سلطان یاقوت

ترخیص کولر گازی اسپلیت از گمرک

ترخیص کولر گازی اسپلیت

ترخیص کولر گازی اسپلیت از گمرک

کولر گازی یا همان اسپلیت یکی از مهمترین کالاهای وارداتی در فصل تابستان یا همان فصل های گرما می باشد که از گمرک های مختلفی در کشور وارد می شود. کولر گازی از جمله وسایلی می باشد که از آن برای سرمایش و برودت هوا استفاده می شود. بیشتر واردات این کالا از طریق نمایندگی برند های معروف می باشد.

کشور های زیادی در زمینه تولید و صادرات کولر گازی و اسپلیت و قطعات و لوازم یدکی آن فعالیت می کند. گمرک بازرگان یکی از شاهراه های وارداتی کشور به حساب می آید و کشور ترکیه نیز به عنوان یکی از کشورهای صادر کننده کولرهای گازی شناخته می شود زیرا این کشور در مسیر کشور های اروپایی قرار دارد و اکثرا تجار برای واردات این نوع از کالاها از ترکیه اقدام می کنند در واقع کالای مورد نظر را تا ترکیه آورده و بعد از آن از طریق مرز بازرگان اقدام به واردات آن می کنند.

لازم است بدانید که ترخیص این نوع از کالاها در کشور نیازمند تخصص و آشنایی با قوانین و مقررات می باشد. زیرا ترخیص سریع و به موقع کالا هم شما را به در بازارهای رقابتی جلو انداخته و هم هزینه های کمتری را متحمل خواهید شد. زیرا هرچه کالا در انبارهای گمرک کمتر بماند هزینه های آن نیز کمتر می شود.

انواع کولرگازی ها و اسپلیت هایی که واردات آن به کشور انجام می شود:

  • ترخیص کولر گازی ها و اسپلیت های ایستاده
  • ترخیص کولر گازی ها و اینوترهای سرمایشی و گرمایشی
  • ترخیص کولرگازی و اسپلیت های دوتکه
  • ترخیص کولرگازی و اسپلیتهای پرتابل دار
  • ترخیص کولر گازی و اسپلیت های پنجره ای
  • ترخیص کولر گازی و اسپلیت های سقفی و توکار
  • ترخیص کولر گازی و اسپلیت های داکت دار
  • ترخیص کولر گازی و اسپلیت تهویه های هوا مطبوع
  • ترخیص کولرگازی و اسپلیت سرد و گرم
  • و ….

لازم به ذکر است بر طبق قوانین و مقررات و بخشنامه های صادر شده از طرف سازمان ها و ارگان های مربوطه واردات انواع کولر گازی ها و دستگاه های برودتی ممنوع می باشد. شما عزیزان برای دریافت پاسخ سوالات احتمالی خود در خصوص نحوه ترخیص انواع اسپلیت ها و کولر گازی ها می توانید از افراد خبره و ماهر در این زمینه کمک بگیرید تا در زمان ترخیص کالا از گمرک دچار مشکل نشوید.

ترخیص کولرهای گازی یا همان اسپلیت ها دارای دو قسمت داخلی و خارجی می باشد. که با واردات قطعات داخلی آن به راحتی می توانید نصف حقوق ورودی را پرداخت کرده و قطعات را در داخل کشور سرهم بندی  یا همان اسپبل کرده و به فروش برسانید.

تعرفه گمرکی برای ترخیص کولر گازی یا اسپلیت

تمامی کالاهایی ترخیصی از گمرک دارای تعرفه گمرکی هستند تعرفه گمرکی میزان حقوق ورودی و سایر هزینه های دیگر که برای واردات کالا لازم است را پرداخت می کند. به عنوان مثال کد تعرفه گمرکی برای ترخیص کولر گازی کامل در ردیف 84151010 قرار دارد. کد تعرفه گمرکی بری قطعات داخلی  یا خارجی کولرهای گازی یا اسپلیت ها به صورت جداگانه در ردیف 84159010 قرار دارد. تعرفه گمرکی برای انواع دستگاه های تهویه مطبوع در ردیف 8414 قرار دارد.

شرکت سلطان یاقوت

در حال حاضر که کشور ما در شرایط اقتصادی حساس و بحرانی قرار دارد حتی نحوه و روند واردات شما تجار عزیز نیز بر وضعیت اقتصادی جامعه تاثیر گذار است زیرا در صورت همکاری شما تجار با فرد فاقد صلاحیت  و ناکارآمد، تاخیر در ترخیص کالای شما قیمت تمام شده کالای ورودی افزایش پیدا می کن و در نتیجه کالا با قیمت بیشتری وارد بازار کشور می شود. شرکت سلطان یاقوت با هدف بهبود مسیر تجارت برای وارد کنندگان و صادر کنندگان کشورعزیزمان  می باشد. این شرکت با ارائه خدمات مفیدی از جمله: ثبت سفارش، خرید کالا، حمل و نقل کالا، ترخیص کالا از کلیه گمرکات، اخذ مجوز های قانونی، تنظیم اظهانامه و … در تلاش است امور بازرگانی شما عزیزان را در کمترین زمان و حداقل هزینه به انجام برساند. در صورت کسب اطلاعات بیشتر و یا جهت همکاری با شرکت سلطان یاقوت در زمینه ترخیص کولرگازی یا اسپلیت از گمرک با تلفن های زیر تماس حاصل فرمائید.

تلفن های تماس : 09121995406 – 02128111034

بیشتر بخوانید :