمات گمرکی را به‌طور ویژه‌ای در بندرعباس پوشش می‌دهد. منشور اخلاقی این شرکت از فاکتورهای زیر تشکیل شده است:

 • تلاش در حفظ اطلاعات مشتری و انجام امور تجاری به صورت محرمانه؛
 • حفظ منافع مالی تاجران و بازرگانان؛
 • سرعت و سلامت فرآیند ترخیص کالاها؛
 • ارائه اطلاعات به روز از روند فرآیند ترخیص به صاحب محموله؛
 • به کارگیری به روزترین و جدیدترین شیوه‌های ارتباطی جهت اشتراک‌گذاری اطلاعات.

 

5- شرکت بازرگانی طاها فیدار خلیج فارس

با شرکت بازرگانی طاها فیدار خلیج فارس، می‌توانید تجارت را فراتر از زمان پیش ببرید و با وجود فضای رقابتی در امور تجاری از خدمات یک تیم حرفه‌ای و مطمئن بهره‌مند شوید. این گروه با برخورداری از تیم باتجربه و کاردان در زمینه انجام تمام امور تجاری، از آخرین قوانین و مقررات جاری اداره گمرک استفاده کرده و این امور را در زمانی کوتاه و به صورت اطمینان بخش به پایان می‌رساند.

 

6- شرکت بازرگانی آسان تجارت

شرکت بازرگانی آسان تجارت با عنوان شرکت ارائه دهنده خدمات جامع بازرگانی، 8 سال است شروع به فعالیت نموده و سطح فعالیت این شرکت محدود به ایران نیست و در کشورهای چین و آلمان نیز دارای دفاتر تجاری است. این شرکت از کادری مجرب و حرفه‌ای در زمینه انجام تمام امور تجاری از جمله منبع یابی کالا، ثبت سفارش، عقد قرارداد، انتقال ارز، ارائه حساب ارزی، خرید از کشور چین و آلمان، بازرسی کالا در حین تولید و در مرحله بارگیری، حمل و نقل دریایی و هوایی، ترخیص کالا از بنادر گمرکات ایران بهره مند شده است تا بهترین کیفیت و کمترین ریسک را با سریع‌ترین زمان ممکن و نازل‌ترین قیمت ها در اخیار تاجران محترم قرار دهد.

 

7- شرکت سپاهان همراه

شرکت سپاهان همراه تیم متعهد و متخصص و داشتن سابقه طولانی به مدت 26 سال، یک همراه مناسب در فرآیندهای تجاری است. این شرکت فرآیندهای تجاری خارجی را تسهیل نموده و در جهت ایجاد رضایت قلبی برای تاجران گرامی در زمینه امور صادرات و واردات کالا، حمل و نقل بین‌المللی و همچنین ترخیص کالا همواره تلاش می‌کند. شرکت سپاهان همراه در کشور ترکیه و همچنین شهرهای تهران، گوان‌جا و دبی دفتر تجاری دارد.

 

8- شرکت بازرگانی الین

شرکت فیدار صنعت بتر آبین (بازرگانی الین) در نظر دارد تا با ارائه خدمات حواله‌های ارزی، ارسال کالا از چین به ایران و انجام امور گمرکات و ترخیص کالا در سریع ترین و بهترین حالت ممکن، رضایتمندی مشتریان خود را به حداکثر برساند. خدمات این شرکت شامل موارد زیر می‌باشد:

 • خدمات حمل و نقل دریایی و دریایی؛
 • ارسال نمونه بار (سمپل)؛
 • امور گمرکی و ترخیص کالا؛
 • حمل و نقل درب به درب؛
 • مشاوره بازرگانی در امور صادراتی و وارداتی؛
 • خدمات بازرگانی حضوری (دریافت بلیط و احذ ویزا، رزرو هتل، عقد قرارداد و… )؛
 • حواله ارزی.

 

9- شرکت بازرگانی بین‌المللی بدراندیشان پارسیان

شرکت بازرگانی بین‌المللی بدر اندیشان پارسیان بیش از 15 سال سابقه کاری مفید در انجام امور تجاری و همچنین مجوز رسمی حق ‌العمل‌کاری و پروانه گمرکی دارد. این شرکت با تاکید بر اصل مشتری مداری و بهره‌مندی از تیم کارشناسی زبده و باتجربه، خدمت بازرگانی و ترخیص کالای شما را به بهترین صورت به انجام می‌رساند.

 

10- شرکت آوند حیات

این شرکت تحت عنوان مشاور امور گمرکی و ترخیص کالا در سال 1386 تاسیس گردیده و طب این سال‌ها با ارائه خدمات در خصوص ترخیص کالا و خدمات جامع بازرگانی خارجی و همچنین کلیه مراحل اخذ مجوز، ثبت سفارش نمایندگی، حمل و نقل و لجستیک، امور بانکی، بیمه نامه و غیره، توانسته است رضایت مشتریان را به خود جلب نمیاد. این شرکت از گواهینامه ایزو 2015 و ایزو 2010 بهره‌مند بوده و کلیه امور تجاری را با ارائه کد اقتصادی ،گواهی ارزش افزوده و فاکتور رسمی، در صورت درخواست مشتری به انجام می‌رساند.

بیشتر بخوانید :

5/5 - (1 امتیاز)