سلطان یاقوت

ترخیص کناف از گمرک

ترخیص کناف از گمرک

ترخیص کناف از گمرک

امروزه دکوراسیون های مدرن جذابیت و اهمیت بالایی پیدا کرده است. کناف یکی از جدیدترین پوشش های سقف کاذب می باشد که برای دیواره های جدا کننده ام به کار می رود. خانه هایی با دکوراسیون ویژه و جذاب با کناف برا سقف یکی از اموری است که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

کناف ها برای پنل های گچی و غیر گچی برای سقف خانه به کار می رود. این نوع از سازه ها یکپارچه هستند و به روکشی از گچ و سیمان پوشیده می شوند. جنس این سازهای کنافی از گالوانیزه بوده سقف ها و سازه های کنافی به صورت های ثابت و متحرک بوده که هرکدام در جاهای مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند.

سقف های کنافی که در ساختمان ها و منازل مختلف مورد استفاده قرار می گیرد سقف های کنافی ثابت و متحرک تقسیم می شود. سقف های کناف متحرک از پنل جدا می شود اما در سقف های کنافی ثابت نمی توان آنها را جدا کرد. سقف های کنافی ثابت به دوسته طرحدار و ساده نیز تقسیم بندی می شود.

تجارت و بازرگانی کناف چگونه است؟

کناف یکی از کالاهایی می باشد که تجارت آن در کشور ما انجام می گیرد و به دلیل استفاده بسیار زیادی که امروزه دارد، جز وسایلی می باشد که بازار عرضه و تقاضا همواره برای آن وجود دارد. این کالا در ایران از کشور های چین، ایالات متحده عربی و ترکیه وارد می شود. و انواع مختلف آن برای مصارف متعدد سقفی یا دیواری به دست مصرف کنندگان می رسد. اما لازم به ذکر است که واردات کالا در کشور ما تابع قوانین و مقرراتی می باشد که در صورت عدم رعایت مشکل و زیان را برای شما عزیزان به همراه خواهد داشت در نتیجه پیش از شروع هر کاری به کسب اطلاعات در این زمینه بپردازید. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان یاقوت تماس حاصل کنید.

 • انواع کناف های وارداتی به کشور
 • سقف کناف کاذب
 • مصالح کناف
 • سقف کاذب مشبک کنالف
 • دیوارهای پوششی کناف
 • دیوارهای پوششی کناف
 • دیوارهای جداکننده کناف
 • کناف های ضد حریق
 • کناف های ضد رطوبت
 • سقف کاذب و کناف آکوستیک
 • و …

مراحل و مدارک مورد نیاز برای ترخیص کناف از گمرک:

همانطور که می دانید مدارک مورد نیاز برای ترخیص کالا از تمامی گمرکات یکسان بوده و فقط سرعت و هزینه های ترخیص کالا است که آنها را متمایز می کند که شما عزیزان برای ترخیص کالای سریع از مرز به یک ترخیص کار گمرک کاردان نیاز خواهید داشت. اولین و مهمترین مورد در ترخیص کالا داشتن کارت بازرگانی برای صاحب کالا و یا حق العل کار می باشد. بعد از بررسی این مورد باید مدارک مورد نیاز انجام تشریفات گمرکی را جمع آوری کرده و به تنظیم اظهار نامه بپردازیم از جمله مدارک که برای تنظیم اظهار نامه مورد نیاز است:

قبض انبار

پیش فاکتور

احذ مجوزات

بارنامه

بیمه نامه

گواهی بازرسی

اینویس

فیش های پرداختی عوارض و مالیات

فیش پرداختی تعرفه ها

و …..

لازم به ذکر است که شما عزیزان برای تجارت و بازرگانی نیز به ترخیص کار گمرکی که به قوانین و بخشنامه های گمرکی کشورها و زبان رایج آن آشنا باشد نیازمند هستید. همچنین شما می توانید برای خرید و فروش انواع کالا ها با توجه به قوانین منعقد شده بین ایران و کشورها قرار دارد اقدام نمایید.داشتن فردی آشنا به گمرک ها و این بازارچه های مرزی و مردمان آن که به داد و ستد بپردازد یکی از سود آورترین معملات را در پی خواهد داشت.

شرکت سلطان یاقوت

شرکت سلطان یاقوت با سال ها سابقه فعالیت در زمینه بازرگانی در سال 1391 به صورت رسمی آغاز به کار نمود و توانست طی این زمان اعتماد تاجران زیادی را به خود جلب کرد و درصدد گسترش خدمات و شعب خود در جهت رفاه حال شما عزیزان برآمد و امروز با ارئه خدمات متنوع تر با کیفیتی بیشتر از پیش در خدمت شماست. برخی از خدمات این شرکت این زمینه  ترخیص کالا، حمل و نقل کالا، ثبت سفارش، تنظیم اظهارنامه ، حواله ارز، ترانزیت و ترانشیپ و… می باشد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر و یا همکاری با شرکت سلطان یاقوت با تلفن های زیر تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 –02128111034

بیشتر بخوانید :