سلطان یاقوت

واردات گوشی ازچین (راهنمای کامل)

واردات گوشی از چین

واردات گوشی از چین یکی از پرسود ترین تجارت ها می باشد زیرا گوشی های ساخت این کشور هم از نظر کیفیت و هم قیمت مناسب می باشند.

واردات گوشی ازچین

واردات گوشی از چین

کشور چین با دانش و فنی آوری و توانایی های خود توانسته بازارهای دنیا را در تمامی محصولات تولیدی تسخیر کند. ایران نیز یکی از مقاصد هدف برای فروش محصولات چینی انتخاب شده واردات گوشی از چین نیز یکی از پرطرفدارترین تجارت ها است و به علت عدم توانایی ایران در واردات گوشی از کشور های اروپایی بسیار مورد توجه قرار گرفته است. محدودیت ایران برای تامین کالاهای مورد نظر از کشورهای پیشرفته دنیا از مهترین دلایل واردات گوشی از چین می باشد.

علت قیمت مناسب محصولات چینی

کشور چین جمعیت زیادی دارد و به طبع نیز دارای نیروی انسانی زیادی برای انجام کارهای تولیدی می باشد. به همین دلیل کشور چین توانسته با استفاده از نیروی انسانی ارزان و دانش و فناوری های نوینی که دارد بازار محصولات تولیدی دنیا را در دست بگیرد به طوری نبض تولید دنیا با کشور چین می زند. در ایتدا کمیت محصول و در انتها کیفیت کار را افزایش می دهد. به همین دلیل قیمت محصولات چینی اغلب کمتر از قیمت کالاهای کشور های دیگر است و مخاطب زیادی دارد. در میان برند های گوشی های چینی برند های با کیفیتی نیز وجود دارد که افراد می توانند از این کشور به واردات انواع گوشی ها بپردازند زیرا برخلاف دلار که وارد کنندگان و بازرگانان ایرانی را برای تجار وبازرگانی دچار مشکل کرده قیمت یوان چین تغییری آنچنانی نداشته و افراد راحتتر می توانند به خرید کالا از چین بپردازند.

شرکت سلطان یاقوت

شرکت سلطان یاقوت با تجربه بیست ساله آماده ارائه خدمات ترخیص کالا و تجارت و بازرگانی می باشد. ترخیص کار ان و پرسنل زبده این شرکت امور حمل و نقل و ترخیص کالای شما از گمرک را در سریعترین زمان ممکن با حداقل قیمت انجام می دهند. از سری خدمات این شرکت تجاری و بازرگانی: ثبت سفارش، خرید کالا، حمل و نقل، ترانزیت و ترانشیپ کالا، اخذ مجوزات لازم، دریافت پته گمرکی ، دریافت برگ سبز و ….. می باشد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به صورت رایگان با کارشناسان این شرکت تجاری و بازرگانی تماس بگیرید.

واردات گوشی ازچین

مزایای واردات گوشی و لوازم جانبی آن از چین

قیمت مناسب و پایین این محصولات یکی از مهمترین مزیتهای واردات کالاهای الکترونیکی به خصوص گوشی موبایل از چین می باشد. همچنین به دلایل سیاسی که ایران امکان خرید گوشی وجانبی آن را از کشور های دیگر ندارد خرید از چین یکی از بهترین گزینه های می باشد. و این مساله نیز در روابط خوب سیاسی و اقتصادی ایران با چین تاثیرگذار است. عامل دیگری که برای تجار و بازرگانان و فعالان در حوزه واردات گوشی فعالیت می کنند بسیار مهم است قیمت این لوازم الکتریک و گوشی های موبایل بوده که تغییر قیمت های لحظه ای که بر اساس نرخ دلار محاسبه می شود باعث سردرگمی خریدارن  محصول می شود با واردات کوشی و لوازم جانبی آن از چین می توانید از قیمت های لحظه ای رهایی پیدا کرده و با اطمینان خاطر بیشتری به خرید و یا تجارت وبازرگانی این کالا ها بپردازید.(ترخیص کار )

نحوه واردات گوشی و لوازم جانبی آن از چین

برای تجارت و بازرگانی تمامی کالا ها نیاز به داشتن کارت بازرگانی خواهید داشت و واردات گوشی از چین هم از این قاعده مستثنی نیست. همچین در قدم اول باید نسبت به انجام ثبت سفارش کالای وارداتی در سامانه گمرک اقدام نماید. لازم است بدانید که به همان دلایل سیاسی که در پاراگراف های قبلی به آن اشاره شد بخشنامه های واردات و تجارت کالاها از کشور های مختلف برای انواع کالا مدام در حال تغییر می باشد. شما برای اینکه راحتتر به ترخیص کالا بپردازید  نیاز به آشنایی کامل با آنها خواهید  داشت.

واردات گوشی ازچین
واردات گوشی و لوازم جانبی آن از چین

در کنار این ها انجام امور حمل و نقل و اخذ مجوزات و …. نیز وجود دارد که این کار را برای شما سخت می کند پیشنهاد ما به شما برای انجام امور تشریفات ترخیص کالا از استفاده از ترخیص کار و یا حق العمل کار ماهر می باشد تا در کمترین زمان و با حداقل هزینه بتوانید به ترخیص کالای مورد نظر از گمرک اقدام نمایید.

تجارت و بازرگانی گوشی ها قاچاقی

در سالهای گذشته خرید  و فروش گوشی های قاچاقی رواج زیادی داشته اما در سالهای اخیر به دلیل اینکه هر گوشی وارداتی به کشور دارای شناسنامه ملی و کدی می باشد که با وارد کردن آن در سایت گمرک کشور متوجه قاچاق بودن و یا نبودن آن کالا می شوند. که به صورت عامه به آن عمل رجیستری می گویند هزینه رجیستری گوشی های وارد شده نیز بر عهده بازرگان می باشد که با قیمت تمام شده گوشی چینی زیاد نمی شود. در صورت عدم انجام این کار و ثابت شدن قاچاق گوشی ها تبعات و جریمه های سنگینی برای شخصی که واردات گوشی از چین یا هر کشور دیگری را انجام می دهد به همراه دارد.

بیشتر بخوانید :

 

 

3.5/5 - (2 امتیاز)