سلطان یاقوت

ترخیص کار رسمی گمرک دارای چه مهارتها و ویژگیهایی می باشد

ترخیص کار رسمی گمرک

ترخیص کار رسمی گمرک یک شخص حقوقی و حقیقی می باشد که از طرف صاحب کالا وکالت دارد تا به ترخیص کالا و انجام تشریفات گمرکی کالا بپردازد.

سلطان یاقوت

شرکت سلطان یاقوت با تجربه بیست ساله آماده ارائه خدمات ترخیص کالا و تجارت و بازرگانی می باشد. ترخیص کار ان و پرسنل زبده این شرکت امور حمل و نقل و ترخیص کالای شما از گمرک را در سریعترین زمان ممکن با حداقل قیمت انجام می دهند. از سری خدمات این شرکت تجاری و بازرگانی: ثبت سفارش، خرید کالا، حمل و نقل، ترانزیت و ترانشیپ کالا، اخذ مجوزات لازم، دریافت پته گمرکی ، دریافت برگ سبز و ….. می باشد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به صورت رایگان با کارشناسان این شرکت تجاری و بازرگانی تماس بگیرید.

مهارتهای ترخیص کاری

ترخیص کار رسمی گمرک کیست

ترخیص کار گمرک برای ترخیص کالا از گمرکات کشور باید نسبت به وظایف  و مراحل کار و تشریفات گمرکی آگاهی داشته باشد. تا بتواند در سریع ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه کالا را از گمرک ترخیص نماید. ترخیص کار با داشتن اطلاعات و دانشی که برای ترخیص کالا مورد نیاز است می تواند بدون هیچ مشکلی کالا را از گمرک وارد و یا خارج نماید.

مشخصات ترخیص کار زبده چیست

ترخیص کار رسمی گمرک معمولا افرادی کاردان و قابل اعتماد می باشند زیرا کالاهایی که برای ترخیص از گمرک به آنها وکالت داده می شود دارای ارزش زیادی هستند و طبیعتا برای کار کردن و ماندن در این حرفه باید امانتدار بود تا در گمرک توسط صاحبان کالا شناخته شده باشند و امور ترخیص کاری و حق العمل کاری کالاهای بیشتر را عهده دار شوند و بتوانند کارت حق العمل کاری از گمرک به صورت رسمی دریافت کند. البته نا گفته نماند که برای اخذ کارت حق العمل کاری  باید در آزمون ترخیص کار گمرک شرکت نمایند. یک ترخیص کار ماهر می تواند در چندین گمرک فعالیت داشته باشد اما قبل از آن باید مدارک معتبر خود را به گمرک ارائه نماید.

مشخصات ترخیص کار حرفه ای

وظایف ترخیص کار گمرک

به طور کلی یک ترخیص کار رسمی و کاربلد باید نسبت به پروسه ترخیص کالا از گمرک در سریع ترین زمان ممکن با کمترین هزینه اشراف داشته باشد. از گزینه های اشراف به تشریفات گمرکی کالا می توان به اخذ مجوزات لازم در خصوص صادرات و یا واردات کالا اشاره کرد. همچنین یک ترخیص کار رسمی که به عنوان نماینده قانونی صاحب کالا شناخته می شود باید نسبت به پرداخت فیش ها و هزینه های گمرکی کالا اقدام نماید و آنها را به طور مستند به صاحب کالا ارجاع نماید. و صاحب کالا را در جریان نحوه پیگیری ترخیص کالا از گمرک قرار دهد. همچنین ترخیص کار گمرک به انگلیسی که زبان ارتباطی در دنیا می باشد باید اشراف داشته باشد. در آخر یک ترخیص کار زبده و ماهر باید از تمامی بخشنامه های کالاها و گمرکات و همچنین بروز رسانی آنها اطلاعات لازم و کافی را داشته باشد تا در زمان ترخیص کالا دچار مشکل نشود.

مزایای استفاده از ترخیص کار رسمی گمرک

همانطور که می دانید ترخیص کالا از گمرک و انجام تشریفات گمرکی کالا امری سخت و دشوار می باشد که این سختی و دشواری برای انجام پروسه ترخیص کالا و بخشنامه های صادر شده در این خصوص می باشد که با توجه به وضعیت اقتصادی و سیاسی مدام در حال تغییر می باشند و شما برای ترخیص کالا از گمرک نیاز به ترخیص کار گمرک خواهید داشت به همین دلیل توصیه ما به شما تجار و بازرگانان محترم این است که در برای صرفه جویی در وقت و هزینه ها از ترخیص کار و یا حق العمل کار رسمی گمرک برای ترخیص کالا و انجام تشریفات گمرکی کالای خود کمک بگیرید.

مزایای استفاده از ترخیصکار رسمی گمرک

مضرات عدم استفاده از ترخیص کار ماهر

همانطور که می دانید پروسه ترخیص کالا سخت و دشوار می باشد و آنهم به دلیل تغییرات مداوم بخشنامه هاست. اگر شما از فردی ماهر و کاردان در این خصوص استفاده نکنید باعث کند پیش رفتن پروسه ترخیص کالا می شود و این کند شدن کار سرمایه شما را به صورت راکد در انبار های گمرک نگه می دارد و استفاده نکردن از ترخیص کار رسمی گمرک علاوه بر هزینه بیشتر انبار داری و راکد ماندن سرمایه باعث عقب ماندن شما از بازار رقابتی کالا می شود.هرچند که هزینه های بیشتر انبار داری را شاید بتوان با قیمت تمام شده بیشتر کالا جبران کرد اما این دیر رسیدن کالا به بازار شما را تاجری بدقول نمایان می کند که برای شناخته شدن و سود بردن در بازار گزینه مناسبی نیست.

در ادامه از شما دعوت می کنیم مطلبی با عنوان ارزش گمرکی کالا چیست را مطالعه نمایید تا نسبت به چگونگی تعیین گمرکی کالاها شناخت کافی پیدا کنید.

بیشتر بخوانید :

 

5/5 - (1 امتیاز)