سلطان یاقوت

ترخیص کار گمرک شهریار باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

ترخیص کار گمرک شهریار

ترخیص کار گمرک شهریار

گمرک شهریار یکی از مهمترین گمرکات اجرایی تهران می باشد و ترخیص کار گمرک شهریار باید نسبت به تمامی قوانین و مقررات و اصول ترخیص کالا از این گمرک آشنایی داشته باشد.

موقعیت گمرک شهریار

گمرک شهریار که با نام گمرک غرب تهران نیز شناخته می شود یکی از مهمترین گمرکات اجرایی در کشور و گمرک تهران است. این گمرک از دروازه های مهم تجارت ایران شناخته می شود زیرا با اکثر کشور ها روابط بازرگانی و تجاری  دارد و می توان واردات و یا صادرات کالا از این گمرک به انجام رسانید. با توجه به سابقه ای که این گمرک دارد از فعالترین گمرک ها در ایران شناخته می شود که در کیلومتر هفت جاده کرج نزدیکترین محل  به تهران قرار دارد. داشتن ترخیص کار گمرک شهریار برای ترخیص کالا و انجام تشریفات گمرکی از این گمرک یکی از واجب ترین کارها در ترخیص کالا از این گمرک می باشد که در ادامه چرایی آن را توضیح می دهیم .

سلطان یاقوت

شرکت سلطان یاقوت با تجربه بیست ساله آماده ارائه خدمات ترخیص کالا و تجارت و بازرگانی می باشد. ترخیص کاران زبده این شرکت امور حمل و نقل و ترخیص کالای شما از گمرک را در سریعترین زمان ممکن با حداقل قیمت انجام می دهند. از سری خدمات این شرکت تجاری و بازرگانی: ثبت سفارش، خرید کالا، حمل و نقل، ترانزیت و ترانشیپ کالا، اخذ مجوزات لازم، دریافت پته گمرکی ، دریافت برگ سبز و ….. می باشد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به صورت رایگان با کارشناسان این شرکت تجاری و بازرگانی تماس بگیرید.

مزیت ترخیص کالا از گمرک شهریار چیست؟

همانطور که گفته شد گمرک شهریار از نزدیکترین گمرک ها به تهران است و این یک مزیت بزرگ برای این گمرک و تاجرانی که قصد ترخیص کالا از این گمرک را دارند می باشد. برای دومین ویژگی را می توان به فضای بزرگ انبار های این گمرک اختصاص داد. برای سومین ویژگی سیستم اطفاء حریق هوشمند انبار های این گمرک است که آن را نسبت به باقی گمرک ها متمایز تر می کند. لازم است بدانید که حمل و نقل ریلی که در این گمرک انجام می شود نیز یکی از مزیت های مهم به حساب می آید. همچنین نزدیکی این گمرک به فرودگاه مهرآباد و امام خمینی و آسانتر شدن انتقال کالا از این گمرک از مزیت های دیگر این گمرک به حساب می آید. همانطور که می دانید پرسنل مجرب و کارآمد یکی از مهمترین ویژگی های هر مجموعه ای است که گمرک شهریار در این خصوص هم سر آمد است.

 

مزیت ترخیص کالا از گمرک شهریار چیست؟

حوزه فعالیت های گمرک شهریار

گمرک شهریار بزرگترین و نزدیکترین گمرک ایران به تهران است به همین دلیل بیشتر فعالیت های تجاری در این گمرک به انجام می رسد از سری فعالیت های مهمی که در این گمرک به انجام می رسد می توان به حمل و نقل و جا به جایی کالاهای ترانزیتی را نام برد. مورد بعدی انجام امور نمایشگاهی و صادرات و واردات کالا های تخصصی نمایشگاهی است. همچنین در این گمرک می توان امور مربوط به قاچاق کالا و تشکیل پرونده را نیز بررسی کرد. به دلیل اینکه اموری که توسط این گمرک انجام می شود گسترده است توصیه ما به شما عزیزان این است که برای انجام امور تشریفات گمرکی خود از متخصص و ترخیص کار گمرک شهریار کمک بگیرید تا دچار مشکل نشوید.

مراحل ترخیص کالا از گمرک شهریار

مراحل ترخیص کالا از گمرک شهریار

ترخیص کالا یکی از مهمترین و زمان برترین در عین حال ساده ترین امور تشریفات گمرکی کالا است. برای ترخیص کالا از تمامی گمرک ها باید اظهارنامه تنظیم شود برای تنظیم اظهار نامه به مدارکی چون: فاکتور خرید یا فروش کالا، قبض انبار، مانیفست، پورفرما، اینویس، پکینیگ لیست، اخذ مجوزات، مدارک حمل و نقل کالا، بیمه نامه، بارنامه و …. نیاز داریم. برای انجام این امور بهتر است از ترخیص کار گمرک شهریار کمک بگیرید تا در وقت و هزینه های شما صرفه جویی شود زیرا همانطور که گفته شده امور ترخیص کالا ساده است اما زمان بر و اگر یکی از موارد را فراموش کرده و یا اشتباه انجام دهید منجر به ماندن بیشتر کالا در انبار های گمرک می شود و این برای شما هم زمان بر و هزینه بر است برای همین توصیه ما به شما استفاده از ترخیص کار گمرک شهریار برای ترخیص کالا است.

هزینه ترخیص کالا از گمرک شهریار

هزینه ترخیص کالا از گمرک شهریار

هزینه های ترخیص کالا از گمرک نسبت به تعداد و حجم و جنس کالا و همچنین مسیری که برای واردات و یا صادرات پیموده می شود متفاوت است. به طور کلی هزینه هایی که باید برای ترخیص کالا و واردات و صادارت کالا در نظر بگیرید به بخش های حمل و نقل، بیمه نامه، هزینه های ترخیص کار یا حق العمل کار، هزینه های بازرسی و آزمایشگاه، هزینه های اخذ مجوزات، هزینه بسته بندی کالا، هزینه بارگیری و تخلیه بار در انبار های گمرک و …..  تقسیم بندی می شود. حقوق و عوارض گمرکی هم از سری هزینه هایی است که بعد از انجام تشریفات گمرکی برای ترخیص کالا باید پرداخت شود.

گمرک شهریار

شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص این گمرک می توانید به سایت گمرک شهریار مراجعه کرده و به صورت مجازی با رئیس گمرک شهریار یا معاون گمرک شهریار ارتباط برقرار کنید. در سایت گمرک شهریار، آدرس گمرک تهران و گمرک غرب تهران وجود دارد و شما می توانید به راحتی از خدمات این سایت استفاده نمایید.

هزینه ترخیص کالا از گمرک شهریار

بیشتر بخوانید :

1/5 - (1 امتیاز)