سلطان یاقوت

ارسال حواله ارزی به تمام کشور ها

ارسال-حواله-ارزی-به-تمام-کشور-ها

ارسال حواله ارزی به تمام کشور ها

حواله ارز یعنی از طریق یک حساب بانکی فردی یا شرکتی به بانک دیگردر مقصد کشوری پول ارسال کند که به آن حواله ارزی گفته می شود. ارسال حواله ارزی یا همان پول به کشورهای دیگر برای تجارت و بازرگانی یکی از عمده نیازهای تجار و بازرگانان کشور می باشد که این کار توسط صرافی ها و یا شرکت های خصوصی و یا بانکها انجام می شود. روش های پرداخت دارای انواع مختلفی می باشد که رایج ترین آن پرداخت آنلاین می باشددر پرداخت های آنلاین نیز دو نوع وجود دارد یکی ویزا و دیگری مستر کارت که آنهم به واسطه درگاه های پرداخت اینترنتی و انتقال پول به صورت آنلاین از حساب خریدار کشر و به حساب فروشنده ارسال می شود. با توجه بهدریافت درگاه های مستقیم برای مسترکارت و ویزا به راحتی برای همه مقدور نیست معمولا موسسات بین المللی از پذیرندگان این نوع پرداختها می باشند.

لازم است بدانید که روش های پرداخت خارجی به دو دسته مختلف یکی ریسک هزینه با خریدار که معمولا روش های پرداخت آنلاین، روش تعهد بانک در پرداخت، روش های اعتبار اسنادی و دیگری که ریسک و هزینه های آن با فروشنده می باشد مانند روش حساب باز، روش برات ساده، روش برات اسنادی و ….

اگر بخواهیم خیلی دقیقتر این مسئله روش های پرداخت بین المللی را مورد بررسی قرار دهیم به 4 روش کلی برای پرداخت های بین المللی می رسیم که پرداخت ها توسط چک های بانکی و انتقلاب بانکی و حواله ای می باشد، وصول اسنادی و اعتبارات اسنادی از دیگر روش های پرداخت می باشد.

فرآیند های پرداخت و انتقالات بانکی و حواله های ارزی و روش های حساب باز و پیش پرداخت ها با حداقل های تشریفات و پیچیدگی ها از نهاد های مالی بانکی و صرافی ها برای انتقال پول صورت می گیرد. با استفاده از این روش فروشنده بعد از ارسال کالا منتظر دریافت وجه می ماند.

برای ارسال یا حواله ارزی چه مراحلی باید طی شود

در وهله اول برای ارسال حواله ارزی از بانک مقصد باید بانک دارای کد رهگیری یا سوئییفت معتبر باشد. تعیین واحد پولی معادل بر مبانی واحد پول بانک مقصد برای ارسال حواله تحت عنوان حواله تحویل بانک می دهد. حواله ها از طریق بانک ثالث که بر مبنای پول ارسالی تغییر می کند و به بانک مقصد می رسد و بسته به نوع حساب فروشنده به واحد پول رایج تبدیل می شود و یا به حساب ارزی وی رفته و می تواند با ان خرید فروش انجام دهد.

حواله ارزی وسترن یونیون چیست؟

یکی از حواله های ارزی که فرد می تواند بدون داشتن حساب بانکی به تمام نقاط دنیا در کوتاه ترین زمان ممکن ارز ارسال کند. حواله ارزی وسترن یونیون می باشد. در حواله وسترن یونیون لازم است فردی که به حساب آن حواله ارزی می شود در کشور مقصد حساب بانکی داشته باشد. و به همین دلیل تنها کافیست با پاسپورت و کد امنیتی خود به به دفتر وسترن یونیون مراجعه کرده و مبلغی که بهحساب آن ارسال شده را دریافت کند.

شرکت سلطان یاقوت

شرکت سلطان یاقوت با سال ها سابقه عملی و موفق در زمینه و بازرگانی در خدمت شما عزیزان می باشد تا با ارائه خدماتی نظیر ثبت سفارش، اخذ مجوزات قانونی، تنظیم اظهارنامه، اخذ مجوزات قانونی، حمل و نقل کالا، ترانزیت و ترانشیپ، حواله ارز، ترخیص کالا، مشاوره تخصصی، خرید کالا و … از بروز مشکل و تاخیر در امور شما جلوگیری نماید. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر یا همکاری با شرکت سلطان یاقوت در زمینه ارسال حواله های ارزی به تمام کشور ها می توانید با تلفن های زیر حاصل فرمائید.

تلفن های تماس: 02128111034 – 09121995406

بیشتر بخوانید :