سلطان یاقوت

ترخیص پیرسینگ از گمرک

ترخیص پیرسینگ از گمرک

انسان‌ها از زمان‌های بسیار دور تا به امروز از انواع زیورآلات و جواهرات برای زیباسازی استفاده می‌کنند. یکی از زیورآلاتی که سابقه‌ای طولانی مدت دارد، پیسرسینگ است که در ابتدا تنها محدود به گوش می‌شد و امروزه استفاده از آن در سایر نقاط بدن نیز گسترش یافته است. انواع پیرسینگ در کشور ما، از طریق واردات تامین شده و از این رو قصد داریم در ادامه مقاله به موضوع ترخیص پیرسینگ از گمرک بپردازیم که جزو خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان یاقوت می‌باشد. برای نصب پیرسینگ، یک قسمت از بدن به کمک دستگاه مخصوص سوراخ شده و زیورآلات روی آن آویخته می‌شوند. سوراخ کردن بدن که به عنوان پیرسینگ شناخته شده است، در پوست یا غضروف قسمت‌های مختلف بدن از قبیل بینی، گوش، ابرو، ناف، لب، زبان و … رواج دارد. برخی از افراد نیز جهت جلوگیری از عوارض سوراخ کردن بدن، از پیرسینگ موقت یا بدون سوراخ استفاده می‌کنند که در این روش، نگین یا زیورآلات را با استفاده از چسب، یا آهنربا به قسمت دلخواه بدن متصل می‌کنند. انجام پیرسینگ، نوعی عمل جراحی سرپایی مثل سوراخ کردن گوش است که عوارضی همچون خونریزی، عفونت، تورم و … را به دنبال دارد. زیورآلاتی که به عنوان پیرسینگ مورد استفاده قرار می‌گیرند، باید از جنس طلا، نقره، استیل و یا پلاتین باشند که خاصیت ضدعفونت داشته و واکنش آلرژیک نیز ایجاد نمی‌کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه تجارت و ترخیص پیرسینگ از گمرک، در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

واردات پیرسینگ در ایران

انواع پیرسینگ در کشور ما جزو کالاهای وارداتی محسوب می‌شوند. تاجران و بازرگانان، برای تامین نیاز بازار مصرفی به این محصول، به خرید و وارد کردن انواع پیرسینگ به کشورمان مشغول بوده و سود مناسبی از فعالیت در این زمینه نصیب ایشان می‌گردد.

واردات انواع پیرسینگ در ایران از مبداء کشورهای چین، امارات متحده عربی، هند، کره و … رواج دارد و سالانه مقادیری ارز بدین ترتیب از کشور خارج می‌گردد.

مجوزهای لازم برای ترخیص پیرسینگ از گمرک

در کشور ما سازمانی به نام گمرگ جهت بررسی و کنترل کالاهای صادراتی و وارداتی تشکیل شده است. این اداره برای هر کالای تجاری یک کد تعرفه و مجوزاتی مشخص کرده است که اخذ آن‌ها جهت صدور مجوز ترخیص کالا ضروریت دارد. وظیفه ترخیص کالا برعهده‌ی شخص مورد تایید اداره گمرک، یعنی ترخیص کار است که از طریق شرکت در آزمون حق‌العمل‌کاری تعیین سطح شده و پس از کسب نمره مناسب، به او گواهی‌نامه‌ای تحت عنوان کارت بازرگانی اعطاء می‌گردد. کارگزار گمرکی با داشتن این گواهی نامه اجازه فعالیت در زمینه امور تجاری به عنوان نماینده قانونی تاجران و بازرگانان کشورمان را دارد. از سخت‌ترین و پیچیده‌ترین مراحل ترخیص کالا، می توان به دریافت مجوزها از سازمان‌های خاص اشاره کرد که جز با بهره‌گیری از دانش و مهارت بالای ترخیص کار رسمی و معتبر اداره گمرک، امکان‌پذیر نمی‌باشد.

کد تعرفه گمرکی جهت ترخیص پیرسینگ

پیرسینگ‌ها از جنس فلزات مختلف قابل تولید می‌باشند که شناخت کد تعرفه گمرکی دقیق برای ترخیص آن‌ها از گمرک، الزامی است. به همین دلیل شما علاقمندان می‌توانید برای کسب اطلاعات دقیق از تعرفه گمرکی و مجوزهای لازم جهت ترخیص کالای مورد نظر خود از گمرک، با کارشناسان شرکت سلطان یاقوت تماس بگیرید.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص زیورآلات بدلی از جمله پیرسینگ ذیل ردیف 7117 جای می‌گیرد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص زیورآلات یا جواهر آلات و اجزای آنها، از فلزات گرانبها یا از فلزات دارای روکش یا پوشش از فلزات گرانبها ذیل ردیف 7113 جای می‌گیرد.

ترخیص پیرسینگ از گمرک با شرکت سلطان یاقوت

در حال حاضر که تنوع کالاهای تجاری و بازرگانی شدیدا زیاد شده و قوانین و مقررات واردات و صادرات پیچیده‌تر از قبل شده است، همکاری با ترخیص کار باتجربه و ماهر برای هر فعال تجاری ضرورت دارد. هدف و شعار شرکت سلطان یاقوت، بهبود مسیر تجارت برای وارد کنندگان و صادر کنندگان گرامی کشورمان می‌باشد. این شرکت با ارائه خدمات مفید و ارزشمند در زمینه امور گمرکی از جمله: ثبت سفارش، خرید کالا، حمل و نقل کالا، ترخیص کالا از کلیه گمرکات، اخذ مجوز های قانونی، تنظیم اظهارنامه و … در تلاش است امور بازرگانی شما عزیزان را در کمترین زمان و حداقل هزینه به انجام برساند. برای کسب اطلاعات بیشتر و یا درخواست همکاری با ترخیص کار گمرک شرکت سلطان یاقوت در زمینه ترخیص پیرسینگ از گمرک، می‌توانید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02128111034

برخی خدمات شرکت سلطان یاقوت در زمینه ترخیص پیرسینگ از گمرک عبارتند از:

 • ترخیص پیرسینگهای گوش از گمرک
 • ترخیص پیرسینگهای ابرو از گمرک
 • ترخیص پیرسینگهای ناف از گمرک
 • ترخیص پیرسینگهای زبان از گمرک
 • ترخیص پیرسینگهای دندان از گمرک
 • ترخیص پیرسینگهای لب از گمرک
 • ترخیص پیرسینگهای گونه از گمرک
 • ترخیص پیرسینگهای فیک از گمرک
 • ترخیص پیرسینگهای طلا از گمرک
 • ترخیص پیرسینگهای نقره از گمرک
 • ترخیص پیرسینگهای استیل از گمرک
 • ترخیص پیرسینگهای پلاتینی از گمرک
 • ترخیص دستگاه پیرسینگ از گمرک
 • ترخیص پیرسینگ چسبی از گمرک
 • ترخیص پیرسینگ مغناطیسی از گمرک

بیشتر بخوانید :

 

5/5 - (1 امتیاز)