سلطان یاقوت

ترخیص آویز ساعت مچی از گمرک

ترخیص آویز ساعت مچی از گمرک

ترخیص آویز ساعت مچی از گمرک یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان یاقوت به شمار رفته و از اهمیت بالایی برای فعالان تجاری در ایران برخوردار است. سالیان سال است که ساعت‌های مچی به عنوان ابزار نشان‌دهنده زمان و تاریخ با جنس و مدل‌های گوناگون در بازار مصرفی سراسر جهان عرضه شده و کمپانی‌های قدرتمند و مشهوری در این زمینه شکل گرفته‌اند. در حال حاضر هدف از استفاده از ساعت مچی بیشتر برای جنبه اکسسوری و زینتی آن است که جلوه‌ای خاص و جذاب به استایل شما می‌بخشد. مدت کوتاهی است که علاوه بر ساعت یک اکسسوری چشم نواز به بازار آمده که آویز ساعت نام داشته و همانطورکه از نامش پیداست، عبارت است از یک زنجیر کوتاه به همراه پلاک ریز با اشکال مختلف که به دور ساعت مچی انداخته شده و به حالت آویز قرار می‌گیرد. جالب است بدانید حتی برای ساعت‌های هوشمند که امروزه تقریبا نیمی از جایگاه ساعت‌های مچی کلاسیک را از آن خود کرده‌اند نیز نوع خاصی از آویز ساعت طراحی شده که به دور بند این ساعت‌ها قرار می‌گیرد و جلوه زیبایی به ساعت هوشمند می‌بخشد. به کار بردن آویزهای ساعت از اجناس طلا، نقره و حتی بدلیجات جلوه ساعت شما را چندین برابر می‌کند. پیشنهاد ما به شما خرید آویز ساعت طلاست که به علت ظرافت بالا، قیمت مناسبی داشته و بسیار بادوام خواهد بود. در کشور ما نیز این اکسسوری مورد استقبال شیک‌ پسندان قرار گرفته و نیاز بازار مصرفی به این محصول هم از طریق تولیدات داخلی و هم از طریق واردات تامین می‌گردد. از این رو ادامه مقاله امروز را به شرح اطلاعات مفید در خصوص تجارت و ترخیص آویز ساعت مچی از گمرک اختصاص داده‌ایم.

واردات و صادرات آویز ساعت در ایران

ایران در زمینه ساخت و عرضه آویز ساعت به خودکفایی رسیده و حتی بخشی از این تولیدات را به کشورهای همسایه از قبیل عراق و افغانستان نیز صادر می‌کند. از طرفی برای ایجاد تنوع در بازار مصرفی و همچنین جبران کمبودهای احتمالی در این زمینه، تامین کنندگان مشغول واردات آویز ساعت از کشورهای گوناگون از جمله چین، امارات متحده عربی، ترکیه، مالزی و … بوده و سالیانه مقادیری ارز بدین طریق از کشور خارج می‌گردد.

تحریم‌های اعمال شده از سمت آمریکا در سال‌های اخیر، مبادلات تجاری ایران با بسیاری از کشورهای آمریکایی و اروپایی را با مانع مواجه کرده است و این کشورها از صادرات کالا به ایران منع شده‌اند. به همین دلیل است که فعالان تجاری ایرانی، دو کشور چین و امارات متحده عربی را به شرکای بزرگ تجاری ایران مبدل نموده و واردات کالا از مبداء آن‌ها را در اولویت قرار داده‌اند.

تعرفه گمرکی برای ترخیص آویز ساعت

هر کالای تجاری در ایران شامل یک کد 8 رقمی به‌خصوص است که ترخیص کار با تشخیص درست کد تعرفه کالای مورد نظر خود می‌تواند از تعرفه ورودی، اولویت کالایی، واحد اندازه‌گیری، لیست مجوزات لازم برای ترخیص و اطلاعات دیگر در مورد آن آگاه شود.

از آن‌جه که آویز ساعت از انواع فلزات از جمله طلا، نقزه، استیل و … قابل ساخت است، در نتیجه کد تعرفه گمرکی برای هر کدام از آن‌ها متفاوت است. شما علاقمندان برای آگاهی از تعرفه گمرکی کالای مورد نظر خود می‌توانید با کارشناسان ترخیص کالای شرکت سلطان یاقوت تماس بگیرید.

مجوزهای لازم برای ترخیص آویز ساعت از گمرک

اشخاص فعال در زمینه‌های مختلف تجاری، به خوبی به این امر واقفند که تمامی محموله‌های ورودی و خروجی در کشور از زیر ذره بین اداره گمرک گذرانده می‌شوند. این اداره در حقیقت مسئول کنترل و بررسی فرآیندهای تجاری و تایید قانونی بودن آن‌هاست. فرد منتخب اداره گمرک برای فعالیت در زمینه ترخیص کالا، ترخیص کار رسمی اداره گمرک نام دارد که پس از قبولی در آزمون حق العمل کاری، به وی کارت بازرگانی اعطا می‌شود. ترخیص کار با برخورداری از این مجوز و همچنین اخذ وکالت از فعالان تجاری مجاز می‌شود تا تشریفات گمرکی را به نمایندگی از آن‌ها به انجام برساند. از حیاتی‌ترین مراحل ترخیص کالا، می‌توان به جمع آوری مجوزات اشاره کرد که برای هر کالا به طور خاص تعریف شده‌اند. این مرحله دارای پیچ و خم‌های خاصی است که جز با بهره‌مندی از مهارت و تجربه ترخیص کاران معتبر و قابل اطمینان همچون ترخیص کاران شرکت سلطان یاقوت، امکان‌پذیر نخواهد بود.

خدمات شرکت سلطان یاقوت در زمینه ترخیص آویز ساعت از گمرک

شما فعالان تجاری گرامی که قصد ترخیص آویز ساعت مچی از گمرک را دارید، نیاز به اطلاعاتی جامع و کامل در خصوص بخشنامه‌ها و قوانین اداره گمرک خواهید داشت تا شما را برای اخذ مجوزهای مربوط و روند گمرکی ترخیص کالا راهنمایی کند. کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان یاقوت، با سابقه‌ای طولانی در این مسیر بهترین انتخاب بوده و می‌توانند عهده‌دار ثبت سفارش، حمل و نقل، ترخیص کالای شما از گمرک و … باشند. شما می‌توانید جهت انجام مشاوره رایگان و همکاری با این شرکت، با شماره‌های زیر تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02128111034

بیشتر بخوانید :

 

5/5 - (1 امتیاز)