سلطان یاقوت

واردات و ترخیص قطعات پله برقی از گمرک

ترخیص قطعات پله برقی

واردات و ترخیص قطعات پله برقی از گمرک

در قرن جدید و با گسترش مناطق تجاری و برج های مختلف استفاده از پله برقی نیز افزایش یافته و به همین دلیل واردات و ترخیص انواع پله برقی و همچنین قطعات آن برای تامین نیاز مصرف کنندگان افزایش چشم گیری داشته است. به همین صورت وارد کنندگان این کالا شرایط مطلوبی را ایجاد می کنند تا تجار و بازرگانان بتوانند به راحتی و با قیمت مناسب به واردات و ترخیص این کالا بپردازند.

همانطور که متوجه شدید انواع مختلفی از پله برقی و قطعات آن وجود دارد که به مصرف می رسند. بسیاری از این قطعات وارداتی کشور های مختلفی تامین می شود. تعداد زیادی از واردات قطعات پله برقی از کشور های مختلف به صورت تخصصی وارد می شوند زیرا بسیاری از کشور ها به صورت تخصصی در زمینه تولید قطعات پله برقی فعالیت می کنند.

این نکته را در نظر داشته باشید برای واردات قطعات پله برقی باید با افراد ماهر و زبده ای که سابقه کاری در خصوص ترخیص این کالا را دارند مشورت نمایید و کمک بگیرید تا در زمان ترخیص دچار مشکل نشوید. لازم است بدانید قبل از هر گونه اقدامی بین المللی برای خرید کالا باید نسبت به ثبت سفارش آن اقدام نمایید. تا بتوان هماهنگی های لازم برای ترخیص کالا را به انجام رساند.

مراحل و مدارکی که برای واردات قطعات پله برقی باید مورد مطالعه قرار گیرد چیست؟

همانطور که گفته شد ثبت سفارش یکی از مهمترین مراحل در تجارت و بازرگانی هر کالایی می باشد تا بتوان کالا را به صورت قانونی وارد کشور کرد. از جمله اقدامات دیگری که برای واردات کالا باید انجام دهید. اخذ انواع مجوزهای مورد نیاز برای ترخیص کالا، تشریفات گمرکی ترخیص کالاها، ثبت سفارش کالا، منبع یابی برای کالاها و …. می باشد که تمامی اینها به یک ترخیص کار و حق العمل کار زبده و مطمئن نیاز دارد.

از دیگر مواردی که در ترخیص قطعات پله برقی مهم می باشد استفاده از خدمات شرکت حمل و نقل معتبر است. باید توجه داشته باشید که این دستگاه های از ظرافت بالایی برخودار است و به همین دلیل مهم است که شرکت حمل و نقلی که با آن همکاری می کنید از کیفیت کاری بالایی برخوردار باشند. تا کیفیت محصول را از مبدا تا مقصد عهده دار شده و کالا را به سلامت به مقصد برسانند.

تعرفه گمرکی برای واردات قطعات پله برقی

تعرفه واردات پله برقی در صورتی که ممنوعیت وارداتی نداشته باشد به راحتی می توان از طریق کتاب قوانین و اردات و صادرات آن را دریافت کرد. اگر واردات پله برقی از طریق مناطق آزاد صورت بگیرید مشول عوارضی پرداختی در خود مناطق آزاد می شود. اما درصورت واردات از طریق مناطق آزاد مشمول تمامی مقررات و قوانین واردات کالا از ثبت سفارش گرفته تا دریافت مجوزات استاندراد و … را شامل می شود. تعرفه گمرکی برای واردات انواع پله برقی در ردیف 84284000 قرار می گیرد که دارای حقوق ورودی 20 درصدی با احتساب 9 درصد می باشد.

بر اساس قوانین و مقررات واردات پله برقی باید با گواهی بازرسی coi باشد که این گواهی بازرسی برای پکیج های پله برقی از لحاظ دقت در کیفیت ضروری است. لازم است به این نکته توجه کنید که برند های ایمنی تابلو های فرمان باید بر اساس استاندارد ENB1-1 باشد.

شرکت سلطان یاقوت

شرکت سلطان یاقوت با تکیه بر نیروهای توانمند خود در زمینه بازرگانی و ترخیص کالا، آماده خدمت رسانی به تاجران گرامی می‌باشد. این شرکت با ارائه خدماتی نظیر: ثبت سفارش، حواله ارز، حمل و نقل کالا، کسب مجوز های مورد نیاز، ترانزیت و ترانشیپ، ترخیص کالا از کلیه گمرک ها و…. می تواند شما تاجران عزیز را در این امر سخت یاری کند. تا امور بازرگانی شما در حداقل زمان و با کمترین هزینه به انجام برسد و از بروز هرگونه مشکل و زیان برای شما جلوگیری نماید. در صورت تمایل به همکاری با شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص قطعات پله برقی از گمرک می توانید با همکاران ما در این شرکت تماس بگیرید تا تمام مراحل تجارت شما از خرید کالا و ثبت سفارش تا تحویل کالا را برای شما انجام دهند.

شماره تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

بیشتر بخوانید :