سلطان یاقوت

ترخیص کار منطقه آزاد انزلی باید بر چه اموری آگاهی داشته باشد

ترخیص کار منطقه آزاد انزلی

گمرک انزلی دروازه ایران به اروپا می باشد به همین دلیل یکی از مهمترین و پر تردد ترین گمرک های ایران از سمت روسیه است و ترخیص کار منطقه آزاد انزلی باید بر تمامی امور ترخیص کالاهای وارداتی و صادارتی آگاهی داشته باشد.

منطقه آزاد یعنی چه

منطقه آزاد معمولا یک مساحت معینی است که در داخل بنادر قرار دارد و در آن می توان به تجارت آزاد با سایر مناطق مجاز پرداخت، بدون اینکه نگرانی از بابت هزینه های حقوق و عوراض گمرکی کالاها داشته باشیم. در ادامه به توضیح در خصوص گمرک بندر انزلی و منطقه آزاد انزلی و ویژگی های ترخیص کار منطقه آزاد انزلی می پردازیم با ما همراه باشید.

د.

ترخیص کارانزلی

سلطان یاقوت

شرکت سلطان یاقوت با تجربه بیست ساله آماده ارائه خدمات ترخیص کالا و تجارت و بازرگانی می باشد. ترخیص کاران زبده این شرکت امور حمل و نقل و ترخیص کالای شما از گمرک را در سریعترین زمان ممکن با حداقل قیمت انجام می دهند. از سری خدمات این شرکت تجاری و بازرگانی: ثبت سفارش، خرید کالا، حمل و نقل، ترانزیت و ترانشیپ کالا، اخذ مجوزات لازم، دریافت پته گمرکی ، دریافت برگ سبز و ….. می باشد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به صورت رایگان با کارشناسان این شرکت تجاری و بازرگانی تماس بگیرید.

موقعیت منطقه آزاد انزلی

انزلی یکی از شهرهای استان گیلان است و منطقه آزاد انزلی نیز در این شهر قرار دارد و از مناطقه مهم هفتگانه در گیلان به حساب می آید. بندر انزلی به دلیل اینکه هشت درصد از ترانزیت را به خود اختصاص داده بزرگترین بندر در شمال کشور شناخته می شود. محدوده ی گمرکی بندر انزلی حدودا 106 هکتار مساحت دارد. تاریخچه این گمرک به زمان صفویه بر می گردد و از آن زمان فعالیت داشته و نقطه ورودی کالاهای اروپایی به حساب می آمده و کشتی های روسیه در لنگر های این گمرک پهلو می گرفتند. با این حساب سابقه فعالیت این گمرک بزرگ در شمال کشور به حدود سیصد سال پیش بر میگردد.

ویژگی های گمرک منطقه آزاد انزلی

همانطورکه در پاراگراف بالا اشاره شد گمرک انزلی یکی از بزرگترین گمرک ها در شمال کشور است به همین دلیل از لحاظ بارگیری و تخلیه بار یکی از مناسب ترین گمرک ها می باشد. همچنین منطقه آزاد انزلی تسهیلاتی ویژه برای وارد کنندگان کالا از کشور های اروپایی در نظر گرفته مانند معافیت مالیاتی 20 ساله، معافیت های گمرکی و ارزش افزوده و … ، برای اطلاع ازاین موارد به سایت گمرک انزلی سری بزنید. همچنین به دلیل قرار گرفتن بندر انزلی در کریدور شمال  و جنوب موقعیت خیلی استثنایی برای ترانزیت کالا دارد. این گمرک یکی از فعالترین گمرک ها در شمال کشور به حساب می آید و بیشترین مراودات تجاری با روسیه را دارد.

بهترین ترخیص کار انزلی

تجارت و بازرگانی چه کالاهایی از گمرک بندر انزلی صورت می گیرد

از گمرک بندر انزلی و منطقه آزاد آن تجارت و بازرگانی تمامی کالاها انجام می گیرد اما برخی از کالاها ترافیک بیشتری دارند مانند انواع چوب و تخته، محصولات نباتی، محصولات غذای، محصولات شیمیایی و پلاستیکی، آهن آلات، ماشین آلات صنعتی و ….. برای اینکه تجارتی بی دردسر و در کوتاهترین زمان و با کمترین هزینه را تجربه کنید می توانید از ترخیص کار منطقه آزاد انزلی و یا ترخیص کار گمرک بندر انزلی کمک بگیرید. تا در زمان ترخیص کالا دچار مشکل نشوید.

بهترین ترخیص کار منظقه آزاد انزلی

هزینه ترخیص کالا از منطقه آزاد و گمرک بندر انزلی

هزینه های ترخیص کالا از تمامی گمرکات با توجه به میزان کالا نوع کالا و موارد و مشخصات دیگر متفاوت است در واقع هزینه های ترخیص کالا بستگی به کالاهای تجاری و بازرگانی دارد اما به طور کلی هزینه های عوارض گمرکی ، مالیات، هزینه های انبار داری، بازرسی کالا، هزینه های آزمایشگاه، هزینه های تخلیه و بارگیری کالا و ….. می باشد. پیشنهاد ما به شما برای اینکه  در حساب و کتاب هزینه ها دچار مشکل نشوید و ترخیص کالایی سریع و کم هزینه را تجربه کنید این است که از ترخیص کار منظقه آزاد انزلی کمک بگیرید. اما لازم است بدانید که در مناطق آزاد بدون پرداخت حقوق و عوارض گمرکی می توان به تجارت و بازرگانی پرداخت.

 

ترخیص کار منظقه آزاد انزلی

 

بیشتر بخوانید :

4/5 - (2 امتیاز)