سلطان یاقوت

ترخیص میسلار واتر از گمرک

ترخیص میسلار واتر از گمرک

در گذشته افراد برای پاکسازی مواد آرایشی از روی صورت و شست‌وشوی روزانه آلودگی‌ها و چربی‌های پوست این ناحیه از موادی از جمله صابون‌ها استفاده می‌کردند که مشکلاتی همچون عدم پاکسازی کامل مواد آرایشی، خشکی پوست و … را به دنبال داشت. اما امروزه با پیشرفت علم و دانش در این زمینه، اهمیت استفاده از مواد باکیفیت و صحیح برای هر نوع تایپ پوستی برای عموم مردم آشکار شده است. میسلار واتر Micellar water یکی از کالاهای ضروری در روتین پوستی افراد به ویژه خانم‌هاست که قابلیت پاکسازی عمیق پوست صورت از مواد آرایشی، چربی‌ها، آلودگی و … را بدون خشک شدن یا آسیب پوستی دارا می‌باشد. میسلار واتر در کشور ما جزو کالاهای تجاری است که هدف صادرات و واردات قرار گرفته و سالانه مقادیری ارز بدین ترتیب میان ایران و سایر کشورهای جهان رد و بدل می‌شود. از این رو قصد داریم در مقاله پیش رو به شرح فرآیند ترخیص میسلار واتر از گمرک بپردازیم که جزو خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان یاقوت به شمار رفته و برای فعالان تجاری حائز اهمیت است. میسلار واتر ظاهری شبیه آب داشته و باید به کمک پنبه یا پد مخصوص بر روی پوست ناحیه مورد نظر کشیده شود. این محصول سبب سبکی و نرمی پوست شده و نیاز به شست‌وشوی مجدد صورت پس از استفاده ندارد. اگر می‌خواهید پوستی تمیز، هیدراته و شاداب داشته باشید، پیشنهاد متخصصان پوستی به شما، گنجاندن میسلار واتر در روتین پوستی و استفاده روزانه از آن است. هر تایپ پوستی از جمله پوست چرب، خشک، حساس، مختلط و … باید از محصولات مراقبت پوستی متناسب با پوست خود استفاده کند تا تاثیر این مراقبت‌ها را حس کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه تجارت و ترخیص میسلار واتر از گمرک، ادامه مقاله را دنبال نمایید.

صادرات و واردات میسلار واتر در ایران

صادرات و واردات دو رکن اصلی تجارت و چرخش اقتصادی یک کشور هستند و افراد فعال در زمینه خرید و فروش کالا در سطح بین‌المللی را فعال تجاری یا بازرگان می‌نامند. صادرات به معنای عرضه کالاهایی است که درون یک کشور ساخته شده و ظرفیت تولید آن علاوه بر بازار مصرفی داخلی، قادر به پوشش نیاز بازارهای مصرفی خارجی نیز می‌باشد. صادرات میسلار واتر از مبداء کشور ایران به کشورهای عراق، افغانستان، ترکمنستان و سایر کشورهای همسایه صورت گرفته و بدین طریق مقادیری ارز به کشور وارد می‌شود.

واردات عبارت است از ثبت سفارش و خرید محصولاتی که امکان تولید آن‌ها در داخل کشور وجود نداشته و یا تولیدات آن کمتر از مقدار نیاز بازار مصرفی است. در چنین شرایطی تامین‌کنندگان برای جبران کمبودهای بازار مصرفی به آن محصول اقدام به خرید آن از سایر کشورهای تولیدکننده می‌نمایند. مطابق آمار اداره گمرک، هر ساله در کشور ما ارز زیادی برای خرید محصولات مراقبت پوستی از جمله میسلار واتر از کشور خارج می‌شود. واردات میسلار واتر در ایران عمدتا از مبداء کشورهای امارات متحده عربی، فرانسه، ترکیه، چین، آلمان، ایتالیا و … صورت می‌گیرد.

مجوزات لازم برای ترخیص میسلار واتر از گمرک

برای عبور دادن کالاهای تجاری از مرز کشور، سازمانی به نام اداره گمرک ایجاد شده است که قانونی بودن تجارت صورت گرفته را بررسی نموده و در صورت تایید این سازمان، برای تاجران و بازرگانان مجوز ترخیص کالا صادر می‌گردد. جهت اخذ مجوز ترخیص و خروج کالا از گمرک، یک سری مراحل و قوانین اعمال شده که به تشریفات گمرکی معروف هستند. یکی از مراحل ترخیص کالا، دریافت و جمع‌آوری مجوزات از سازمان‌های مربوطه است که به‌طور خاص برای هر کالای تجاری تعریف شده‌اند.

ترخیص کار رسمی اداره گمرک به نمایندگی از تاجران و بازرگانانی که قصد ترخیص میسلار واتر از گمرک را دارند، باید نسبت به اخذ مجوزهای زیر از سازمان‌های مربوطه اقدام نماید:

 • مجوز ارزی از دفتر صنایع سلولزی، چاپ و نوشت افزار جهت تخصیص ارز
 • مجوز فنی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
 • مجوز ارزی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

تعرفه گمرکی برای ترخیص میسلار واتر

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص میسلار واتر برابر 33049990 است که دارای حقوق ورودی 15% و اولویت کالایی 4 می‌باشد و تعرفه ورودی آن در گمرک برحسب واحد کیلوگرم محاسبه می‌گردد.

خدمات شرکت سلطان یاقوت در زمینه ترخیص میسلار واتر از گمرک

ترخیص میسلار واتر از گمرک، فرآیندی تخصصی و پیچیده است که نیاز به تسلط و مهارت بالای ترخیص کار دارد. انتخاب یک ترخیص کار قابل اطمینان و کاربلد از اولویت‌های تاجران و بازرگان برای پیشگیری از مشکلات در مراحل ترخیص کالا است. شرکت سلطان یاقوت با داشتن سابقه مفید و درخشان در زمینه انجام امور تجاری توانسته است رضایت مشتریان خود را جلب نماید. در صورتی که تمایل به کسب مشاوره رایگان و همکاری با شرکت سلطان یاقوت در زمینه ترخیص میسلار واتر از گمرک را دارید، کافیست از طریق شماره‌های زیر با کارشناسان ترخیص کار باتجربه و زبده این شرکت ارتباط برقرار کنید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02128111034

برخی خدمات شرکت سلطان یاقوت در زمینه ترخیص میسلار واتر از گمرک عبارتند از:

 • ترخیص میسلار واتر کامان
 • ترخیص میسلار واتر گارنیه
 • ترخیص میسلار واتر دافی
 • ترخیص میسلار واتر نوتروژینا
 • ترخیص میسلار واتر بایودرما
 • ترخیص میسلار واتر لافارر
 • ترخیص میسلار واتر سیمپل
 • ترخیص میسلار واتر ایوروشه
 • ترخیص میسلار واتر سینره

بیشتر بخوانید :