سلطان یاقوت

صادرات به امارات و هرآنچه باید بدانید

صادرات به امارات

صادرات به امارات

برای داشتن تجارتی پرسود اول از همه باید با کشوری که می خواهیم به آن صادارت و واردات انجام بدهیم آشناییت پیدا کنیم و نیازهای مردمان آن کشور را به خوبی بشناسیم. امارات و دبی را می توان از شهرهای مهم اقتصادی در دنیا دانست زیرا بسیاری از شرکت های مهم تجاری و اقتصادی جهان و کارخانجات تولیدی در آن حضور دارند و به فعالیت اقتصادی می پردازند که به همین دلیل رشد اقتصادی چشمگیر این کشور در دهه های اخیر موجب شده که این کشور بر سر زبانها بیوفتد. زیرا در مدت کوتاهی که از اقتصادی شدن و رشد چشمگیر آن می گذرد توانسته اقتصاد خود را با کشور ها و شرکت های برجسته دنیا گره بزند و به ماکتی ازاقتصاد کل جهان بدل گشته است که تمامی موسسات مطرح دنیا و بانک ها و شرکت ها و افراد قدرتمند از نظر مالی و اقتصادی در آن حضور دارند.

صادارت به امارات در کنار سایر لاین های تجاری ایران یکی از پر درآمد ترین تجارت ها و صادارت ها می باشد. زیرا صادارت به امارات مانند تجارت و بازرگانی با کشورهای عراق، ترکیه، چین جزء بزرگترین خطوط صادارتی و وارداتی ایران به حساب می آید. به عبارت دیگر می توان گفت که امارات یکی از قوی ترین شرکای تجاری ایران است. امارات متحده عربی در واقع دروازه تجارت خارجی ایران با کشور های عربی حاشیه خلیج فارس می باشد. در این بین نیز دبی از قطب های صادراتی به ایران به حساب می آید و در زمانی که حرف تجارت و بازگانی با امارات پیش کشیده می شود دبی به عنوان یک قطب تجاری  عرض اندام می کند و با توجه به شرایط اقتصادی که دبی دارد این مورد طبیعی است.

موقعیت امارات

امارات متحده عربی با مساحت تقریبی 83600 کیلومتر مربع از کشور های بزرگ دنیا می باشد. همانطور که می دانید امارات متحده عربی و کشور های حاشیه ایخلیج فارش از کشور های بیابانی به حساب می آیند. و در برخی از منطقه های این کشور های نیز آب و هوا بسیار سرد و کوهستانی می باشد در واقع آب و هوایی معتدل برای کشت محصولات کشاورزی ندارند از همین رو از مشتریان پرو پا قرص محصولات کشاورزی و غذایی می باشند.

صادارت به امارات

صادارت از ایران به امارات شامل موارد مختلف و کالاهای متفاوتی می باشد. امارات آب و هوایی بیابانی دارد و شرایط مناسبی برای کشت محصولات کشاورزی نخواهند داشت از این روز برای تامین محصولات کشاورزی و خواراکی به واردات آن روی آورده اند. امارات متحده عربی یا همان دبی در خصوص واردات کالا به این کشور بسیار هوشمندانه و با سیاست عمل کرده است. این کشور با جمع کردن بزرگترین واردکنندگان جهانی در کشور خود آنقدر در زمینه محصولات مختلف بی نیاز است که خود شروع به صادرات کالاهای وارداتی به این کشور می کند و از این جهت ارز آوری برای کشور خود را به حد اعلا می رساند. دبی یک کشور ثروتمند به حساب می آید و ظرفیت و قدرت خرید مردم و تجار در این کشور آنقدر بالاهست که مردم از پس خرید محصول با قیمت بالا بر می آیند. لازم است بدانید که بنادر و فرودگاه های زیادی که در کشور امارات وجود دارد و این قضیه به راحتتر کردن واردات و صادارت به این کشور کمک می کند.

حمایتی که دبی از تولید کنندگان و تجار خارجی می کند علتی است برای پرطرفدار بودن صادارت و واردات به امارات متحده عربی الیته که دبی بی علت از تجار و بازرگانان حمایت نکرده و این حمایت برای خود دبی و امارات متحده عربی پر از سود می باشد. زیرا با این حمایت راه باز است برای واردات بیش از حد به دبی و در نهایت تولید مجدد خود محصول در دبی و صادرات آن به دیگر کشورها که این خود برپایی اقتصادی جدید برای دبی و امارات به حساب می آید. این حمایت دبی از تاجرات به حدی است که صادرات به دبی همیشه در راس لیست تجار قرار دارد.

شرکت سلطان یاقوت

شرکت سلطان یاقوت با سال ها سابقه مفید و عملی در زمینه بازرگانی و ترخیص کالا آماده به همکاری با واردکنندگان و صادرکنندگان عزیز کشور می باشد. این شرکت با بهرمندی از نیروهایی زبده و توانمند خدماتی نظیر ثبت سفارش، تنظیم اظهارنامه، اخذ مجوزات قانونی، حمل و نقل، ترانزیت و ترانشیپ، حواله ارز، ترخیص کالا و … را در اسرع وقت و با حداقل هزینه به انجام می رساند. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر یا همکاری با شرکت سلطان یاقوت با تلفن های زیر تماس حاصل فرمائید.

تلفن های تماس 09121995406 –02128111034

بیشتر بخوانید :

 

5/5 - (1 امتیاز)