سلطان یاقوت

ترخیص کار

ترخیص کار بندرعباس چه وظایف و خدماتی بر عهده دارد؟

ترخیص کار بندرعباس

ترخیص کار بندرعباس، باید مهارت زیادی در امر ترخیص کالا و برای پیش بینی هزینه های قطعی و احتمالی ترخیص کالا داشته باشد. شرکت سلطان یاقوت بعنوان ترخیص کار فعالیت دارد.

بندرعباس یکی از بنادر مهم تجاری در ایران می باشد و شما برای ترخیص کالا از این گمرک نیاز به ترخیص کار بندرعباس خواهید داشت. گمرک بندرعباس یکی از قدیمی ترین بنادر تجاری و بازرگانی ایران است و  به دلیل مجاورت با خلیج فارس و تنگه هرمز خیلی شلوغ و پرکار می باشد.دو گمرک مهم شهید رجایی و شهید باهنر نیز در این بندر هستند. بیشتر کالاهایی که به صورت ترانشیب و حمل و نقل دریایی به ایران فرستاده می شوند از گمرکات بندرعباس ترخیص شده و کار تشریفات گمرکی آنها توسط ترخیص کار بندرعباس به انجام می رسد.

 

ترخیص کار بندرعباس

شرکت سلطان یاقوت

شرکت سلطان یاقوت با تجربه بیست ساله آماده ارائه خدمات ترخیص کالا و تجارت و بازرگانی می باشد. ترخیص کار ان و پرسنل زبده این شرکت امور حمل و نقل و ترخیص کالای شما از گمرک را در سریعترین زمان ممکن با حداقل قیمت انجام می دهند. از سری خدمات این شرکت تجاری و بازرگانی: ثبت سفارش، خرید کالا، حمل و نقل، ترانزیت و ترانشیپ کالا، اخذ مجوزات لازم، دریافت پته گمرکی ، دریافت برگ سبز و ….. می باشد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به صورت رایگان با کارشناسان این شرکت تجاری و بازرگانی تماس بگیرید.بیشتر بخوانید

موقعیت و وضعیت گمرک بندرعباس

همانطور که می دانید بندرعباس یکی از شهرهای جنوبی و گرم  کشور است که در فاصله 12 ساعته با تهران قرار دارد. یکی از عوامل مهمی که ترخیص کالا از این گمرک را برای ترخیص کار بندرعباس سخت می کند گرمای هوا است که در اینجا ترخیص کار می تواند از کانتینر های یخچال دار استفاده کند اما در این روش شما تجار متحمل هزینه های بسیاری خواهید شد و این به نفع بازرگان و تجار نیست. سرعت عمل ترخیص کار در ترخیص کالای ارسالی از مهمترین عوامل انتخاب ترخیص کار بندرعباس می باشد. زیرا اگر کالای تجاری فاسد شدنی باشد گرمای هوای بندر عباس یکی از عوامل تاثیر گذار و مهم در تسریع این روند است و بنا بر همین دلایل حق العمل کار آگاه و ماهر به  تشریفات گمرکی بندرعباس یکی از واجبات هر تاجری می باشد.

وضعیت گمرک بندرعباس

در بندرعباس به دلیل نزدیک بودن به خلیج فارس و تنگه هرمز دو گمرک شهید رجایی و شهید باهنر فعال  و شلوغ  بوده و همانطورکه اشاره شد به دلیل موقعیتی که دارند این بندر را منطقه ویژه اقتصادی می دانند. باتوجه به ترافیک بالای کالاهای ترخیص در این بندر و گمرکات آن شما به ترخیص کار بندر شهید رجایی و بندر شهید باهنر زبده و کاردان نیاز خواهید داشت.

بیشتر بخوانید : اگر می خواهید بدانید ترخیص چه نوع کالاهایی از گمرک نیازمند ترخیص کار است، بر روی آن کلیک کنید.

خدمات و مراحل ترخیص کالا از گمرک بندرعباس

مراحل و تشریفات گمرکی برای کالاها در عین یکی بودن با توجه به نوع و میزان آنها متفاوت است و آنچه که این مراحل تشریفات را حساس تر می کند، فسادپذیری کالا های تجاری می باشد. با توجه به مطالبی که در پارگراف های قبلی به آن اشاره شد این بندر از بزرگترین بنادر در ترخیص کالا است و به همین دلیل با ترافیک بالای ترخیص کالا مواجه است . بنابراین هرچه ترخیص کار شما ماهر و زبده تر باشد با آماده کردن به موقع مدارک و ارائه به کارشناسان گمرکی ترخیص کالایتان از گمرک سریعتر انجام می شود. از جمله مراحلی که باید برای ترخیص کالا و انجام تشریفات گمرکی کالاهای ترخیصص صورت پذیرد می توان به:

 • تنظیم اظهار نامه
 • اخذ مجوزات
 • حمل و نقل کالا
 • پیگیری بخشنامه ها
 • اخذ ترخیصیه
 • اخذ بارنامه
 • اخذ قبض انبار
 • کوتاژ کالا
 • انجام امور آزمایشگاه
 • انجام امور بازرسی کالا توسط کارشناسان
 • و …..

ترخیص کار گمرک بندر عباس

در خصوص هزینه ترخیص کالا از گمرک بندرعباس نیز می توان به گفت که هزینه های ترخیص کالا شامل حمل و نقل کالا، عوارض و مالیات کالا، تعرفه های گمرکی کالا، هزینه آزمایشگاه، هزینه های بازرسی و …. می باشد که تمامی این موارد با توجه به نوع و اندازه کالا ها متفاوت است. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات در این زمینه می توانید به دفاتر بازرگانی در بندرعباس مراجعه کنید و یا با مشاوران شرکت سلطان یاقوت تماس بگیرید.

شرکت ترخیص کالا سلطان یاقوت

 

منبع: ایسنا

بیشتر بخوانید :

5/5 - (1 امتیاز)