سلطان یاقوت

آموزش ترخیص کالا شامل چه دوره ها و مراحلی می باشد؟

ترخیص کالا یکی از مهمترین و در عین حال سخت ترین مراحل تجارت و بازرگانی است اما شما با ثبت نام در دوره های آموزش ترخیص کالا می توانید به راحتی اقدام به انجام تشریفات گمرکی کالای خود نمایید.

یادگیری ترخیصکاری

یادگیری ترخیصکاری

دوره های آموزش ترخیص کالا از گمرک

شما عزیزان برای دریافت اطلاعات در خصوص صفر تا صد ترخیص کالا از گمرک باید در کلاس ها و دوره های ترخیص کالایی که توسط سازمان فی حرفه ای برگزار می شود شرکت نمایید و بعد برای تکمیل دوره آموزش ترخیص کالا خود باید به صورت کار آموز در کنار ترخیص و حق العمل کاری مطمئن مشغول به کار شوید تا هم به صورت تئوری و هم عملی با مراحل کار آشنا شده و بتوانید ترخیص کاری ماهر شده و به صورت تخصصی به ترخیص کالاهای مختلف از گمرک اقدام نمایید.

درآمد ترخیص کاران چقدر است

پس از اینکه دانستید معنای کلی ترخیص کالا یعنی چه، میتوانید برای یادگیری دوره های آن اقدام نمایید. این مورد برای کارآموزان و دانشجویان دوره های ترخیص کالا و انجام تشریفات گمرکی حائز اهمیت است. لازم است بدانید که در آمد ترخیص کاران حق العمل کاران با توجه به مهارت و تخصص آنها تعیین و مبلغ آن نیز بر اساس جنس کالا و میزان آن برآورد می شود. توجه کنید که ترخیص کار ماهر و کاردان کسی است که کالا را در کمترین زمان و با حداقل هزینه ها از گمرک ترخیص نماید زیرا در صورت بروز مشکل در ترخیص کالا هم هزینه های انبار داری و حمل و نقل کالا بیشتر می شود و هم در رقابت بازاری کالا دیرتر به بازار مصرف ارائه خواهد شد در نتیجه بازرگان متحمل هزینه های بیشتری می شود.

شرکت سلطان یاقوت

شرکت سلطان یاقوت با تجربه بیست ساله آماده ارائه خدمات ترخیص کالا و تجارت و بازرگانی می باشد. ترخیص کار ان و پرسنل زبده این شرکت امور حمل و نقل و ترخیص کالای شما از گمرک را در سریعترین زمان ممکن با حداقل قیمت انجام می دهند. از سری خدمات این شرکت تجاری و بازرگانی: ثبت سفارش، خرید کالا، حمل و نقل، ترانزیت و ترانشیپ کالا، اخذ مجوزات لازم، دریافت پته گمرکی ، دریافت برگ سبز و ….. می باشد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به صورت رایگان با کارشناسان این شرکت تجاری و بازرگانی تماس بگیرید.

استفاده از دوره های آموزشی یا ترخیص کاران ماهر

ترخیص کالا از گمرک و انجام تشریفات گمرکی کالا به خودی خود یک فرآیند خاص و بی نهایت تخصصی می باشد زیرا در صورت اشتباه و مشکل در یکی از مراحل ترخیص کالا تجار و وارد کنندگان دچار تحمل ضرر و پرداخت هزینه های بیشتری خواهند شد. به همین دلیل توصیه ما به شما عزیزان این است که قبل از اقدام به تجارت وبازرگانی صادرات و واردات کالا دوره های آموزش ترخیص کالا را ثبت نام کنید و یا از ترخیص کاری مطمئن و زبده کمک بگیرید.

استفاده از دوره های آموزش ترخیصکاران

استفاده از دوره های آموزش ترخیص کاران

لزوم تسلط به مراحل ترخیص

مراحل ترخیص کالا با توجه به نوع کالا و رویه وارداتی آن متفاوت است و اسناد و تشریفات متفاوتی را هم در برمی گیرد. اما یه طور کلی مراحل ترخیص از گمرک برای تمامی کالا ها یکی است که در نهایت تکمیل اظهار نامه و گرفتن ترخیصیه و قبض انبار برای خروج کالا از انبار های گمرک ضروری می باشد.

چارت مراحل ترخیص کالا

مراحل ترخیص کالا و انجام تشریفات گمرکی کالا به این صورت است که اول باید نسبت به تنظیم اظهار نامه اقدام نمایید برای تکمیل اظهار نامه نیاز به برخی از مدارک کالا مانند: بارنامه، بیمه نامه، مدارک خرید کالا، اینویس، مدارک حمل و نقل و ترانزیت و ترانشیپ کالا، مجوزات لازم، مدارک بازرسی و کارشناسی کالا، مدارک آزمایشگاه و ….. خواهید داشت. همانطور کهدر پارگراف قبلی گفته شد ترخیص تمامی کالاها از انبار های گمرک دارای مراحل یکسانی می باشند فقط در برخی از رویه های وارداتی و صادارتی متفاوت است که قبل اقدام به تجارت و بازرگانی، صادرات و واردات باید نسبت به آموزش ترخیص کالا از گمرک اقدام نمایید و یا از ترخیص کار و حق العمل کاری کاردان در این خصوص کمک بگیرید.

هزینه های ترخیص کالا از گمرک چگونه است

هزینه های ترخیص کالا از گمرک شامل حمل و نقل، بارگیری، تخلیه بار، انبار داری، حقوق گمرکی، سود بازرگانی، بازرسی، کارشناسی کالا، بدرقه کالا و در نهایت کارمزد ترخیص کالا از گمرک می باشد. که تمامی این هزینه ها توسط هئیت وزیران تعیین شده و در نهایت به گمرک ها ابلاغ می شود و گمک مسئول وصول آنهاست.

در ادامه اطلاعات ارزشمندی در مورد ترخیص کالا بدون ثبت سفارش را برایتان آماده کردیم که از شما دعوت می کنیم از این مطلب هم بازدید نمایید.

آموزش ترخیص کالا از گمرک

شرکت سلطان یاقوت

شرکت سلطان یاقوت یک شرکت ترخیص کالا از گمرک می باشد که با بهره گیری از متخصصان مجرب و همچنین داشتن ترخیص کاران و حق العمل کاران زبده و ماهر در تمامی گمرک ها آماده عهده گیری امور ترخیص کالا و حمل و نقل کالاهای تجاری، صادراتی و وارداتی شما عزیزان خواهد بود. همچنین حق العمل کاران و ترخیص کاران ماهر این شرکت با انجام تمام امور تشریفاتی کالای شما در گمرک اعم از اخذ مجوزات لازم، محاسبه هزینه های حقوق گمرکی و سود بازرگانی، ترانزیت و ترانشیپ کالا و …. در اسرع وقت کالای شما را در کوتاهترین زمان ممکن و با کمترنی هزینه از گمرک ترخیص می کنند. برای دریافت مشاوره رایگان در خصوص ترخیص انواع کالاها با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن تماس: 09121995406 – 02128111034

اگر می خواهید در مورد ترخیص کالا  و ترخیص کار بیشتر بدانید می توانید به مقالات سلطان یاقوت در این حوزها مراجعه بفرمایید.

بیشتر بخوانید :

5/5 - (2 امتیاز)