سلطان یاقوت

ایپاس و هرآنچه باید در مورد آن بدانید

ایپاس

ایپاس چیست؟

ایپاس نوعی نمایشگاه بین المللی است که به نمایشگاه پلیس نیز معروف است. این نمایشگاه توسط بنیاد های فرهنگی و نیروی انتظامی هر ساله برگزار می شود. استارت این نمایشگاه از سال 1380 و توسط فرمانده وقت نیروی انتظامی خورده شد. اولین دوره این نمایشگاه در اسفند 1380 با عنوان نمایشگاه IPAS 2002  و برای نمایش لوازم و تجهیزات پلیسی و امنیتی  با حضور حدود 19 کشور از جهان در مرکز همایش های صدا سیما برگزار شد.

چه محصولات و کالاهایی در نمایشگاه ایپاس برای بازدید کنندگان به نمایش گذاشته می شود؟

جالب است بدانید که محصولاتی که در این نمایشگاه برای بازدید عموم ارائه می شود دارای طیف گسترده ای نبوده و تمامی شرکت کنندگان و تولدی کنندگان در این نمایشگاه کالاهایشان یا مکمل کالاهای دیگر بوده و یا همکار می باشند. از جمله کالاهایی که در نمایشگاه ایپاس به نمایش گذاشته می شود می توان به: تجهیزات و دوربین های مختص کنترل ترافیک، تجهیزات بیومتریک و احزار هویت، جنگ افزار های سبک و سنگین، تجهیزات امنیتی، تجهیزات حفاظت فیزیکی، انواع دستگاه های اسکنر، اسکنر های انگشت و چهره، تجهیزات و وسایل نقلیه امنیتی و امدادی و …… اشاره کرد.

بازدید کنندگان نمایشگاه ایپاس چه کسانی هستند؟

این منمایشگاه معمولا برای عموم باز است ولی مخاطب اصلی این نوع نمایشگاه ها مدیران حراست نهادها و ارگان های دولتی و یا ارگان ها و سازمان های وابسته به دولت هستند. هر سال فرمانده کل نیروهای انتظامی به همراه سران نیروی انتظامی ایران و کشور های همسایه در افتتاحیه این نمایشگاه حضور دارند. همچنین این نمایشگاه بازدید کنندگان حرفه ای و خاص را پذیراست. لازم است بدانید که برای بازدید از این نمایشگاه حتما باید ورودی پرداخت کنید به همین دلیل افراد کمتر به صورت تفریحی از این نمایشگاه دیدن می کنند.

تا به امروز چند دوره نمایشگاه ایپاس برگزار شده است؟

تا به امروز حدود 18 دوره از این نمایشگاه برگزار شده است. دوره اول همانطور که گفته شد در اسفند 1380 برگزار شد. دومین دوره این نمایشگاه در سال 1381 با اضافه شدن موضوع ایمنی با عنوان IPAS2003  در هتل المپیک تهران برگزار شد. سومین دوره نمایشگاه ایپاس در بهمن سال 82 در نمایشگاه بین المللی تهران با حضور 25 کشور برگزار شد. از دوره چهارم تا هشتم این نمایشگاه در سالهای 84، 85 ،86، 87، 88 در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد. در دوره نهم برگزار این نمایشگاه تغییراتی به وجود آمد این نمایشگاه به همان ترتیب سالهای قبل در مهر 89 با عنوان IPAS 2010 این بار در مصلی بزرگ امام خمینی برگزار شد با توجه به تغییراتی که در نحوه برگزاری این نمایشگاه به وجود آمد می توان گفت که در سال 89 نمایشگاه اپیاس در محلی با وسعت 6700 متر مربع و با حضور 215 شرکت داخلی و 42 کشور خارجی برگزار شد  و تا این سال یکی از بزرگترین نمایشگاه های ایپاس در کشور بوده است. دوره های دهم تا هفدهم این نمایشگاه در سال های 90 تا 97 نیز در مصلی امام خمینی برگزار شد. هجدهمین دوره نمایشگاه این نمایشگاه با عنوان IPAS 2019 در اواسط مهر ماه سال 98 در شبستان مصلی امام خمینی برگزار شد.

شرکت سلطان یاقوت

شرکت سلطان یاقوت با دو دهه تجربه بازرگانی مفید در زمینه صادرات، واردات به طور کلی تجارت و بازرگانی و ترخیص کلیه کالاها من جمله ترخیص کالاها امنیتی و نظامی از کلیه گمرکات کشوردر خدمت شماست. کارشناسان این شرکت کلیه مراحل تجارت و بازرگانی را از ابتدا که ثبت سفارش می باشد و تا انتها که ثبت اظهارنامه و ترخیص کالا می باشد را برای شما تاجران و بازرگانان عزیز انجام می دهد. فقط کافی است مدارک و اسناد خود در خصوص ترخیص کالا و کلیه امور را به دست کارشناسان زبده ما بسپارید تا با حداقل هزینه و در کمترین زمان  کالای شما را از گمرک ترخیص نمایند. مشاروان شرکت سلطان یاقوت کلیه اطلاعات لازم و همچنین برآورد هزینه ها و زمان احتمالی ترخیص و تحویل کالا را برای شما انجام می دهند و پس از انجام کلیه امور گمرکی و  ترخیص کالا، کالای شما را در مقصد مورد نظرتان تحویل می دهند. شما تاجران عزیز می توانید جهت هرگونه پرسش و پاسخ در زمینه ترخیص کالاها امنیتی و نظامی از گمرک به صورت رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 02128111034- ۰۹۱۲۱۹۹۵۴۰۶

بیشتر بخوانید :