سلطان یاقوت

ترخیص اسکرابر صنعتی از گمرک

ترخیص اسکرابر صنعتی از گمرک

یکی از دستگاه‌های کاربردی و مفید در صنایع، دستگاه اسکرابر است که نیاز بازار مصرفی کشور ما به این محصول از طریق واردات تامین می‌گردد. از این رو قصد داریم در ادامه مقاله امروز به موضوع ترخیص دستگاه اسکرابر از گمرک بپردازیم که در دایره خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان یاقوت جای می‌گیرد. همانطورکه می‌دانید شست‌وشو و پاکسازی زمین و سطوح مختلف همواره امری دشوار به حساب می‌آید. به همین دلیل وسایل و دستگاه‌های مختلفی جهت پاکسازی کف زمین از آلودگی‌ها ارائه می‌شوند. یکی از این دستگاه‌های کاربردی که بیشتر در صنایع مورد استفاده قرار می‌گیرد، اسکرابر یا زمین‌شوی صنعتی نام دارد. این ماشین مکانیزه و پیشرفته، قادر به شست‌وشو و خشک کردن هم‌زمان محیط‌های وسیع با سرعت بالا می‌باشد. اجزای مختلف دستگاه اسکرابر شامل شاسی پلاستیکی یا فلزی، اتصالات شامل مفصل‌های چرخنده، برس، تی لاستیکی، منبع تغذیه، مخزن آب تمیز، مخزن آب کثیف، سیستم مکنده، موتورهای اجرایی، سیستم حرکت و یونیت کنترل پنل و … هستند. پروسه پاک‌سازی زمین به کمک دستگاه اسکرابر به این صورت است که قسمت برس‌های این دستگاه با انجام حرکت‌های دورانی منجر به زدودن آلودگی‌ها می‌شوند و سپس شست‌وشو با پاشش آب تمیز از مخزن مخصوص به سطح زمین تکمیل می‌شود. سپس آب آلوده توسط تی لاستیکی تعبیه شده در قسمت عقب دستگاه جمع آوری شده و توسط موتور مکش و شیلنگ مکش به سمت مخزن تعبیه شده جهت جمع آوری آب کثیف فرستاده می‌شود. از این دستگاه می‌توان برای پاکسازی و شست‌وشوی انواع سطوح از جمله کف پوش‌ها، سطوح سرامیکی، سنگی، سیمانی، اپوکسی و هرگونه سطوح سخت استفاده نمود. انواع اسکرابر از نظر نوع حرکت و هدایت شامل اسکرابر دستی، اسکرابر دارای سرنشین و مینی اسکرابر می‌باشند. تغذیه و سوخت دستگاه اسکرابر از دو طریق برق و باتری یا سوخت فسیلی صورت می‌گیرد که معمولا توسط باطری‌هایی که درون دستگاه‌ها تعبیه شده است به وسیله برق شهری شارژ شده و دستگاه در طول مدت نظافت، از این باطری‌ها استفاده می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه تجارت و ترخیص دستگاه کف‌شوی صنعتی از گمرک، در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

واردات اسکرابر صنعتی در ایران

اسکرابر یا زمین‌شوی صنعتی، یکی از دستگاه‌های وارداتی در کشور ما محسوب می‌شود که سالانه مقادیر بالایی ارز به جهت واردات انواع آن، از کشور خارج می‌گردد. نیاز صنایع مختلف کشور ما به دستگاه کف‌شوی صنعتی از طریق واردات این محصول از کشورهای خارجی توسط تاجران و بازرگانان تامین می‌گردد. فعالیت در این زمینه از سود مناسبی برای فعالان تجاری برخوردار است.

واردات اسکرابر صنعتی در ایران عمدتا از مبداء کشورهای آلمان، چین، امارات متحده عربی، ایتالیا، ترکیه، جمهوری کره، ژاپن و … صورت می‌گیرد.

مجوزات مورد نیاز برای ترخیص اسکرابر صنعتی از گمرک

ترخیص کار رسمی اداره گمرک که به نمایندگی از تاجران و بازرگانان کشورمان قصد ترخیص اسکرابر صنعتی از گمرک را دارد باید برای دریافت و جمع‌آوری مجوزهای زیر از سازمان‌های مربوطه اقدام نماید:

 • مجوز فنی= مجوز سیستمی وزارت صنعت، معدن و تجارت برای بررسی سابقه واردات
 • مجوز ارزی= دفتر صنایع ماشین آلات و تجهیزات تولید برای تخصیص ارز

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص اسکرابر صنعتی

اداره گمرک ایران، به منظور دسته بندی کالاهای تجاری و یکسان‌سازی قوانین تعرفه‌ای حاکم بر آن‌ها، برای تمام کالاهای تجاری کد HS یا کد تعرفه گمرکی در نظر گرفته است.

شماره تعرفه که برای ترخیص اسکرابر یا کفشوی صنعتی از گمرک اختصاص یافته است برابر 84798990 می‌باشد که مشمول حقوق ورودی 1% و اولویت کالایی 26 می‌گردد.

خدمات شرکت سلطان یاقوت در زمینه ترخیص اسکرابر صنعتی از گمرک

شرکت سلطان یاقوت با سال‌ها ارائه خدمت به واردکنندگان و صادرکنندگان کشورمان توانسته است اعتبار زیادی در این زمینه به دست آورد و به عنوان یکی از معتمدترین و خوش‌نام‌ترین شرکت‌ها در این زمینه بدرخشد. این شرکت قصد دارد با ارائه خدمات خود به نحو احسن قدمی در جهت سهولت و سرعت در تجارت تجار عزیز بر دارد. از خدمات این شرکت می توان به ثبت سفارش، ترخیص کالا از گمرک، حمل و نقل کالا، ترانزیت و ترانشیپ، حواله ارز، تنظیم اظهارنامه، اخذ مجوز های قانونی و … اشاره کرد. با اعتماد به متخصصان ترخیص کار شرکت سلطان یاقوت، می‌توانید تجاری ایمن را در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با صرف کم‌ترین هزینه تجربه کنید. در صورت تمایل به کسب اطلاعات و یا هرگونه همکاری در زمینه ترخیص اسکرابر صنعتی از گمرک با تلفن‌های زیر تماس حاصل فرمائید.

تلفن های تماس: 09121995406  – 02128111034

 

برخی خدمات شرکت سلطان یاقوت در زمینه ترخیص اسکرابر صنعتی از گمرک عبارتند از:

 • ترخیص اسکرابر دستی از گمرک
 • ترخیص اسکرابر سرنشین دار از گمرک
 • ترخیص اسکرابر برقی از گمرک
 • ترخیص اسکرابر باتری‌دار از گمرک
 • ترخیص دستگاه کف شور دیزلی از گمرک
 • ترخیص اسکرابر بیمارستانی از گمرک
 • ترخیص اسکرابر سخت کار از گمرک
 • ترخیص اسکرابر مجهز به موتور جلوبرنده از گمرک
 • ترخیص اسکرابر کم‌صدا از گمرک
 • ترخیص زمین‌شو و کف‌شوی صنعتی از گمرک

بیشتر بخوانید :

 

5/5 - (1 امتیاز)