سلطان یاقوت

حمل کالا از دبی (ته لنجی) بصورت سریع و مطمئن

حمل کالا از دبی

حمل کالا از دبی (ته لنجی) بصورت سریع و مطمئن

حمل کالا از دبی (ته لنجی) یکی از مورد علاقه ترین و محبوبترین روشهای ترخیص کالا از دید تجار و بازرگانان می باشد زیرا نیازی به پرداخت حق گمرکی ندارد.

شرایط حمل کالا از دبی به روش ته لنجی

برای حمل کالا از دبی به شیوه ته لنجی تقریبا می توان گفت هیچ محدودیتی وجود ندارد و شما می توانید کالاهای مورد نظر خود را با صرف کمترین هزینه و در زمانی معقول تحویل بگیرید. در صورتی که شرکت مورد نظر خود برای انجام این کار را به درستی انتخاب کنید می توانید با کمترین دردسر ممکن بار خود را در نقطه مد نظرتان دریافت کنید.بیشتر بخوانید

شرکت سلطان یاقوت

شرکت سلطان یاقوت با تجربه بیست ساله آماده ارائه خدمات ترخیص کالا و تجارت و بازرگانی می باشد. ترخیص کاران زبده این شرکت امور حمل و نقل و ترخیص کالای شما از گمرک را در سریعترین زمان ممکن با حداقل قیمت انجام می دهند. از سری خدمات این شرکت تجاری و بازرگانی: ثبت سفارش، خرید کالا، حمل و نقل، ترانزیت و ترانشیپ کالا، اخذ مجوزات لازم، دریافت پته گمرکی ، دریافت برگ سبز و ….. می باشد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به صورت رایگان با کارشناسان این شرکت تجاری و بازرگانی تماس بگیرید.

 

حمل کالا از دبی (ته لنجی) چگونه و توسط چه کسی انجام می شود

همان طور که از عنوان این روش حمل کالا مشخص است از لنج برای انتقال کالاها استفاده می شود و ملوان موظف است کالاهای مورد نظر شما را با خود از طریق مرزهای آبی کشور و بنادر مرتبط با آنها از جمله بندر بوشهر، دلوار، دیر و گناوه حمل نماید.

مزایای روش حمل بار ته لنجی

یکی از دغدغه هایی که همیشه با تجار و وارد کنندگان کالا همراه بوده است بحث در مورد هزینه های گمرکی و پرداخت آن است. در روش حمل کالا به شیوه ته لنجی هزینه ترخیص کالا حذف می شود و نیازی به پرداخت آن وجود ندارد. به همین دلیل این روش یکی از محبوبترین روشهای حمل بار در بین بازرگانان محسوب می شود زیرا آن ها را از پرداخت هر نوع عوارض و گمرکی راحت می کند.

قوانین واردات کالا از دبی با استفاده از ته لنجی

تمام کاری که از سمت شما می بایست انجام شود این است که کالای مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایید و شرکتی مطمئن برای انجام این کار را پیدا کنید و بقیه کار را به آنها بسپارید. اجناس مورد نظر شما در هر ابعاد، قیمت و وزنی که باشد در اسکله هایی همچون شارجه و دبی دریافت می شود و بدون ایجاد کوچکترین زحمتی برای شما در بندر مد نظرتان در جنوب کشور برایتان ارسال می شود.

حمل بار با لنج از دبی شامل چه کالاهایی می شود

در پاسخ این سوال باید بگوییم که بطور مشخص به اجناس خاصی برای حمل توسط لنج اشاره نشده و این موارد می تواند شامل خوراک، پوشاک، وسایل الکترونیکی و … باشد.

مدت زمان حمل بار از دبی با لنج چقدر است؟

زمان حمل بار با لنج از دبی به عوامل مختلفی بستگی دارد که هر کدام می تواند در تعیین زمان حمل کالاها نقش عمده و بسزایی داشته باشد. از مهمترین عواملی که در تعیین زمان این کار تاثیرگذار هستند می توان به:

  • وضعیت آب و هوایی و شرایط دریا
  • مراحل زدن بار در داخل بنادر دبی
  • زمانی که بطور معمول طول میکشد تا لنج مورد نظر از دبی به بنادر ایران برسد
  • مدت زمان مربوط به انجام امور ترخیص بار در داخل خاک ایران

اشاره کرد. البته علاوه بر تمامی این موارد سرعت عمل و تعداد نیروها و لنج شرکتی که شما کار حمل و ترخیص کالای خود را به آن سپرده اید از دیگر عوامل بسیار تاثیرگذار در سریعتر رسیدن بارتان به مکان مورد نظرتان است. البته اگر به دنبال زمان حدودی برای انجام این کار هستید می توان بصورت تقریبی زمانی در حدود 8 تا 20 روز را برای انجام این کار در نظر گرفت.

هزینه حمل کالا با لنج از دبی

در مورد هزینه های حمل و نقل کالا با لنج هم مانند بحث در مورد مدت زمان رسیدن بار چالش ها و عوامل مختلفی دخیل است. از مهمترین عواملی که می توانند در افزایش و کاهش قیمت حمل کالا تاثیرگذار باشند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کالا از دسته چه نوع کالاهایی می باشد مثلا خوراکی، پوشیدنی و …
  • ابعاد و وزن کالا چقدر است
  • از نظر مالی ارزش کالا چه میزان است

در هر صورت شما می توانید با شرکت هایی مانند ما که در این زمینه خدمات می دهند تماس بگیرید و با شرح کاملی از بار و کالای خود در مورد میزان هزینه انجام کار استعلام بگیرید.

نتیجه گیری

با توجه به اینکه حمل کالا از دبی با لنج نیاز به تجربه و مهارت بالایی دارد به شما پیشنهاد می کنیم قبل از سپردن کار خود به شرکت و فردی حتما در مورد صحت و دریستی کار آن ها تحقیقات لازم را به عمل آورید. با توجه به تجربه ای که تیم ما در این زمینه دارد شما می توانید با اطمینان و آرامش خاطر کامل کارتان را به ما بسپارید تا به بهترین شکل ممکن آن را برایتان انجام دهیم.

ثبت آگهی رایگان

بیشتر بخوانید :

 

3.6/5 - (5 امتیاز)