سلطان یاقوت

ترخیص دستگاه جوش التراسونیک از گمرک

واردات و ترخیص دستگاه جوش التراسونیک از گمرک

واردات و ترخیص دستگاه جوش التراسونیک از گمرک

دستگاه التراسونیک از انواع دستگاه جوشی می باشد که با آن می توان قطعات پلاستیکی را با دیگر قطعات جوش داده و استفاده کرد. لازم است بدانید که واردات هر نوع دستگاهی از گمرک نیازمند اخذ مجوزاتی می باشد و بر اساس قوانین و مقررات به واردات و صادرات این کالا پرداخت .

باتوجه به توضیحاتی که داده شد متوجه شدیم که دستگاه جوش التراسونیک از انواع دستگاه جوشی است که می تواند تمامی قطعات از پلاستیک تا …. را به یکدیگر جوش دهد. توانی که این دستگاه با آن به کار می افتد حدود 450 تا 4000 وات می باشد که فرکانس های آن بین 20- 30 -40 کیلو هرتز است.

انواع دستگاه های جوش

دستگاه های جوش دارای انواع مختلفی می باشد که معمولا با توجه به سایز و قطعات، قیمت و میزان سرمایه ای که دارید و نرخ تولیدی که با آن دستگاه جوش می خواهد انجام گیرد انتخاب می شود. از انواع مدل های دستگاه جوش التراسونیک می توان به مدل های گان دستی، انواع دستگاه های استاندارد رومیزی و دستگاه های مخصوصی که با نام special Multi-Head در بازار معروف می باشند می توان اشاره کرد.

موارد استفاده دستگاه جوش التراسونیک

از دستگاه جوش التراسونیک در محل های مختلفی استفاده می شود. از جمله صنعت هایی که از این نوع دستگاه در تولید خود استفاده می کنند می توان به صنعت خودرو سازی، صنعت بسته بندی، اتصالات قطعات پلیمری به خود، اتصال قطعات پلیمری به فلزات، اتصال قطعات فلزی به شیشه و سرامیک و ……. اشاره کرد. از این نوع دستگاه در ساخت انواع تجهیزات پزشکی، تجهیزات الکترونیکی، صنعت خودرو سازی، صنعت هوافضا، همچنین جوش ها ریز مانند جوش های برد رایانه، تلفن های همراه، اتصالات قطعات ترانسفورماتورها، خازن ها و انواع موتورها و … این دستگاه جوش التارسونیک یکی از دستگاه های همه کاره می باشد اما برای هر کار آمپر مشخص دارد از دیگر کارایی که این دستگاه جوش دارد می توان به دوخت پارچه ها، فیلم ها و .. که پایه اتصالات آن پلاستیک ها می باشد اشاره کرد.

با توجه به توضیحاتی که داده شد استفاده از این دستگاه جوش در تمامی صنایع کاربرد دارد و یکی از دستگاه هایی است که دارای ایمنی بالایی می باشد. وقتی برای اتصالات قطعاتی از این دستگاه استفاده می کنید این دستگاه های به راحتی و با سرعت بهم وصل شده و به همین دلیل ایمنی فرد جوشکار حفظ شده و در معرض شعله و حرارت قرار نمی گیرند.

از نظر مصرف انرژی هم دستگاه جوش التراسونیک یکی از دستگاه هایی است که میزان انرژی کمتری را صرف می کند زیرا در دمای پایین تری کار انجام می گیرد بر همین اساس در مصرف انرژی نیز صرفه جویی هم خواهد شد. در زمان استفاده از دستگاه جوش التراسونیک هیچ نوع ماده ای استفاده نمی شود و به همین دلیل برای حفاظت از محیط زیست مناسب است.

با استفاده از این دستگاه در وقت و زمان صرفه جویی شده و نسبت به جوشکاری های که قبلا انجام می شده دقیق تر و قوی تر است. لازم است بدانید که فرآیند جوشکاری در داخل دستگاه به صورت خودکارا نجام شده و به همین دلیل نیروی انسانی کمتری لازم دارد.

قطعات در این روش جوش بسیار محکم بوده و به همین دلیل از کیفیت بالایی برخوردارند. به دلایلی که گفته شد جوشکاری با این دستگاه از سرعت بالایی برخوردار است و می توان برای قطعاتی که ظریف و پیچیده هستند استفاده کرد.

یک نکته مهم در خصوص دستگاه جوش التراسونیک وجود دارد این است که در کنار تمامی مزایایی که دارد یک عیب دارد که باعث آسیب در شنوایی می شود این مورد هم بخاطر فرکانس بالایی است که دستگاه با آن کار می کند. اما این را باید بدانید که قبل از انجام هر کاری اول ایمنی را رعایت کنید برای ایمنی در این کار نیز باید یک محافظ بر روی گوش های خود قرار دهید این کار تا حد بالایی از آسیب به شنوایی توسط این دستگاه می کاهد.

با تمامی این تفاسیر برای واردات و ترخیص این دستگاه باید از متخصصان ترخیص کار در این خصوص کمک بگیرید تا در زمان ترخیص دچار مشکل نشده و کالای خود را در سریع ترین زمان ممکن ترخیص نمایید. برای دریافت مشاوره رایگان در این خصوص با مشاوران و ترخیص این شرکت تجاری و بازرگانی تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02128111034

بیشتر بخوانید :

5/5 - (1 امتیاز)