سلطان یاقوت

ترخیص لوازم خانگی از گمرک

ترخیص لوازم خانگی از گمرک

واردات و ترخیص لوازم خانگی یکی از تجارت های پرسود و پر طرفدار در بین تجار و بازرگانان می باشد. بیشتر تجار و بازرگانان تازه کار به دلیل سود زیادی که واردات لوازم خانگی دارد در اولین تجارت خود اقدام به واردات لوازم خانگی کرده تا سود زیادی را تجربه نمایند.

واردات لوازم خانگی به دلیل تحریماتی که در چند سال اخیر به وجود آمده به عنوان یکی از پرسود ترین تجارت ها شناخته شده است. قوانین و مقررات و بخشنامه ها به دلیل تحریمات مداوم در حال تغییر هستند به همین دلیل بهتر است قبل از اقدام به تجارت و بازرگانی در خصوص لوازم خانگی به مطالعه در خصوص بخشنامه و آیین نامه های جدید بپردازید تا در زمان ترخیص دچار مشکل نشوید.

چگونگی ترخیص لوازم خانگی

همانطور که در پاراگراف قبلی گفته شد ترخیص لوازم خانگی نیاز به آشناییت با قوانین و مقررات دارد. شما عزیزان و بازرگانان محترم برای ترخیص لوازم خانگی لازم است از متخصصان در این حوزه کمک بگیرید تا کالای شما در کمترین زمان ممکن با کمترین هزینه از گمرک ترخیص شود. لازم است بدانید که شرایط ترخیص هر کالایی با توجه به بخشنامه ها با یکدیگر متفاوت است و کالاهای دارای شرایط مختص خود برای ترخیص می باشند. واردات لوازم گمرکی جزء کالاهای اولویت دهم می باشد که واردات آن با توجه به ارز متقاضی و سود گمرکی دو برابر حساب می شود.

لوازم خانگی وارداتی شامل چه کالاهایی می شود:

تمامی لوازم خانگی از گمرک وارد می شود در این بین به بیشترین کالاها و  لوازم خانگی های وارداتی از گمرک اشاره خواهیم کرد: ترخیص تاسیسات تهویه مطبوع هوا، ترخیص انواع فن و توربو فن ها، ترخیص انواع یخچال فریزرها، ترخیص یخچال های ساید و تک درب، ترخیص انواع جاروبرقی ها، ترخیص انواع ماشین های کف شور، ترخیص انواع جارو شارژی ها، ترخیص انواع آبگرمکن های کازی و برقی، ترخیص انواع چیلرهای جذبی، ترخیص انواع لوازم های برقی آشپزخانه مانند ساندویچ ساز، کتری برقی، چای ساز، همه کاره، همزن، مخلوط کن، گوشتکوب برقی، ترخیص انواع قهوه ساز، ترخیص انواع غذاسازها، ترخیص زودپز برقی، ترخیص انواع آرام پز، ترخیص انواع مایکروفر، مایکرویو، ترخیص انواع لباسشویی و خشکشویی، ترخیص انواع لوازم تصویه آب، ترخیص انواع بخاری های برقی، ترخیص انواع فن کوئل ها و …..

هزینه های ترخیص لوازم خانگی

لازم است بدانید که هزینه های مربوط به ترخیص کالا با توجه به انواع کالاها تناژ و نحوه بسته بندی متفاوت خواهد بود. اما هزینه های مربوط به واردات و ترخیص لوازم خانگی ها از گمرک بر طبق هزینه های حمل و نقل و تعرفه های گمرکی ودیگر کلاهای وارداتی می باشد. برای مدیریت هزینه های در این زمینه لازم است قبل از اقدام به تجارت و بازرگانی هزینه های گمرکی مربوط به کالای وارداتی را محاسبه کرده تا برای پرداخت آن راحتتر اقدام نمایید. تا کالایتان در سریعترین زمان ممکن از گمرکات ترخیص کرده و به بازار فروش منتقل نمایید.

بهترین کار برای کمتر کردن هزینه های ترخیص کالاهای مختلف استفاده از ترخیص کار حرفه ای  و کاردان و یا کمک گرفتن از شرکت های تجاری و بازرگانی معتبر می باشد.  تا در زمان ترخیص کالا دچار مشکل نشوید. زیرا ترخیص کاران حرفه ای و کاردان با قوانین و مقررات آشناییت داشته و تمامی اطلاعات در خصوص بخشنامه های ارسالی از طرف سازمان ها و ارگان های ذی ربط را دارا می باشند با استفاده از این افراد در ترخیص کالا و تجارت خود دیگر دچار مشکلی در ترخیص کالا نخواهید شد  و کالای شما در سریعترین زمان ممکن از گمرک ترخیص خواهد شد.

شرکت سلطان یاقوت

شرکت سلطان یاقوت با در اختیار داشتن کادر مجرب و آشنا به اصول و راهکارهای مناسب ترخیص کار مناسبی برای ترخیص لوازم خانگی از گمرک  می باشد. جهت استفاده از خدمات شرکت سلطان یاقوت پروفرمای کالای خود را برای ما ارسال نمایید. تا کارشناسان و مشاوران زبده ما در بنادر و گمرکات مراحل را از ثبت سفارش تا ثبت اظهار نامه های گمرکی و اداری برای شما انجام داده و فرآیند حمل و نقل را به ثمر رسانیده و در محل مورد نظر تحویل دهد. شرکت سلطان یاقوت با داشتن نیروهای ترخیص کارمتخصص و مشاوران توانمند امیدوار است بتواند جهت پیش برد اهداف تجاری و صنعتی یار و همراه شما تجار عزیز است.

تلفن های تماس: 0212811103 – 09121995406

بیشتر بخوانید :