سلطان یاقوت

چه دوره ای مناسب آموزش صادرات است؟

دوره آموزش صادرات

دوره آموزش صادرات : عزیزانی که قصد دارند امور تشریفات گمرکی صادراتی کالا را انجام دهند باید نسبت به آموزش های در خصوص چگونگی انجام آن اقدام نمایند. زیرا بدون آشنایی به قوانین و مقررات صادرات کالا در کشور خود وهمچنین آشنایی با مقررات کشور هدف نمی توان در این کار موفق بود.

سرفصل های دوره آموزش صادارت چیست؟

همانطور که گفته شد برای موفقیت در امور تجاری و بازرگانی به خصوص صادرات باید بر قوانین و مقررات کشور خود و همچنین کشور هدف آشنایی کامل داشته باشید بدین منظور یکسری از آموزش ها از جمله: آشنایی کلی با امور مربوط به بازرگانی های خارجی ، مبانی خرید های خارجی، قوانین و مقررات های واردات و صادرات، اعتبارات اسنادی، اینکو ترمز 2010، آشنایی در خصوص انواع اسناد بازرگانی های خارجی، آشنایی با امور حمل و نقل های بین المللی، آشنایی با انواع بیمه های باربری، آشنایی با امور گمرکی و …… نیاز هر بازرگانی برای صادرات کالا می باشد.

اصول بازرگانی در صادارت کالا

برای بازرگانی در خصوص صادرات کالا یکسری از اصول و قوانین، به غیر از آموزش هایی که در پاراگراف قبلی به آن اشاره شد باید به یاد داشته باشیم. ابتدا باید به توانایی ها و استعداد های خود در این زمینه آگاهی پیدا کنیم. بعد از آن باید  به بررسی صنعت کشور خودمان و همچنین صنعت کشور هایی که می خواهیم آن کالای خاص را به آنجا ارسال کنیم بپردازیم تا بتوانیم بهترین نقطه و خریدار را برای کالای مورد نظر پیدا کنیم. اما باید بدانید که برای بازرگانی های خارجی باید اصول واردا ت وصادرات کالا را به طور کامل از مبتدی تا حرفه ای به یاد داشته باشید. برای این کار شما باید یاد بگیرید که چگونه بازارهای دنیا در زمینه محصولات مختلف را نقد و بررسی کرده و قیمت های کالای خاص را در آن منطقه بیابید. بدین صورت می توانید مشتری هایی برای کالای مورد نظر خود پیدا کنید.

با شرکت در دوره های آموزش صادرات چه چیزی را می آموزیم؟

همانطور که توضیح دادیم برای موفقیت در زمینه بازرگانی های خارجی باید یکسری از آموزشها را دریافت کنید. در دوره های آموزش صادارت کالا به تراکنش های پولی و بین المللی آشنا خواهید شد. برای انجام فعالیت در ذوره های سخت اقتصادی و تحریم ها و دور زدن آنها آموزش هایی را دریافت خواهید کرد تا بتوانید در آن زمان ها هم فعالیت های پر بازده را تجربه نمایید. قوانین و مقررات در زمینه صادارت انواع کالا ها از جمله میوه ها، خشکبار، محصولات پتروشیمی، اتومبیل و خودروهای مستعمل و …. را می آموزید. بررسی اسناد واردات و صادارت، قرار داد های بین المللی و مکاتبات تجاری با کمپانی ها و اداره های دولتی خارجی در خصوص انواع کالا در تجارت های بین المللی یکی از مهمترین اصول کار است در این دوره های آموزشی با آنها نیز آشنا خواهید شد. ترفند های مذاکره و معامله های بین المللی را می آموزیم. با پشت سر گذاشتن این آموزشها می توانید واردات و صادرات کالاهای بین المللی را به راحتی بر عهده بگیرید و برای خود کسب درآمد داشته باشید.

البته به یاد داشته باشید که صرف آموزش دیدن شما را به خودی خود به یک بازرگان و تاجر خوب و با تجربه تبدیل نخواهد کرد  و شما باید در این مسیر تلاش و پشتکار خود را به کار گیرید و با جدیت تمام فعالیت کنید تا بتوانی در طی کار فعالیت حرفه ای را یاد بگیرید و انجام این امور برای شما به راحت ترین شکل ممکن صورت بگیرد.

شرکت سلطان یاقوت

شرکت سلطان یاقوت با تجربه بیست ساله آماده ارائه خدمات ترخیص کالا و تجارت و بازرگانی می باشد. ترخیص کاران زبده این شرکت امور حمل و نقل و ترخیص کالای شما از گمرک را در سریعترین زمان ممکن با حداقل قیمت انجام می دهند. از سری خدمات این شرکت تجاری و بازرگانی: ثبت سفارش، خرید کالا، حمل و نقل، ترانزیت و ترانشیپ کالا، اخذ مجوزات لازم، دریافت پته گمرکی ، دریافت برگ سبز و ….. می باشد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به صورت رایگان با کارشناسان این شرکت تجاری و بازرگانی تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید :